Skocz do zawartości

Rozstaw srub jarzma zacisku tylnego Fiata Coupe


Zuraw

Rekomendowane odpowiedzi

> Chodzi mi po glowie ze byl taki temat, ale wyszukiwarka mnie nie lubi nie pozwala zajrzec w archeo,

> wiec moze ktos ma i moze zmierzyc?

Nie wiem jak w przypadku aluminiowych zacisków (16VT, 20VT) ale zwykłe zaciski mają taki sam rozstaw jak w Punto GT, HGT, Alfach 145/146 itd. Ja mam w PGT zaciski od Coupe 16v więc mogę pomierzyć bo zabieram się za wymianę klocków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak w przypadku aluminiowych zacisków (16VT, 20VT) ale zwykłe zaciski mają taki sam

> rozstaw jak w Punto GT, HGT, Alfach 145/146 itd. Ja mam w PGT zaciski od Coupe 16v więc mogę

> pomierzyć bo zabieram się za wymianę klocków.

alu były na przedzie z tego co dobrze pamiętam cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak w przypadku aluminiowych zacisków (16VT, 20VT) ale zwykłe zaciski mają taki sam

> rozstaw jak w Punto GT, HGT, Alfach 145/146 itd. Ja mam w PGT zaciski od Coupe 16v więc mogę

> pomierzyć bo zabieram się za wymianę klocków.

Alu maja ten sam rozstaw. Sprawdzone. Montowalem takie w punto gt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co masz na mysli piszc flansza? Chodzi mi o element, ktory trzyma zacisk i jest przykrecony do

> elementu zawieszenia.

Flansza - kawałek blachy łączący zacisk z belką zawieszenia..

Rozstaw śrub jest tam taki sam jak w zaciskach przednich, czyli 100mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Flansza - kawałek blachy łączący zacisk z belką zawieszenia..

> Rozstaw śrub jest tam taki sam jak w zaciskach przednich, czyli 100mm.

Chyba sie nei rozumiemy. Flansza to element laczacy chyba jarzmo a nei zacisk z belka. Zacisk siedzi w jarzmie. Dokaldnie chodzi mi o ten wymiar, fota pogladowa z netu:

284148563-jarzmo.jpg

post-11501-14352509582248_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba sie nei rozumiemy. Flansza to element laczacy chyba jarzmo a nei zacisk z belka. Zacisk

> siedzi w jarzmie. Dokaldnie chodzi mi o ten wymiar, fota pogladowa z netu:

sądze, że to będzie standard tak jak w 95% zacisków 90mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sądze, że to będzie standard tak jak w 95% zacisków 90mm

Dobra - powiem wiec dokladnei o co mi chodzi:

Czy tylne zaciski razem z jarzmami mozna zamontowac p&p do przednich zwrotnic cc/sc/punto. Dlaczego tak dziwnie? Poniewaz z tylu w maluchu mam przednie kolumny MacPhersona z punto i chce zalozyc mocniejsze hamulce niz fiatowskie, ktore umozliwiaja zamocowanie linki recznego. Stad chcialbym wiedziec, czy to sie uda czy nie?

Jesli ktos ma wiec jakies zwrotnice luzem i mozliwosc sprawdenia czy jarzmo zacisku podchodzi pod otwory p&p to bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba sie nei rozumiemy. Flansza to element laczacy chyba jarzmo a nei zacisk z belka. Zacisk

> siedzi w jarzmie. Dokaldnie chodzi mi o ten wymiar, fota pogladowa z netu:

Oj no nie napisałem że miało być "kompletny zacisk". Tak, ten wymiar który zaznaczyłeś to 100mm i jest taki sam jak w SC/PI/PII (oprócz HGT) itp. z przodu. Tarcza pod taki zacisk to 240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Elo, jak to jest z tym rozstawem. Panda rzekomo ma 90mm a że są dostępne nowe tanie i jeszcze w kolorach chciałbym się na nie skusić. Dla porównania adaptery są dostępne pod zaciski FC Marea Punto itp to tam jest 90 czy 100mm? mowa tu akurat o 126p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.