Skocz do zawartości

lista "francowatych"


micha-

Rekomendowane odpowiedzi

Po 14 latach jeżdżenia Punto i po 30 latach jeżdzenia tylko Fiatami nabyłem sobie Clio z 2001 r. z silnikiem 1.2 8V. Nie wiem czy dobrze czy źle - okaże się. Ponieważ jest mój pierwszy francuz uczę się go smile.gif Jak na razie najbardziej mi przeszkadza długi skok sprzęgła i klakson w przełączniku świateł smile.gif Może ktoś by podpowiedział jakie stosować płyny i oleje bo muszę wszystkie wymienić, jeśli chodzi o rozrząd i pompę wody w sklepie zaproponowano mi firmę SKF - warto? Ostatnia sprawa jaka mnie nurtuje to z jakimi obrotami najekonomiczniej jeździć?

84eb2a4fca9f14bdmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam,

Po kilku Fiatach przyszedł czas na kolejny stopień wtajemniczenia posiadaczy aut na F zlosnik.gif

Czyli: Renault Fluence 1.6 16V 110KM 2011 w najtańszej wersji Expression plus wszystkie pakiety.

Jeżeli będzie się psuł jak moje poprzednie auto (Stilo) to nie będę tu zaglądał zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam towarzystwo smile.gif

Odważyłem się na pierwszy francuski numer wink.gifzlosnik.gif Auto to czarna Laguna III Grandtour z 2009 roku w wersji Initiale Paris, z silnikiem 2.0 175 HP i (niestety) manualną skrzynią biegów.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

> Xsara II VTS 167km generalnie juz druga sztuke ujezdzam :D oby byla wierna i tak samo bezawaryjna

> jak poprzednia

to jednak udało się dogadać cool.gif gratulacje !! ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, nie jestem jeszcze posiadaczem peugeota, ale planuję skorzystać z tego, że teraz jest wyprzedaż rocznika 2012 i kupić żonie tego najmniejszego. Nawet mają na niego teraz niezłą cenę. Chciałem zapytać jak się sprawują te 107 jeśli ktoś posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Nie pisałem bo jakos mi sie nie chciało grinser006.gif

od października mamy z żonką w domu jako rodzinne: Renault scenic 1.6 16V 02/03 Alize jasno zielony metalik-dołożyłem sekwencję STAG 4 i jakoś sie jeździ grinser006.gif

takie rodzinne toczydło miękkie jak autobus hehe.gif ale swoje zadanie spełnia i najważniejsze podoba sie żonie-sama wybierała kolor i model grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Warszawa

same CITROENY smile.gif

C8 2.0HDi-16v 138FAP BVM6 exclusive [RT3-PL] 08/2006

C3 1.6HDi-16v 110FAP BVM5 exclusive 01/2008

C5 II 2.0HDi-16v 138FAP BVA AM6 exclusive [RT4-PL] 07/2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.