Skocz do zawartości

[SC] Uszczelka tylnej szyby


wojtala

Rekomendowane odpowiedzi

> Mam pytanko. Z racji malowania musialem wyciagnac uszczelke tylnej szyby i mam teraz problem z jej

> wcisniecie macie jakis sprawdzone patenty na to ??

wyciac i wkleic szybe spowrotem inaczej ni chu chu.... ktos cos kminl z cieciem uczczelki ale nie wiem kto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ciężko,bo z tego co pamiętam,to zawsze uszczelkę musiałem zakładać razem z szybą,bo później nie było jak jej wsadzić;/a Ty pewnie wyciągnąłeś tylko uszczelke,bez szyby?

próbowałbym na Twoim miejscu założyć ją od góry,a jak już by wlazło,to plaski śrubokręt i dookoła w dół zakładać,wciskać ją,ale najlepiej w dwie osoby jednocześnie.Trzeba uważać przy tym,żeby jej nie uszkodzić...

Najprościej tak,jak cookie mówi-wyciąć i wkleić razem z szybą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wyciac i wkleic szybe spowrotem inaczej ni chu chu.... ktos cos kminl z cieciem uczczelki ale nie

> wiem kto...

wejsc na pewno wejdzie, tego jestem pewien tylko szukam jakiegos knifu biglaugh.gif wiem, ze podobno jak sie zagotuje w wodzie ta uszczelke, to staje sie bardzo elastyczna i wchodzi, ale to byl musial nabic butle z gazem w garazu biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wejsc na pewno wejdzie, tego jestem pewien tylko szukam jakiegos knifu wiem, ze podobno jak sie

> zagotuje w wodzie ta uszczelke, to staje sie bardzo elastyczna i wchodzi, ale to byl musial

> nabic butle z gazem w garazu

hmmm tego to nie wiedzialem.... ale czy takie gotowanie nie zniszczy uszczelki????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Czeka mnie malowanie tylnej klapy w jaki sposób wyciągnać szybe tak aby jej nie uszkodzić

> oczywiscie

jesli CC to wypchniesz

a jeśli SC to trzeba wyciąć lub wyjąć uszczelke pomalować klape i włożyć uszczelke co zapewne sie nie uda łatwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jesli CC to wypchniesz

> a jeśli SC to trzeba wyciąć lub wyjąć uszczelke pomalować klape i włożyć uszczelke co zapewne sie

> nie uda łatwo

pytalem kolege ktory to robil, jutro bede probowac biglaugh.gif uszczelke mocno zagrzac w gotujacej sie wodzie, do tego ludwik dla poslizgu i wciskamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.