Skocz do zawartości

klamka od drzwi kierowcy - nie wraca do pozycji wyjściowej


jpy

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

od kilku dni klamka nie wraca, trzeba ją dopychać bo inaczej jest problem z odryglowaniem drzwi.

czy tam jest jakaś sprężyna powrotna ?

czy ktoś już to przerabiał ?

dzięki za posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lepiej smar silikonowy w sprayu

Niezakładając osobnego wątku chciałbym przy okazji tu zapytać. Czy warto się babrać w naprawę wkładki zamka bagażnika. Chodzi mi o tą blaszkę zakrywającą. Czy jej sprężynki się łamią czy tylko zacinają od brudu? Nawaliłem odmrażacza, WD40 i nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są 2 możliwości albo sprężynka uległa uszkodzeniu i ta "klapeczka" nie wraca- ten wariant praktycznie nienaprawialny

albo drugi wariant - zgięta jest sama klapka i się zacina- lekko odgiąć i powinno być oki- ciężko ocenić nie widząc "pacjenta"

wd- 40 nie ma właściwości smarnych a wrecz przeciwnie jest zabójcze jak i odmrażacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niezakładając osobnego wątku chciałbym przy okazji tu zapytać. Czy

> warto się babrać w naprawę wkładki zamka bagażnika. Chodzi mi o

> tą blaszkę zakrywającą. Czy jej sprężynki się łamią czy tylko

> zacinają od brudu? Nawaliłem odmrażacza, WD40 i nie pomogło.

peknieta sprezynka od klapki..nie ma sensu sie babrac wymieniac bawic sie - wkladke trzeba chyba wymienic cala

u mnie zwalone to juz ze 4 lata i tylko czasami (raz na pare miesiecy.. jak sobie przypomne) wd40 potraktuje i nic wiecej i nic zlego sie z zamkiem ni edzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.