Skocz do zawartości

Allegro - ciekawe aukcje


Rekomendowane odpowiedzi

> NIe chce mi się czytać całości, ale wrzucę ukacje AGA-MET:

> raz

> daw

> Sam brałem od nich rometa 750 - faktycznie właściciel likwiduje kolekcję.

Wynajął cały podziemny parking w jakimś bloku, czy to prywatny garaż? yikes.gif

Ceny rozsądne ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może ktoś szuka Poloneza:

> KLIK

> Nie znam sprzedawcy, trafiłem przypadkiem.

kupilbym takie auto - gdyby nie zona ktora by mnie zayy... za to. Dla niej poldek to wiocha

a sama jedzi sejem mad.gif

zmienilbym zonę ale cholera ma tyle zalet oink.gifoink.gif270747800-sex.gif270747800-sex.gif ze per saldo wolę ja niz poldka zlosnik.gifzlosnik.gif

moze na stare lata jak już mi przyjaciel odmówi posługi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> http://allegro.pl/polski-fiat-126p-650np-prototyp-i3233482528.html

> tu można poczytać:

> http://www.czarprlu.pl/?p=166

> generalnie mocno zakręcony gość

Ten Maluch stoi/stał w Muzeum w Białymstoku... mam w planach się tam wybrać w tym roku wink.gif

Sądzę, że gość robi badanie rynku zlosnik.gifok.gif Takiego rodzyna się nie sprzedaje ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ten Maluch stoi/stał w Muzeum w Białymstoku... mam w planach się tam wybrać w tym roku

> Sądzę, że gość robi badanie rynku Takiego rodzyna się nie sprzedaje

to chyba ten gość co swego czasu wywiadu dzielił Classicauto... (nr 63 grudzień 2011)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> 70kzł, IMO ktoś se robi jaja albo jest niespełna rozumu

Zauważ, że jaja robią sobie licytujący bo właściciel rozpoczął aukcję nisko - zobaczymy co będzie pod koniec devil.gif

Jak dla mnie to auto śliczniutkie i warte nawet 30-40 TPLN ok.gif

Ale tyle ze względu na zerowy przebieg i ciekawą historię.

W zasadzie auto nadaje się tylko do stania, bo jak zacznie jeździć to już będzie jednym z wielu starych i ładnie utrzymanych Maluszków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lokata kapitału. Takiego auta nie kupuje się do jazdy.

Tak, do chuchania, dmuchania i zapchania nadliczbowych miejsc w garażach. spineyes.gif Gdzie tu sens? Gdzie tu logika? Kapitał lepiej lokować w coś, co przynosi zysk i nie rdzewieje. Takie kolekcjonerstwo to bardziej rozrywka dla bogatych, którzy nie mają co z pieniędzmi robić. Chyba że kupują takie auta za normalne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zauważ, że jaja robią sobie licytujący bo właściciel rozpoczął aukcję nisko - zobaczymy co będzie

> pod koniec

> Jak dla mnie to auto śliczniutkie i warte nawet 30-40 TPLN

> Ale tyle ze względu na zerowy przebieg i ciekawą historię.

> W zasadzie auto nadaje się tylko do stania, bo jak zacznie jeździć to już będzie jednym z wielu

> starych i ładnie utrzymanych Maluszków.

już 110kzł - myślę że dobije do 300 a po auto nigdy nikt się nie zgłosi zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zauważ, że jaja robią sobie licytujący bo właściciel rozpoczął aukcję nisko - zobaczymy co będzie

> pod koniec

> Jak dla mnie to auto śliczniutkie i warte nawet 30-40 TPLN

> Ale tyle ze względu na zerowy przebieg i ciekawą historię.

> W zasadzie auto nadaje się tylko do stania, bo jak zacznie jeździć to już będzie jednym z wielu

> starych i ładnie utrzymanych Maluszków.

Moim zdaniem cena, którą podałeś też byłaby grubym przegięciem. Jakby realnie ktoś dał 10k to myślę, że i tak byłoby sporo icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie rwie z nóg liczba wyświetleń...

> Przyfarcił sprzedawca znajdując takiego trufla

Jak nawet w Teleexpressie pokazywali tą aukcję i właściciel jakieś głupoty gadał... Teraz ludzie będą brać przykład, wyciągać rupiecie z garaży i wystawiać je za chore ceny facepalm%5B1%5D.gif Reszta "zabytków" też pójdzie w górę... pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak nawet w Teleexpressie pokazywali tą aukcję i właściciel jakieś głupoty gadał... Teraz ludzie

> będą brać przykład, wyciągać rupiecie z garaży i wystawiać je za chore ceny Reszta "zabytków"

> też pójdzie w górę...

Nie pękaj - my już mamy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak nawet w Teleexpressie pokazywali tą aukcję i właściciel jakieś głupoty gadał... Teraz ludzie

> będą brać przykład, wyciągać rupiecie z garaży i wystawiać je za chore ceny Reszta "zabytków"

> też pójdzie w górę...

http://allegro.pl/fiat-126p-nowy-maluch-nigdy-nie-zraejestrowany-i3276499489.html

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem cena, którą podałeś też byłaby grubym przegięciem. Jakby realnie ktoś dał 10k to

> myślę, że i tak byłoby sporo

Kolega z Pietrasz opchnął 5 lat temu wyrejestrowaną syrenę 105 z 1978 r., która od 1982 r. cały czas stała w garażu (dowód rejestracyjny do niej też był). 100% kompletna; przebieg... 4196 km!

Poszła za 2450 i kupujący dostał jeszcze kilka gratisów. palacz.gif

No i - co najważniejsze - obeszło się bez cwaniaków z allegro.pl, którzy płaciliby jak za złom, "bo przecież lawetę trzeba wynająć", "bo powietrza w kołach mało i akumulator słaby"... screwy.gif

Nadmienię, iż ja mogłem ją wziąć za tysiąc, lecz dwa i pół roku wcześniej sam pozbyłem się podobnego problemu. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.