Skocz do zawartości

lista "francowatych"


micha-

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

> witam

> postanowiłem zrobić bazę danych userów naszego kącika. bardzo proszę o dopisywanie się.

> najlepiej gdybyście napisali jakie macie auto i skad jesteście - pomoże nam to w organizacji

> ewentualnych zlotów czy spotów.

> pozdrawiam

Dzień dobry po raz drugi, tzn żale sie troche zlosnik.gif

Nie nauczony doświadczeniem z poprzednią żabą kupiłem kolejną hehe.gif

Xsara Picasso 1.6 hdi 110 hp 07'

miejsca dużo ale jechałem w weekend toyką i sie zastanawiam po cholere ja ją chce sprzedać zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

koniec żalu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

No to od dziś oficjalnie powożę Scenica I PH 2 czy jak toto się tam zwie, w wersji bida (czyli nie ma się co psuć zlosnik.gif), 1.6 wkrótce z LPG

No, to tyle, a o resztę zapytam w międzyczasie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

No to i ja się przywitam. Od paru dni mam w posiadaniu Xsarę 1.6 8V, 88 KM. Autem będzie jeździła zona głównie do pracy i po mieście. Idealny nie jest, na zdjęciach wygląda lepiej niż w rzeczywistości, bo ma sporo wgniotek pogradowych, ale cena była IMHO atrakcyjna, mam nadzieję, że się nie przejadę za bardzo na doprowadzeniu jej do stanu trochę lepszego niż przyzwoity

287242197-2013-10-1213.33.58.jpg

287242197-2013-10-1213.34.26.jpg

287242197-2013-10-1213.35.00.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Wszystkich.

> Renault Scenic II 1,6 16v '03.

Tato właśnie wymienił KZFR i sam rozrząd i sprzedał grinser006.gif. Nowy nabywca w pełni zadowolony grinser006.gif.

Pozdrawiam więc wszystkich. Będę zaglądał z innych koncików ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gratsy,

> Tylko kurcze, czemu ten motor

a jakoś tak wyszło zlosnik.gif

niedawno pytałem o ten silnik to nic nie pisałeś 270751858-jezyk.gif

autko fajnie jedzie ale czy mam się bać cfaniaczek.gif juz mi ktoś pisał o panewkach, turbinie i innych niewiem.gif

u siebie mam wersję 120 koników zaprzęgniętych do 6 biegowej skrzyni biegów zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj dołączyłem za sprawą zona.gif do grona francowatych. Pod blokiem zagościł peugeot 206 1.4 automat, 2001. Przebieg słuszny, 246kkm panic.gif Wyposażenie całkiem fajne: elektryczny szyberdach, elektryczne szyby przód, podgrzewane fotele, niestety klimy brak. Samochód kilka lat temu przyjechał z Danii.

Poprzedni właściciel robił UPG, regenerował belkę (jeszcze na gwarancji). Blachy oryginalne, korozji pod spodem nie widać, jedynie na tylnej klapie coś się zaczyna pokazywać. Tradycyjnie był to pierwszy oglądany przez nas egzemplarz zlosnik.gif

Po pierwszych jazdach wychodzi kilka rzeczy:

- kierownica pracuje dosyć ciężko - wymienimy płyn wspomagania, jak nie pomoże, pewnie trzeba będzie się przyjrzeć pompie.

- jest dosyć głośny przy prędkościach powyżej 80-90. Na razie zrzucam to na opony (dosyć stare zimówki), ale obawiam się, że to może być któreś łożysko z tyłu.

- silnik niestety jest uciapany olejem - dopóki jeździ, ruszał nie będę. Ceny silników na allegro są niższe niż cena jednej dobrej opony do ujeżdżanego obecnie forestera icon_eek.gif

Tak czy inaczej będę tutaj zaglądał i zapewne będą pojawiały się jakieś pytania zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i od soboty zagościła srebrna Xsara II 1.6 16v z 2002r 5d

Do ogarnięcia:

- pilot nie działa

- poprzedni właściciel wymienił przełącznik od wycieraczek na wersję bez przycisku od komputerka

- klocki z tyłu

Więcej usterek nie stwierdzono zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

To i ja się pochwalę moim autkiem:

Xsara 1.9 D ( DW8 ), zjechała z taśmy 8 lutego 2000 roku, ja kupiłem ją w kwietniu 2013 roku od pierwszego właściciela i od tamtego czasu doposażam ją w różne ciekawe rzeczy.

Zdjęcia i dodatki można oglądać w galerii w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

> Dzięki :-)

> Dawno nie miałem nówki, musze przyznać niezła przepaść między XP z 2008 roku a nowym C3 Picasso.

> Niby mniejszy a czuję się jak w aucie klasy wyższej :-)

Już nie przesadzają, XP to dzisiejsze C4P, więc C3P nie takie znowu duże smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Staliśmy się użytkownikami takiej furki smile.gif

....bardziej Gagatek 270751858-jezyk.gif

rocznik 1999 - pierwsza rejestracja 2000

Silnik 1.4, 5D czyli bez rewelacji smile.gif

I pozwolilibyśmy sobie czasami tutaj kliknąć po jakieś porady smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

No to dopiszę się znowu, bo niedawno kupiłem szóste auto na F (nie skalałem się innymi) czyli czwartego w życiu francuza: Clio 2 PH2 1.4.

Niby dla żony wink.gif

pozdrawiam i łączę się w bólu z pozostałymi masochistami posiadaczami aut francuskich wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.