Skocz do zawartości

Allegro - ciekawe aukcje


Rekomendowane odpowiedzi

> Widzieli - już dawno wisi na allegro

a to nie wiedziałem wink.gif

> Przydzwonił przodem i naprawił z tego, co było pod ręką

zlosnik.gif

btw kiedyś też była replika rajdówki na MR94 i nawet mu to nieźle wyszło,poza podszybiem. nie wiem czy było, ale też ciekawe smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzieli - już dawno wisi na allegro

> Przydzwonił przodem i naprawił z tego, co było pod ręką

nie bardzo bo środek jest "stary", nie "plusowy" taki jak w oryginalnym caro plus kombi. Niezły ulep z tego jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

icon_eek.gif Ki czort?

1447090726.jpg

Quote:

Witam mam do zaoferowania uniwersalny uchwyt górny akumulatora aluminiowy

( lub emblemat)z logiem FIAT ABARTH wymiary 22cmX5,5cm miejsce na nakrętki 15 mm rozstaw otworów 20 cm

idealny do klasyków 128 , 127 ,126p , 125 , 124 , zastawa .itp


Allegro ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote:

WITAM MAM DO ZAOFEROWANIA PANEL PUŁKĘ ŚRODKOWĄ STAREGO TYPU DO FIAT 126p 126 ST KLASYK BAMBINO , PUŁKA WYMONTOWANA Z MALUSZKA Z 1976R. KOMPLETNA Z RADIEM SAFARI 2 I GŁOŚNIKIEM UNITRA DIORA , PRAWDZIWY RARYTAS PRL.!!! SUPER WYGLĄDA W MALUSZKU.! RADIO 100% SPRAWNE SPRAWDZAŁEM DZIAŁA ZNALAZŁO 4STACJE WŚRÓD NICH RADIO ZET I RMF.!!!

WIĘCEJ INFO: 507507181 GG:3042529 E-MAIL.


icon_eek.gif

1461544951.jpg

Allegro ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote:

Fiat 126 rocznik 1977 z szyberdachem (faltdach). Auto oryginalnie mialo silnik 250ccm z goggomobila (steinwinter). Obecnie ma juz silnik czterosuwowy
smile.gif
ale dokladam tez taki jak powinien byc oryginalnie. Posiadam do niego komplet niemieckich dokumentow. Stan auta oceniam na dobry chociaz z doswiadczenia wiem ze zawsze cos i tak wyjdzie (podloga cala progi tez - sa wykwity korozji na blotnikch itd ale dziur nie ma) Wystawiem go nie chetnie ale nie mam dla niego juz miejsca w grazu.


dachh.jpg

Allegro ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote:

Sprzedam zupełnie nowego jeszcze nie używanego malucha z 1980roku w idealnym stanie

jest w 100% oryginalny i nie jest odrestaurowany.

Był 31 lat w ogrzewanym garażowany więc nie jest zniszczony jedynie ma mały odprysk lakieru na lewym tylnym błotniku

oczywiście przy tym przebiegu wszystkie opony są jeszcze z włoskami.

pojazd do obejrzenia po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie w Sułowie 15km od Krakowa.


aaaqm.jpg

Ciekawa licytacja zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najwyższa oferta: 22 000,00 zł - sob 26 lut 2011 01:37:42

> i cena minimalna nie została osiągnięta

Swoją drogą warto zauważyć jak bardzo mylą się ludzie, którzy mówią że na youngtimerach można zarobić.

Nawet jeżeli ten Maluch poszedłby za 25 TPLN to byłaby to realna cena współczesnego auta tej klasy.

Czyli właściciel który go zakupił, pomijając już to że w 1980 roku samochód był bardzo trudnym do zdobycia dobrem to dziś praktycznie uzyskałby te same pieniądze co wtedy.

Czyli włożył tyle samo ile wyjął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie uwzględniłeś wartości nabywczej pieniądza.

No raczej można w tym przypadku mówić o ewidentnej stracie - Maluch w 1980 roku kosztował na wolnym rynku ok. 150 000 złotych i stanowiło to ok. 25 średnich pensji.

Dzisiaj byłoby to ok. 65 000 PLN, więc cena w okolicach średniej klasy auta.

