Skocz do zawartości

Pompa paliwa 1.1 / 1.2 8v / 1.2 16v itp.


Tommi

Rekomendowane odpowiedzi

> pokaż mi samochód po 2005 któr nie ma przepustnicy

a cholercia go wie, te z którymi ja miałem do czynienia nie miały (2.2HDI i innej maści tedeiki) a jak ma to niech sobie ma mi to wogóle nie przeszkadza.

> może sie bawić ale po co szukać sobie problemów, może i mniej pali ale drożej kosztuje utrzymanie i

> naprawa...

jak sie kupuje u dziadka z niemiec to może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od 2-ch lat latam dizlem, nic tylko wlewam ON i latam, spalanie po mieście w silniku 1.9 tdi 6l w

> ostrych Warszawskich korkach, po trasie schodze do 4.5/5l , standardowe wymiany eksploatacyjne

> są w podobnych cenach co benzyna, ostatnio się namnorzyło baboli to 3tyś wsadziłem w kompletną

> naprawę, a mała nie była więc reasumując jazda dizlami JEST tania

zasdnicze pytanie ile to tdi ma lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bzdury gadasz olej zawsze dobry i zmieniany na czas, tankowane zawsze na dobrej stacji z dobrą

> ropą i niema tego problemu

Dokladnie tak jak piszesz w 99% przypadkow uszkodzenia pompowtryskow sa winą ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bzdury gadasz olej zawsze dobry i zmieniany na czas, tankowane zawsze na dobrej stacji z dobrą

> ropą i niema tego problemu

ty wiesz ja wiem ale ludzie dalej sądzą że od 20 lat jest po maska ten sam silnik z takim samym osprzętem rotfl.gif a co do ropy to w zimie londowały na lawetach samochody nawet po dobrych stacjach paliw palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ty wiesz ja wiem ale ludzie dalej sądzą że od 20 lat jest po maska ten sam silnik z takim samym

> osprzętem a co do ropy to w zimie londowały na lawetach samochody nawet po dobrych stacjach

> paliw

stary.. ogarnij sie.... pierniczysz jakieś farmazony zupełnie nie na temat.... offtopic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie zakladac nowego tematu pytam tutaj, mam sc 1.1 spi, 16v lezy w garazu i czeka na swapa, problem mam z brakiem wiedzy jaka pompe do tego dolozyc, listwe mam bez powrotu, pompa z 1.1 mpi podejdzie? czy wymienic w niej wklad? bo te mpi sa chyba bez powrotne, dobrze mysle?

jak ktos wie jak 16v zaopatrzyc w paliwo to bede wdzieczny za info 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zeby nie zakladac nowego tematu pytam tutaj, mam sc 1.1 spi, 16v lezy w garazu i czeka na swapa,

> problem mam z brakiem wiedzy jaka pompe do tego dolozyc, listwe mam bez powrotu, pompa z 1.1

> mpi podejdzie? czy wymienic w niej wklad? bo te mpi sa chyba bez powrotne, dobrze mysle?

> jak ktos wie jak 16v zaopatrzyc w paliwo to bede wdzieczny za info

obudowa i pompa bez powrotu jak listwa bez powrotu....

1.1 mpi podejdzie i wystarczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> obudowa i pompa bez powrotu jak listwa bez powrotu....

> 1.1 mpi podejdzie i wystarczy....

dzieki za info, w takim razie szukam pompy mpi, szkoda ze swoja spi musze sprzedac bo sie do niej przywiazalem zlosnik.gif

dzieki Tommi za info, daj na priva adres to Ci poczta browara wysle zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez

> to ze zdjęcia jest nowsze TD05 16g ja mam starszy typ który był pchany do imprezy 555

you fail mlotek.gif

impreza 555 to stary gtek w coupe tyle ze w 4x4 i turbo silnik oficjalnie nigdy nie bylo takiej wersji cywilnej były tylko budowane do sportu jako gr A8 i spec WRC nie oficjalnie powstało 200 egzemplarzy z kierą po prawej stronie kolekcjonerskich na japonie 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> you fail

> impreza 555 to stary gtek w coupe tyle ze w 4x4 i turbo silnik oficjalnie nigdy nie bylo takiej

> wersji cywilnej były tylko budowane do sportu jako gr A8 i spec WRC nie oficjalnie powstało

> 200 egzemplarzy z kierą po prawej stronie kolekcjonerskich na japonie

i katalogowo (w katalogo Mitsu) ta moja turbina w tym siedziała zlosnik.gifoem parts

Impreza GT555 2.0i (Turbo Mitsubishi TD05H) - TD05 49178-06310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez

> to ze zdjęcia jest nowsze TD05 16g ja mam starszy typ który był pchany do imprezy 555

ja to wiem zeby.GIF moje pytanie bylo podchwytliwe zeby.GIF a ta turbina z mojego foto to z lancera jest, a w ramach ciekawostki tez sie montuje w cento 16v (nie moim 270751858-jezyk.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja to wiem moje pytanie bylo podchwytliwe a ta turbina z mojego foto to z lancera jest, a w

> ramach ciekawostki tez sie montuje w cento 16v (nie moim )

jak ktoś chce twinscroll-a montować to niech najpierw dobrze przeknuje kolektor bo może sie okazać kupiszczem przeokrutnym jak sie skopsa tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.