Skocz do zawartości

[SC] Brak 3ciego stopu i ogrzewania tylnej szyby


Griml0cK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zeby.GIF Po małej przygodzie zakończonej okruchami zbitego szkła musiałem wymienić tylną szybe...no ale taniej było kupic klape z tym samym kolorem (no dobra...nie spojrzalem dokladnie, kolor moze i ten sam ale odcień inny grinser006.gif) i szybą zamiast wstawiać samą szybe do oryginalnej klapy z wybitą. Nastał październik, zaparowana tylna szyba, włączam podgrzewanie i...efektu brak. Zauważyłem również, ze 3ci stop nie działa. Jakies pomysły?

Aaa, i jeszcze jedno: wie ktoś moze gdzie mozna kupić taką gumową uszczelkę pomiędzy wycieraczke a trzpień? Dokładnie chodzi o to zaznaczone czerwoną strzałką (http://img695.imageshack.us/i/c154904779.jpg/ ). Na allegro jakoś nie widze...a czeka mnie wsadzenie nowego silniczka (aktualnie jest dziura zlosnik.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Po małej przygodzie zakończonej okruchami zbitego szkła musiałem wymienić tylną szybe...no

> ale taniej było kupic klape z tym samym kolorem (no dobra...nie spojrzalem dokladnie, kolor

> moze i ten sam ale odcień inny ) i szybą zamiast wstawiać samą szybe do oryginalnej klapy z

> wybitą. Nastał październik, zaparowana tylna szyba, włączam podgrzewanie i...efektu brak.

> Zauważyłem również, ze 3ci stop nie działa. Jakies pomysły?

> Aaa, i jeszcze jedno: wie ktoś moze gdzie mozna kupić taką gumową uszczelkę pomiędzy wycieraczke a

> trzpień? Dokładnie chodzi o to zaznaczone czerwoną strzałką

> (http://img695.imageshack.us/i/c154904779.jpg/ ). Na allegro jakoś nie widze...a czeka mnie

> wsadzenie nowego silniczka (aktualnie jest dziura )

na szrocie (zlomowisko) znajdziesz napewno i to za pare groszy, 3ci stop niedziala a reszta stop dziala ??? bo nienapisales (jesli nie to bepieczniki) jesli tak to polaczenie klapa-reszta auta cos jest niehalo, to tak na predkosci bo nawalony jestem tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Problem jest w układzie styków buda/klapana na 100%. Jak piszesz ze odcien sie lekko różni to na bank masz auto SPI (MPI) a kupileś klapę od MPI (SPI). Ja jak zmieniałem klapę (trafila się od SPI) to trzeci stop mi non-stop swiecił a wycieraczka wcałe nie działała. Nie pamiętam jak było z ogrzewaniem.

Najprostszym rozwiązaniem będzie przełożenie całej instalacji w klapie - raptem pare śrubek i z 10 min roboty smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.