Skocz do zawartości

Allegro - ciekawe aukcje


Rekomendowane odpowiedzi

facet dopiero skończył remontować tego Poldka...

Na 100% nie chce go sprzedać tylko robi badanie rynku... Posiada kilka innych Polonezów i mimo wielu prób wystawiania na allegro żaden nie został sprzdany...

Nie wiem tylko po co to robi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> facet dopiero skończył remontować tego Poldka...

> Na 100% nie chce go sprzedać tylko robi badanie rynku... Posiada kilka innych Polonezów i mimo

> wielu prób wystawiania na allegro żaden nie został sprzdany...

> Nie wiem tylko po co to robi??

pewnie po to, że może znajdzie się jakiś bogaty kolekcjoner, który zaoferuje mu jakąś niebotyczną cenę i wtedy go sprzeda zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> facet dopiero skończył remontować tego Poldka...

> Na 100% nie chce go sprzedać tylko robi badanie rynku... Posiada kilka innych Polonezów i mimo

> wielu prób wystawiania na allegro żaden nie został sprzdany...

> Nie wiem tylko po co to robi??

a tekst ogłoszenia jak z google tłumacza facepalm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a tekst ogłoszenia jak z google tłumacza

A to możliwe bo mam mgliste wspomnienie, że rozmawiałem z nim kiedyś przez telefon i odniosłem wrażenie, że facet nie jest Polakiem lub baaaardzo długo nie był w Polsce...

Na innych forach też nie powala polszczyzną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to możliwe bo mam mgliste wspomnienie, że rozmawiałem z nim kiedyś przez telefon i odniosłem

> wrażenie, że facet nie jest Polakiem lub baaaardzo długo nie był w Polsce...

> Na innych forach też nie powala polszczyzną...

To mój kolega, Amerykanin więc jego znajomość polskiego jest całkiem całkiem, no i lepiej mówi niż pisze smile.gif

Oprócz niezłej kolecji poldków ma też kilka ciekawych egzemplarzy Chevroleta Monte Carlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To mój kolega, Amerykanin więc jego znajomość polskiego jest całkiem całkiem, no i lepiej mówi niż

> pisze

> Oprócz niezłej kolecji poldków ma też kilka ciekawych egzemplarzy Chevroleta Monte Carlo

Chciałem nawet kupić od niego kiedyś Poldka, ale za dużo zawołał... frown.giffrown.giffrown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boje_sie.gif

c181140403.jpg

Quote:

Zarejestrowany jako Fiat 125P, Mosty na zwolnicach oraz skrocona rama oryginalny Mercedes Uniomg (jedne z najlepszych mostow do OFFROADU) skrzynia i skrocone waly takze Unimog, Silnik Mercedes 123 3,0 Diesel, wspomaganie kierownicy, i elektryczne ogrzewanie, blokady mostow. wiecej informacji pod numerem 502594794.


---> OTOMOTO ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cena kosmos - 29 500 PLN / 7 388 EUR

> Ale jest

> Quote:

> Sprzedam Fiata 126p Samochód 33 lata stoi w garażu Wyprowadzony na sesje fotograficzna.

> MA przejechane 32 kilometry to jest dystans, który pokonał z Polmozbytu do garażu i tak już został

> Samochód jest zarejestrowany ma białe tablice ,

> ubezpieczenie ważne do 2012r marzec . To jest samochód dla kolekcjonera lub osoby chcącej

> zainwestować nadmiar gotówki. ponieważ ten samochód z każdym rokiem zyskuje na cenie .

> Wszelkie pytania proszę kierować na e-mail [email protected] lub tel. 795-662-305

> --> OTOMOTO

Papier wszystko przyjmie rotfl.gifzakrecony.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> napisz coś więcej na ten temat... bo imo jest ładny

Panowie na forum kwestionują połączenie koloru foteli, a boczkami drzwi... Takie nie występowało.

Do tego na zdjęciach widać, że coś było kombinowane z fotelami bo są pomarszczone czyli gąbka poszycia się wyjechała (może podczas prania, a może podczas normalnego użytkowania auta przez wiele lat), do tego kwestionują oryginalność licznika...

Zatem, ja osobiście omijałbym ten samochód bo więcej jest niewiadomych niż pewnych rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rudy welur był łączony z brązowymi boczkami, ale powinien też być brązowy dywan na podłodze, ten

> szary nie mógł taki wyjść z fabryki.

Z brązowymi boczkami były łączone brązowe fotele, z rudymi (miodowymi) boczkami były łączone z miodowymi fotelami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icon_eek.gifhmm.gifniewiem.gifboje_sie.giffacepalm.gif

001pux.jpg

002snx.jpg

003bvr.jpg

Quote:

Witam posiadam na sprzedaz Mikrusa Mr-300 z 1959 roku.Autko zostalo zmodyfikowane przez poprzedniego wlasciciela,silnik jest z Syreny dwucylindrowy,duzo czesci pochodzi z Fiata 126p,nie probowalem go odpalac.Samochodzik posiada dokumenty,dowod rejestracyjny z adnotacja o wycofaniu z ruchu komplet umow k/s,stare odcinki ubezpieczenia,stara karte badania technicznego,nie zauwazylem na pojezdzie tabliczki znamionowej.Wiecej informacji pod nr tel 505 402 748


Allegro ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy ktoś sie orientuje czy z żółtymi można czy nie można teraz już jeździć po drodze? :-)

Nie wolno. Przepis wszedł od 2009.06.20

Dziennik Ustaw Nr 75 Poz. 639

Głupi przepis bo te światła są rewelacyjne we mgle i opadach śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wolno. Przepis wszedł od 2009.06.20

> Dziennik Ustaw Nr 75 Poz. 639

> Głupi przepis bo te światła są rewelacyjne we mgle i opadach śniegu.

a jeśli auto miało żółte światła wcześniej niż wszedł przepis? np jak ten fiat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma znaczenia. Właściciele mieli pół roku na przystosowanie do nowych warunków.

Jest z tego wyjście - żółte tablice zlosnik.gif

Każde auto na żółtych tablicach które ma takie światła może mieć dalej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.