Kupując auto wtedy i przetrzymując je do dziś ewidentnie stracilibyśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli włożył tyle samo ile wyjął

...przy założeniu, że transakcja rzeczywiście zostałaby sfinalizowana. Znajdź mi jelenia, który wyłoży 22 tys. zł za malucha, to dam Ci 5 tys. zł za to icon_rolleyes.gif

Kolega sprzedał trzy lata temu syrenę 105 z 1978 r. z przebiegiem 4200 km, cały czas garażowaną, tyle że nie odpalaną przez dwadzieścia sześć lat. Nikt nie zgadnie, za ile.

Jak ktoś się naogląda ogłoszeń na allegro.pl, to faktycznie może pomyśleć, że ktoś na taką fajną zabawkę jest skłonny przeznaczyć jakieś konkretne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

BOSMAL 1:

Quote:

!!!!!!!! UWAGA OGŁOSZENIE GRZECZNOSCIOWE KONTAKT Z WŁAŚCICIELEM TYLKO

POD NR TEL 791 707 433 !!!!!!!!!!!

PRODUKOWANY W LATACH 1991 - 1995 PRZEZ OBR BOSMAL W BIELSKU BIAŁEJ

IDEALNY NA PREZENT !!! ZNAKOMITY STAN, BEZ KOROZJI, 2 LATA TEMU ODNOWIONY

LAKIER,WNĘTRZE ORAZ PODZESPOŁY MECHANICZNE,

AUTO MA POLSKIE REJESTRACJE, WAŻNE BADANIA TECHNICZNE I OC DO SIERPNIA

2011

WIĘCEJ INFO TEL 791 707 433


001kyi.jpg

002gno.jpg

003jgo.jpg

Allegro ok.gif

----------------------------------

BOSMAL 2:

Quote:

Witam Mam dziś do sprzedania słynnego malucha BOSMAL CABRIO jeden z 500 wyprodukowanych w latach 1991 - 1995 Stan auta jest bardzo dobry Ma kilka wżerów lecz dla przeciętnego blacharza łącznie z lakierowaniem to kilka dni roboty, nic nie jest przegnite. Pojazd odpala, jeździ i hamuje, jest raz w tygodniu odpalany na chwilkę i nie ma z tym żadnych problemów niestety nie jestem w stanie zrobić więcej zdjęć ponieważ obok niego stoi kilka innych maluchów więc dojście jest bardzo słabe... auto jest zakurzone, Silnik 30 KM czyli tak zwany pakiet Z1 produkcji OBR, w aucie wymieniony układ hamulcowy amortyzatory olej filtry wydech i kilka innych gratów oczywiście na oryginalne nic nie stuka nie puka nie piszczy , auto nie ma przeglądu ani OC oraz został zgubiony dowód rejestracyjny ale auto istnieje w rejestrze ma tablice i wystarczy wyrobić duplikat ja się już tym nie zajmę, bo najprościej w świecie nikt tym nie jeździ, szkoda jest takiego cudeńka przebieg w granicach 10 000 pojazd był mało jeżdżony a silnik jest całkiem żwawy i to czuć preferuję odbiór lawetą lub na jakiejś przyczepce, Więcej informacji pod numerem telefonu 787-577-961 oraz odpowiadam na e-mail. Możliwość zamiany auta na " mitsubishi eclipse 2G " Ruszamy z aukcją od 1 zł a cena minimalna jest obecnie ukryta


004ruy.jpg

Allegro ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy dowód że nawet g... można sprzedać za chore pieniądze. zlosnik.gif

Mniej kumatym tłumaczę, nie uważam tych maluchów za g ale ich cena jest nieadekwatna do tego co sobą przedstawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najlepszy dowód że nawet g... można sprzedać za chore pieniądze.

> Mniej kumatym tłumaczę, nie uważam tych maluchów za g ale ich cena jest nieadekwatna do tego co

> sobą przedstawiają.

Przedstawiają rzadką wersję malucha zlosnik.gif

A że ktoś wystawił za 15.000 nie znaczy, że za tyle sprzeda wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przedstawiają rzadką wersję malucha

> A że ktoś wystawił za 15.000 nie znaczy, że za tyle sprzeda

Był już nowy za 19 999,00PLN; był także po remoncie kapitalnym za 15 000,00PLN; był też tuningowany za 12 000,00PLN...

