Skocz do zawartości

Allegro - ciekawe aukcje


Rekomendowane odpowiedzi

> Już ponad 181k To pewnie dlatego, że ma taką moc

Mówili o nim wczoraj w tv to się wszyscy zwiedzieli i mają teraz zabawę w kto kliknie więcej. Ciekawe czy sprzedający będzie dochodził swoich praw w sądzie bo zdaje się, że niektórzy nie mają świadomości, że złożenie oferty na allegro jest prawnie wiążące grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy sprzedający będzie dochodził swoich praw w sądzie bo zdaje się, że niektórzy nie

> mają świadomości, że złożenie oferty na allegro jest prawnie wiążące

Niektórzy nie mają świadomości że jest odwrotnie.

Quote:

Celem Transakcji dotyczących sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, Transakcji w kategorii "Wakacje" oraz Transakcji w kategorii "Motoryzacja", w podkategoriach "Samochody", "Motocykle", "Maszyny budowlane", "Maszyny rolnicze", "Inne pojazdy i łodzie", "Przyczepy, naczepy" oraz "Wózki widłowe", Transakcji w kategorii "Usługi" oraz Transakcji w podkategorii "Żywe zwierzęta" nie jest zawarcie umowy, jakiekolwiek
czynności podejmowane przez Użytkowników w ramach tych Transakcji nie są wiążące
, a Transakcje te mają charakter wyłącznie ogłoszeniowy.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niektórzy nie mają świadomości że jest odwrotnie.

> Quote:

> Celem Transakcji dotyczących sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, Transakcji w kategorii "Wakacje"

> oraz Transakcji w kategorii "Motoryzacja", w podkategoriach "Samochody", "Motocykle", "Maszyny

> budowlane", "Maszyny rolnicze", "Inne pojazdy i łodzie", "Przyczepy, naczepy" oraz "Wózki

> widłowe", Transakcji w kategorii "Usługi" oraz Transakcji w podkategorii "Żywe zwierzęta" nie

> jest zawarcie umowy, jakiekolwiek czynności podejmowane przez Użytkowników w ramach tych

> Transakcji nie są wiążące, a Transakcje te mają charakter wyłącznie ogłoszeniowy.

A jak jest z prowizją od sprzedaży w kategorii pojazdy? hmm.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak jest z prowizją od sprzedaży w kategorii pojazdy?

Quote:

Transakcje w kategorii "Motoryzacja", w podkategoriach "Samochody", "Motocykle", "Maszyny budowlane", "Maszyny rolnicze", "Przyczepy, naczepy", "Wózki widłowe" oraz "Inne pojazdy i łodzie" nie są objęte prowizją od sprzedaży.


Nie jest widać tak źle. smile.gifcool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niektórzy nie mają świadomości że jest odwrotnie.

> Quote:

> Celem Transakcji dotyczących sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, Transakcji w kategorii "Wakacje"

> oraz Transakcji w kategorii "Motoryzacja", w podkategoriach "Samochody", "Motocykle", "Maszyny

> budowlane", "Maszyny rolnicze", "Inne pojazdy i łodzie", "Przyczepy, naczepy" oraz "Wózki

> widłowe", Transakcji w kategorii "Usługi" oraz Transakcji w podkategorii "Żywe zwierzęta" nie

> jest zawarcie umowy, jakiekolwiek czynności podejmowane przez Użytkowników w ramach tych

> Transakcji nie są wiążące, a Transakcje te mają charakter wyłącznie ogłoszeniowy.

Dlatego śmieszy mnie gdy ktoś sprzedaje samochód na allegro i dopisuje, że kliknięcie "Kup teraz" czy też zalicytowanie jest wiążące i będzie dochodził swoich praw w sądzie hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego śmieszy mnie gdy ktoś sprzedaje samochód na allegro i dopisuje, że kliknięcie "Kup teraz"

> czy też zalicytowanie jest wiążące i będzie dochodził swoich praw w sądzie

Ciebie śmieszy a ja wylicytowałem w życiu za dobre pieniądze 3 samochody - po czym jechałem, pisałem umowę i odjeżdżałem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mówili o nim wczoraj w tv to się wszyscy zwiedzieli i mają teraz zabawę w kto kliknie więcej.

> Ciekawe czy sprzedający będzie dochodził swoich praw w sądzie bo zdaje się, że niektórzy nie

> mają świadomości, że złożenie oferty na allegro jest prawnie wiążące

Spokojnie - jak na razie to pół Polski mówi o tym samochodzie (dziś 3 różne osoby mi o nim mówiły).

Cel osiągnięty ok.gif

A aukcję można wycofać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciebie śmieszy a ja wylicytowałem w życiu za dobre pieniądze 3 samochody - po czym jechałem,

> pisałem umowę i odjeżdżałem

Owszem, ja wychodzę z założenia, że jeśli się licytuje to po to żeby kupić, a nie dla żartów ok.gif Jednak z drugiej strony sprzedający nie może sobie niczego zastrzegać, jeśli regulamin stanowi inaczej grinser006.gif Dlatego uważam, że pisanie czegoś takiego w treści aukcji jest zwyczajną bzdurą 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niektórzy nie mają świadomości że jest odwrotnie.

ok.gif Nie wiedziałem o tej zmianie. Pamiętam, że były przypadki kiedy ludzie się sądzili i wygrywali po licytacji. Z obu stron.

