Skocz do zawartości

mts gwintowany w dol


k0nd0

Rekomendowane odpowiedzi

> czy ma ktos dokladne info ile ten zesta schodzi w dol

> czekam na jakies konkrety a nie gdybanie

57973743.jpg

przod na maxa w dól bez kombinowania z wyciaganiem helperow ok.gif Jak wyrzucisz helpery to bedziesz mial tak jak Molo na borkach. Nie chce mi sie szukac jego fot zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to dobrze ... przez zime odłożysz i jakieś wałeczki wejdą?

> czy na tym skończysz

zobaczymy ok.gif . Poki co chce sie nacieszyc tym co mam. Bo ten swap niestety planowany nie byl i nieco nadwyrezyl moje srodki finansowe. crazy.gif . Na czesciach nie oszczedzalem i wszytko nowe wsadzilem poczawszy od sprzegla rozrzadu itd, a konczywszy na wezach wodnych i chlodnicy. Nawet zbiorniczek wymienilem...

Na walki i reszte przyjdzie czas smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zobaczymy . Poki co chce sie nacieszyc tym co mam. Bo ten swap niestety planowany nie byl i nieco

> nadwyrezyl moje srodki finansowe. . Na czesciach nie oszczedzalem i wszytko nowe wsadzilem

> poczawszy od sprzegla rozrzadu itd, a konczywszy na wezach wodnych i chlodnicy. Nawet

> zbiorniczek wymienilem...

> Na walki i reszte przyjdzie czas

słuszne podejście...raz a dobrze, co w finalnym rozliczeniu wychodzi taniej waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tys betonu nie widział chyba

Oj pamietam moj beton w pierwszym zawieszeniu...

Wszystko pracowalo tylko na oponie, a po trasie lazienkowskiej nie moglem jechac szybciej niz 60 a i tak czesciej moja d... byla w powietrzu niz na siedzisku zeby.GIF Fajnie to musialo wygladac z zewnatrz zeby.GIF

A no i zadna kolezanka z wiekszymi oczami nie chciala ze mna jezdzic bo twierdzily ze po 10km zaczynaja je oczy bolec 275123014-zielony.gifzlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak sie na takim ustawieniu jezdzi?

twardo i co miesiac trzeba wymieniac plecionke. Miske olejowa tez zalatwilem. Jest twardo, kazdy przejazd tramwajowy w lodzi to pol sprzego i trabienie innych kierowcow. Wjezdzajac do garazu tre zderzakiem o prog, dlatego podnioslem go 2cm do gory i jest nieco lepiej, a tez fajnie siedzi ok.gif

Generalnie nie do jazdy na codzien, chyba ze sie baaaardzo uwaza, ale mnie zaczelo to meczyc i podnioslem troche do gory smile.gif. O trasach mozna zapomniec, najmniejsza koleina i trzesz. Jezeli masz 8v to bedzie Ci troche katwiej bo tam silnik i miska jest wyzej jak w 16v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> twardo i co miesiac trzeba wymieniac plecionke. Miske olejowa tez zalatwilem. Jest twardo, kazdy

> przejazd tramwajowy w lodzi to pol sprzego i trabienie innych kierowcow. Wjezdzajac do garazu

> tre zderzakiem o prog, dlatego podnioslem go 2cm do gory i jest nieco lepiej, a tez fajnie

> siedzi

> Generalnie nie do jazdy na codzien, chyba ze sie baaaardzo uwaza, ale mnie zaczelo to meczyc i

> podnioslem troche do gory . O trasach mozna zapomniec, najmniejsza koleina i trzesz. Jezeli

> masz 8v to bedzie Ci troche katwiej bo tam silnik i miska jest wyzej jak w 16v

Przód to rozumiem a tył też jest regulowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> twardo i co miesiac trzeba wymieniac plecionke. Miske olejowa tez zalatwilem. Jest twardo, kazdy

> przejazd tramwajowy w lodzi to pol sprzego i trabienie innych kierowcow. Wjezdzajac do garazu

> tre zderzakiem o prog, dlatego podnioslem go 2cm do gory i jest nieco lepiej, a tez fajnie

> siedzi

> Generalnie nie do jazdy na codzien, chyba ze sie baaaardzo uwaza, ale mnie zaczelo to meczyc i

> podnioslem troche do gory . O trasach mozna zapomniec, najmniejsza koleina i trzesz. Jezeli

> masz 8v to bedzie Ci troche katwiej bo tam silnik i miska jest wyzej jak w 16v

bardziej myslalem czy jest jakas amortyzacja czy walenie po odbojach

obcieranie czy inne takie to normalne czy glebie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.