Skocz do zawartości

Smród/swąd w samochodzie


LukaszT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z szukajką dlatego pytam.

Jak w temcie dzsiaj mialem straszny swąd w samochodzie, aż w oczy szczypało i w gardle drapało.

Wg mojej diagnozy spalil się silniczek wentylatora chlodnicy.

Wiatrak kreci sie z dosyc duzym oporem, zrobilem tez probe rozgrzania silnika |(dwie kreski za polowa) i wentylator sie nie odpalil.

Pytanie: czy jest mozliwosc wymiany samego silnika czy trzeba całą chłodnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlodnica/ silnik wentylatora / ramka/ wiatrak to mozesz skompletowac osobno.

Swego czasu zrobilem druciarnie w tipo wkladajac caly zestaw ze szrota z uno . Tipo bylo 1.4 a uno - zagadka .

Kwestia byla cena , nowe graty do tipolota ~350 zl , na szrocie zestaw za 40 smile.gif Oczywiscie wieszak/ramka niepasowal a silniczek sam w sobie tez nie gral bo byl zanitowany na stale do wieszaka screwy.gif, ale pare plaskownikow i sie porobilo przedluzki do wieszaka i bangla do dzis juz jakies 5 wiosen wink.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, mam problem z szukajką dlatego pytam.

> Jak w temcie dzsiaj mialem straszny swąd w samochodzie, aż w oczy szczypało i w gardle drapało.

> Wg mojej diagnozy spalil się silniczek wentylatora chlodnicy.

> Wiatrak kreci sie z dosyc duzym oporem, zrobilem tez probe rozgrzania silnika |(dwie kreski za

> polowa) i wentylator sie nie odpalil.

> Pytanie: czy jest mozliwosc wymiany samego silnika czy trzeba całą chłodnice?

Sama chlodnica nie ma nic do rzeczy , wymieniasz sam silnik - tylko podobno czasem ciezko go zdjac ze smigielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie: czy jest mozliwosc wymiany samego silnika czy trzeba całą chłodnice?

Tak jak napisali koledzy, można kompletować oddzielnie skromny.gif

Na stronie klubowej jest chyba manual jak przerobić wentylator na taki od Poloneza np. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.