Skocz do zawartości

Szalejąca elektryka


asxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, problem polega na:

Wyjmuje kluczyk ze stacyjki, wyłączam wszystko - świecą się postoje

Z wyjętym kluczykiem włączam spryskiwacze - zapala się kontrolka od oleju i ładowania

Kierunkowskazy - albo świecą "na stałe"(jak lampy) albo migają jakby żarówki były popalone (a nie są na pewno)

Co jeszcze... Zaczęło się od tego, że po zgaszeniu świateł wycieraczki same zaczynały działać, teraz działają normalnie. Czasami jest tak, że jak przy wyjętym kluczyku włącze pojedyńczy interwał wycieraczek (do góry) i przytrzymam, to światła gasną i słychać cykający przekaźnik. Najlepsze jest to, że po wyjęciu wszystkich bezpieczników od świateł - i tak dalej świecą.

Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Jeżeli nie, to czeka mnie wizyta u elektryka aczkolwiek w moim mieście znaleźć elektryka który ma termin wolny wcześniej niż za 2 tygodnie - nierealne, a samochód potrzebny mi codziennie. Kiedyś był problem z przekaźnikiem od wycieraczek - w ogóle nie działały, ale jakiś elektryk to załatwił, teraz działają albo pojedyńczo(do góry) albo non stop (sam dół, regulacja prędkości nie działała i nie działa).

Stawiam, że gdzieś robi się zwarcie, tylko nie mam pomysłu gdzie...

Jeżeli ma ktoś jakiś pomysł, z chęcią sprawdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skrzynke bezpieczników sprawdziłem całą i nic się nie zmieniło. Problem ewidentnie powodowała jakaś wilgoć bo ostatnie dni samochód stał na słońcu i po 3 dniach wszystko wróciło do normy. Ale co było powodem - nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.