Ale już i tego nie będzie bo allegro kończy możliwość wystawiana aukcji na samochodach zlosnik.gif

wupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

> A takiego diesla widzieliście ?

> klyk

podobno były...

silnik kubota 0.8

Quote:

Fiat 126p Diesel[edytuj | edytuj kod źródłowy]

Najbliższy realizacji był pomysł wstawienia do malucha silnika wysokoprężnego. W tym przypadku prowadzono już nawet analizy technologiczne. Idea zrodziła się w początku lat 80. – w epoce kartek na benzynę w Polsce. W grę wchodziły dwa przemysłowe silniki japońskiej firmy Kubota, chłodzone cieczą: trzy – o pojemności 600 cm³ i mocy 18 KM i czterocylindrowy. Ostatecznie wybrano jednostkę większą. Z pojemności 800 cm³ osiągała ona moc 24 KM i moment obrotowy 47 Nm. Samochód z nią stał się nie tylko bardziej dynamiczny, ale i bardziej komfortowy ze względu na mniejsze drgania silnika. Mimo zaawansowania prac nie doszło do seryjnej produkcji, ponieważ japoński jen zaczął gwałtownie zwyżkować i całe przedsięwzięcie przestało mieć ekonomiczny sens.


Source

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podobno były...

> silnik kubota 0.8

> Quote:

> Fiat 126p Diesel[edytuj | edytuj kod źródłowy]

> Najbliższy realizacji był pomysł wstawienia do malucha silnika wysokoprężnego. W tym przypadku

> prowadzono już nawet analizy technologiczne. Idea zrodziła się w początku lat 80. –

> w epoce kartek na benzynę w Polsce. W grę wchodziły dwa przemysłowe silniki japońskiej firmy

> Kubota, chłodzone cieczą: trzy – o pojemności 600 cm³ i mocy 18 KM i

> czterocylindrowy. Ostatecznie wybrano jednostkę większą. Z pojemności 800 cm³

> osiągała ona moc 24 KM i moment obrotowy 47 Nm. Samochód z nią stał się nie tylko bardziej

> dynamiczny, ale i bardziej komfortowy ze względu na mniejsze drgania silnika. Mimo

> zaawansowania prac nie doszło do seryjnej produkcji, ponieważ japoński jen zaczął gwałtownie

> zwyżkować i całe przedsięwzięcie przestało mieć ekonomiczny sens.

> Source

To Kubota...A sprzedaje ktoś silnik na bazie silnika z malca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ludzie są niesamowici po prostu pad.gif

Gość sprzedaje taką torbę:

2q8vjhy.jpg

Aukcja skończyła się 15 września BEZ OFERT KUPNA!!!

cena: 9zł + 11zł wysyłka ---> link do aukcji ok.gif

Nikt nie kupił, to torba wróciła na nowej aukcji... ale?

cena: 39zł icon_eek.gif lub kup teraz 79zł icon_eek.gif + 11 zł wysyłka ---> link do nowej aukcji ok.gif

Nie ogarniam rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Ciekawa sprawa

> Takiego Malucha znalazłem na tablicy: KLIK

> Napisane jest: Fiat 126p ELEGANT

> No i niby się wszystko zgadza...

> ALE

> Jedno ze zdjeć

> Bisior jak malowany

> O co chodzi?

Tak jak by ktoś belkę z bisa zamontował na ostatnim zdjęciu, bo po filtrze cząstek stały można dojść że jest to zwykły malec. oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie allegro a nasze ogłoszenia z regionu http://www.ogloszenia.moja-ostroleka.pl/sprzedam-oryginalne-felgi-fiat-mirafiori-fiat-125p,713762.html

w razie coś, opis:

Witam do sprzedania oryginalne felgi aluminiowe 13 , do auta fiat 125p, polonez , fiat mirafiori ,pochodzace z lat 70 tych w idealnym stanie niezniszczone , na felgach załozonne są opony zimowe po jednym sezonie generala 175/70 r13 w stanie idealnym. mozliwosc zakupienia samych opon bądz felg, cena do uzgodnienia.

792736841

http://www.ogloszenia.moja-ostroleka.pl/uploads/photos/2013/10/2013.10.25_11.29.25_1382693365_17.jpg

Może ktoś bedzie chętny do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawa sprawa

> Takiego Malucha znalazłem na tablicy: KLIK

> Napisane jest: Fiat 126p ELEGANT

> No i niby się wszystko zgadza...

> ALE

> Jedno ze zdjeć

> Bisior jak malowany

> O co chodzi?

dobre smile.gif może warto napisać do niego o co chodzi?

i czy w bisie występowało DPFa nie było smile.gif

A po drugie to nie tylko sama belka, ale są również uszczelki.

287273366-126.jpg

A na dopełnienie to szkoda tylko ze spod tylnego pasa nie wystaje misa z napisem ABARTH frown.gif

i przydałyby się fele 13"

post-41888-14352522129289_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.