Pobożne życzenia sprzedających...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Był już nowy za 19 999,00PLN; był także po remoncie kapitalnym za 15 000,00PLN; był też tuningowany

> za 12 000,00PLN...

> Pobożne życzenia sprzedających...

"tuningowany" to ten biały?

Był straszny facepalm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najlepszy dowód że nawet g... można sprzedać za chore pieniądze.

coś w tym niestety jest, za te pieniadze można kupić Fiata 124 w coupecie lub w cabrio we wcale nie gorszym stanie...

fiat-124-italian-vehicle.jpg

a auto jednak "trochę" inne zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja za mojego Bosmala dałem tyle, że głupotą byłoby go nie kupić...

A kupowałeś w kraju czy poza granicami RP???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W kraju... w moim mieście

To jestem w szoku że takowy udało Ci się znaleźć bo to co teraz zaczyna się robić to jakieś szaleństwo ludzie wymyślają ceny z kosmosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cena kosmos icon_eek.gif - 29 500 PLN / 7 388 EUR

Ale jest serduszka.gif

56321669.jpg

Quote:

Sprzedam Fiata 126p Samochód 33 lata stoi w garażu Wyprowadzony na sesje fotograficzna.

MA przejechane 32 kilometry to jest dystans, który pokonał z Polmozbytu do garażu i tak już został Samochód jest zarejestrowany ma białe tablice ,

ubezpieczenie ważne do 2012r marzec . To jest samochód dla kolekcjonera lub osoby chcącej zainwestować nadmiar gotówki. ponieważ ten samochód z każdym rokiem zyskuje na cenie .

Wszelkie pytania proszę kierować na e-mail
lub tel. 795-662-305


--> OTOMOTO ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja... I teraz pojawi się masa złomków w cenach zbliżonych do 10 000zł.

Ceny części znowu pójdą w górę sciana.gifsciana.gifsciana.gif

Coraz częściej dochodzę do wniosku, że najwyższa pora poszukać jakiegoś Mercedesa 300SL albo Porsche 356 bo powoli ich ceny zaczynają być podobne do cen 126p sciana.gifsciana.gifsciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rewelacja... I teraz pojawi się masa złomków w cenach zbliżonych do 10 000zł.

> Ceny części znowu pójdą w górę

> Coraz częściej dochodzę do wniosku, że najwyższa pora poszukać jakiegoś Mercedesa 300SL albo

> Porsche 356 bo powoli ich ceny zaczynają być podobne do cen 126p

Fakt, szaleją z cenami.

To samo z tematem breloczków i innych gadżetów.

Jak przeglądam czasem archiwum allegro, to rzeczy które mam w kolekcji 2-3 lata wstecz kosztowały nawet 3 razy mniej niż ja zapłaciłem 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rewelacja... I teraz pojawi się masa złomków w cenach zbliżonych do 10 000zł.

bez przesady jeśli ten maluch ma rzeczywiście 33km przebiegu i jest w 100% oryginalny to cena jest OK

to nie jest auto którego targetem jest Kowalski czy nawet fascynat marki, targetem jest ktoś kto ma dużo kasy i garaż "na straty" żeby ten maluch nadal sobie w nim stał przez następne 40 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez przesady jeśli ten maluch ma rzeczywiście 33km przebiegu i jest w 100% oryginalny to cena jest

> OK

> to nie jest auto którego targetem jest Kowalski czy nawet fascynat marki, targetem jest ktoś kto ma

> dużo kasy i garaż "na straty" żeby ten maluch nadal sobie w nim stał przez następne 40 lat...

Nikt tyle nie zapłaci ok.gif

Jak bym bańkę wygrał w totka to bym się skusił biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nikt tyle nie zapłaci

> Jak bym bańkę wygrał w totka to bym się skusił

nie byłbym taki pewien, weź pod uwagę że ktoś go może zabrać za granicę wink.gif

zresztą na miejscu właściciela to bym to od razu wystawiał w Niemczech... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.