Skocz do zawartości

pasy bezpieczeństwa jak sprawdzić czy nie wystrzelone


grand1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak wyzej potrzebuję pasy sprawne nie wystrzelone do bravo po 2007

Da się jakoś sprawdzić czy są wystrzelone i zrobione na bezwładnościówkę? bo wystrzelone miały z teog co pamiętam ok 2o a niewystrzelone mają inną ? da się to sprawdzić miernikiem?.

Da się to jakoś sprawdzić po zmierzeniu oporu na kabelku od naboju? rezystancję jaką mają pasy z wystrzelonym nabojem a sprawne z nie wystrzelonym? .

właśnie ten typ

http://allegro.pl/bravo-07-nowy-model-poduszki-pasy-i1262918917.html

Czy na tej aukcji są przednie czy tylne? bo tamtych starych już nie mam i nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam jak wyzej potrzebuję pasy sprawne nie wystrzelone do bravo po 2007

> Da się jakoś sprawdzić czy są wystrzelone i zrobione na bezwładnościówkę? bo wystrzelone miały z

> teog co pamiętam ok 2o a niewystrzelone mają inną ? da się to sprawdzić miernikiem?.

> Da się to jakoś sprawdzić po zmierzeniu oporu na kabelku od naboju? rezystancję jaką mają pasy z

> wystrzelonym nabojem a sprawne z nie wystrzelonym? .

> właśnie ten typ

> http://allegro.pl/bravo-07-nowy-model-poduszki-pasy-i1262918917.html

> Czy na tej aukcji są przednie czy tylne? bo tamtych starych już nie mam i nie pamiętam.

Kolego to Nowe Bravo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawny powinien miec okolo 2 Ohm +/-0,4. Wystrzelone opór nieskonczoność. Mozesz sprawdzic miernikiem, tylko sprawdz czy we wtyczce są zworki - jak tak to je rozewrzyj. Poza tym wystrzelone powinny miec ślady opalenia/odymienia wokół tego naboju gazu

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym nie ryzykował miernikiem....

Ja bym nie ryzykował i nie zakładał czegoś takiego. Air-Bagi, pasy z napinaczami, czujniki uderzenia, taśmy etc. powinny być wymieniane zawsze na nowe. A z używanymi to loteria, której to ceną jest zdrowie i życie ludzi.

Z ciekawości - wymieniasz to dla siebie czy w wozie na handel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli wystrzelony to nie będzie pokazywać nic lub ok 0,1 - 0,6 ? czy pokaże z 8o lub więcej a potem, będzie spadać rosnać czy co ?

bo nie chce się naciąć. przez to biore je osobiście. I będe chciał je przemierzyć bo na oko nigdy nie da się sprawdzić.

Autem będe jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.