Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

> Tam właśnie w 2002 r. został kupiony P307 ojca, którym teraz jeżdżę a z kolei w 2007 r. mój P206,

> którym jeżdżą moi rodzice

> Aczkolwiek co do samego serwisu to nie polecam

wszystko jasne tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Dziś w sklepie widziałem czekolade z Wedla, jakaś seria limitowana z okazji urodzin, na opakowaniu

> maluszek, myszka i chyba duży fiat

> WEDEL

icon_eek.gifboje_sie.gif

Dzięki wielkie za to info biglaugh.gif20.GIF Jutro się wybierzemy food.gif

BTW jak na złość devil.gif Na opakowaniu jest zdjęcie błękitnego serduszka.gif modelu Starline w skali 1:43, w którego posiadanie jak na złość nie mogę od jakiegoś czasu wejść sick.gif

PS:

W jakim sklepie widziałeś? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Małe Tesco na Kondratowicza

Udało się dzisiaj biglaugh.gif Uff.. lekko nie było zakrecony.gif

zdjecie020c.jpg

Przejechaliśmy się z serce.gif do "Pijalni Czekolady" Rogatka-Warszawa cfaniaczek.gif

Wypiliśmy sobie po filiżance czekolady i przy wyjściu na pytanie o czekolady z "kolekcji urodzinowej" Pani zabiła mnie tekstem: "niestety jeszcze do nas nie dojechały..."

facepalm.giffacepalm.giffacepalm.gif

Więc pojechaliśmy do Tesco i tam kupiliśmy

facepalm.gif

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Udało się dzisiaj Uff.. lekko nie było

> Przejechaliśmy się z do "Pijalni Czekolady" Rogatka-Warszawa

> Wypiliśmy sobie po filiżance czekolady i przy wyjściu na pytanie o czekolady z "kolekcji

> urodzinowej" Pani zabiła mnie tekstem: "niestety jeszcze do nas nie dojechały..."

> Więc pojechaliśmy do Tesco i tam kupiliśmy

Ciekawe czy się uchowa przed foceniem hehe.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Udało się dzisiaj Uff.. lekko nie było

> Przejechaliśmy się z do "Pijalni Czekolady" Rogatka-Warszawa

> Wypiliśmy sobie po filiżance czekolady i przy wyjściu na pytanie o czekolady z "kolekcji

> urodzinowej" Pani zabiła mnie tekstem: "niestety jeszcze do nas nie dojechały..."

> Więc pojechaliśmy do Tesco i tam kupiliśmy

Głupio mieć czekoladę i nie móc jej zjeść bo to obiekt kolekcjonerski zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dwie, całkiem fajne tapety na pulpit.

> 125p 1

> 125p 2

ja ciągle szukam fajnego zdjęcia 125p żeby wydrukowac i powiesić sobie w domu, ale te minie pasują, może jakby te grafiki były robione normalnie nie w takiej rozciągniętej perspektywie, to jeszcze jeszcze.

Ale jakby ktos miał, miał namiar na kogoś kto ma fajnego fiata w dużej rozdziałce, to proszę o namiary zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W jednym z numerów Classic Auto (41 - luty 2010) było fajne zdjęcie białego Kanta w widoku z tyłu

> (ogólnie cały artykuł o "Bartosiu"). Kto wie, może udostępniliby tą fotkę w słusznej

> rozdzielczości do wydrukowania...

a tam był plakat z nim?

taki obrazek maja na stronie:

1.jpg

jesli był (ale chciałbym najpierw zobaczyć jaki) no może bym sobie nawet cala gazetę zamowił zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a tam był plakat z nim?

> taki obrazek maja na stronie:

> jesli był (ale chciałbym najpierw zobaczyć jaki) no może bym sobie nawet cala gazetę zamowił

Plakatu nie było, ale było za to zdjęcie na całą stronę waytogo.gif Tego zdjęcia, które wkleiłeś akurat w CA nie ma wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> foty robione aparatem bo nie chcialo mi si skanera podlaczyc

Thx

Mi sie najbardziej podoba to pierwsze zdjęcie na 2 strony, tylko musiałbym tą gazetę jakoś poskładać, żeby załamania nie było hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no jesli dobrze rozumiem to poprosiles o foto bez zagiecia? a jesli rozumiem jeszcze bardziej to

> pewnie mowisz o numerze w ktorym jest to foto

chce zamówić całą gazetę, i sam jakoś będę to składał, nawet nie proszę o samo foto, bo pewnie nie dostanę, prawa autorskie etc.

Jak będę miał gazetę, to zobaczę co da się z tym zrobić zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.