Skocz do zawartości

Tutaj witamy nowych na kąciku nowego Fiata Cromy :-)


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie wątek powitalny - ale ja chciałbym się pożegnać (tylko formalnie bo oczywiście zaglądał będę) z Wami i kącikiem Cromy. Samochód znalazł nowego właściciela (podobno też z autokącika więc jest szansa że tu zawita) Mnie natomiast czeka szukanie frown.gif i oby zakup smile.gif czegoś większego. Dzięki wszystkim za spędzone chwile i pomocną dłoń w awaryjnych chwilach! ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Witam

w sobotę do garażu zawitała Croma 1,9 120 kucyków, wersja jakaś podstawowa, na razie więcej szczegółów nie zdradzę dokąd nie rozszyfruję co w trawie piszczy

mulher.gif banan nie schodzi z twarzy, i mam nadzieje że tak zostanie mimo kilku niedomagań do usunięcia

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> Witam,od soboty powożę się Cromką wersja dynamic 1,9 150km + automat. Auto 210 rok przebieg niby

> 153 tys

> I moje pytanie,potrzebuje radio 2 din z kamerka cofania,poleci ktoś coś ??

rocznik 2010 czy I rejestracja 2010?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich

Dziś mija pół roku od zakupu Cromki smile.gif Dałem sobie i Cromce czas na akceptacje która wypadła pozytywnie. Jest to moje pierwsze auto z silnikiem diesla, dotychczas same benzyniaki, ostatnie dwa auta to Tempra 1.6 i Marea Weekendowa 1.8 z gazem. Przechodząc na emeryturę pozwoliłem sobie na ociupinkę luksusu, mam na myśli automatyczna skrzynię zlosnik.gif

Trochę o wyposażeniu, rok produkcji 2010 silnik 1.9 150 KM wersja dynamic , szklany dach.

W ciągu pół roku przejechałem 8.5 tyś kilometrów, średnie spalanie 6.7 średnia prędkość 57 .

288216491-010%28Medium%29.JPG

Wkleiłem obrazek

Iron

post-100413-14352528427031_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witaj. w końcu ktoś nowy z " niedalekiej okolicy "

> co do montażu można - ja mam na klapie ale na samym szczycie - na boku poziomym . ( ciekawe czy

> się domyślisz heheh ).

Witam sąsiada yaya.gif W moim przypadku nie mogę mieć anteny za wysoko ze względu na niski garaż frown.gif Sprawdziłem miejsce mocowania i jak na razie nic się złego nie dzieje smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

> Chcialem sie przywitac z Wami jako swiezo upieczony wlasciciel Fiata Ulysse 2.0MJTD z 2006 roku

Witaj serdecznie ok.gif

Fajne , rodzinne auto - niestety , dość rzadko widoczne na naszych drogach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
  • 5 miesięcy później...

W sumie piszę od jakiegoś czasu, a jeszcze się nie witałem :) Zatem nadrabiam. Croma to mój drugi fiat, ale pierwszy diesel. Wcześniej była marea 1.8 16V teraz Croma II 1.9 JTD 16V wersja Dynamic rok 2008. Mam nadzieję,ze będzie służyć tak samo dobrze jak poprzednie auto ;)

 

post-195900-0-84876600-1469535472_thumb.jpg
post-195900-0-09538800-1469535473_thumb.jpg
post-195900-0-22967700-1469535473_thumb.jpg

Edytowane przez Piniasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od kwietnia jestem wlascicielem Fiacika Croma 1.9 150km. Jestem 3 wlascicielem. Auto kupione w polskim salonie w grudniu 2007 i serwisowane w aso. Z nowosci zauwazylem wyciety dpf i brak klap w kolektorze. Obecnie auto po dobrym wosku. Pozdrawiam

https://drive.google.com/file/d/0B5hEJHVESQeTZ2ZSNXRseVF5bFE/view?usp=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/0B5hEJHVESQeTcWRfUENYZ0VfX2M/view?usp=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/0B5hEJHVESQeTZ2ZSNXRseVF5bFE/view?usp=drivesdk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Witam od marca 2015 jestem w posiadaniu krówki 1,8 140 Km. W maju zeszłego roku zapodałem gaz.Przeleciałem własnie na lpg 30kkm.Luzy zaworowe mierzone przed założeniem i w poniedziałek 11.10 bez zmian :) .Autko super, wcześniej miałem Palio i Brava jeździły bezawaryjnie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

"Mleko się wylało", klubowa Cromka formalnie zmieniła właściciela, więc czas najwyższy się przywitać  :piwko:

Złotko będzie się poruszać głównie we Wrzeszczu z kierowniczką za sterami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.