Skocz do zawartości

Tutaj witamy nowych na kąciku nowego Fiata Cromy :-)


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Stara dobra zasada mówi, że po przyjściu należy się przywitać co niniejszym z dużą przyjemnością czynię. Pozdrawiam wszystkich "starych" lub jak to ostatnio w modzie w kręgach zbliżonych do ...(mniejsza o większość) post młodych Userów.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cromka zastąpiła Nuova Bravo 1,6 MJ, którym jeździłem przez ostatnie 3 lata. Ale potrzeba (a raczej chęć ;)) zmian i nadarzająca się okazja nakłoniła mnie do kupna większego rydwanu. Cromka 150 KM automat w wersji Emotion + pakiet zimowy (rynek niemiecki). Zasadniczo jest to trzeci z kolei Fiat po STILO 1,6 103 KM Pb, Bravo jw. Kupiona przy stanie licznika 196 tys. (aktualnie 207 tys.) od pierwszego właściciela z pełną dokumentacją (sprawdzoną) i potwierdzonym przebiegiem. A tak się prezentuje

DSC_0033_(3).JPG

DSC_0029 (2).JPG

7.JPG

5.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26 lutego 2017 o 10:26, Spajdi napisał:

Witam wszystkich, stałem się posiadaczem Fiata Cromy 1.9 JTD 150KM 07' od kolegi nocek z kąciku Cromy, autokącikowa ramka z tyłu zostaje na miejscu ;)

 

Pozdrawiam.

 

 

Trzeci użytkownik AK tej samej Cromy. :ok:

Rekordowa Croma ;]

Dwóch było zadowolonych, tego samego życzę trzeciemu :ok:

Jak tam się sprawują czujniki parkowania, po tylu latach? Sam montowałem ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie po kilkuletniej banicji na autokaciku, tym razem w dziale Cromy. Jestem na etapie przesiadki z Lancii Lybry na Fiata Crome. Widzę tu trochę byłych kącikowiczów BBM. Szukam godnego wozidełka dla siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam szanownych forumowiczów!

Jestem tu nowy, z racji zmiany dziadkowozu Renault Scenic na Fiata Croma. :) Po zrobieniu zdjęć zamieszczę je chętnie, chociaż mój nowy srebrny warzywniak Croma 1,8 niczym specjalnie się nie wyróżnia. Ot kierownica, radio, schładzacz, okna, dach, podłoga i kozaki (teraz letnie). Kupiony rok temu, zagazowany w zimie - jeździ, skręca i hamuje. Jako, że to kolejne auto, postanowiłem również wpisać się do kolejnego forum kolejnej marki. Witam raz jeszcze i życzę szerokości oraz dobrych dróg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Witam się ponownie z wami.

Auto zostało kupione na dojazdy małżonki do pracy, a cenowo byla bardzo dobra oferta, bo miało już przejechane 260 tys km,dla Belgów 200 tys km to już magiczna bariera taki przebieg.Auto do końca serwisowane, ale że to Belgia i belgijscy mechanicy to nie które rzeczy byly do poprawy po nich.

Auto jest z czerwca 2005 roku,fabrycznie z dpf-em,który wogóle nie sprawia problemów, średnio się wypala co 800km.

Wersja Emotion

obecnie 268 tys km przebiegu, zostało juz zmienione przednie tarcze hamulcowe z klockami, łączniki stabilizatora,gumy stabilizatora przód i tył, końcówki drążków kierowniczych i drążki kierownicze, termostat.

Zamontowałem icar2 BT,dzięki czemu mogę na bieżąco ogladać stan zapchania dpf-u, bo niestety dioda podłączona pod tylną szybe nie działa, jak to ma miejsce u znajomego w cromie po fl z silnikiem 1.9 8v.

W najbliższym czasie wymienie kolektor dolotowy.

 

Docelowo w przysłości chce dla siebie Crome po fl z full wyposażeniem.

 

ccc.jpg

fff.jpg

vvvv.jpg

ggg.jpg

uuu.jpg

rrr.jpg

yyy.jpg

ttt.jpg

xxxxx.jpg

wwww.jpg

eeee.jpg

qqqq.jpg

Edytowane przez Kazu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...
  • 5 miesięcy później...
  • 1 rok później...

Dzień Dobry wszystkim.

Niedawno stałem się posiadaczem Fiata Cromy 1.9JTD 150 koni w automacie.

Co prawda mam też Fiata Maree Weekend 1.9JTD 105 koni, ale to auto już kończy żywot u mnie.

IMG_20210505_182950.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy później...
  • Iron zmienił tytuł na Tutaj witamy nowych na kąciku nowego Fiata Cromy :-)
  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.04.2018 o 10:19, Kazu napisał(a):

Witam się ponownie z wami.

Auto zostało kupione na dojazdy małżonki do pracy, a cenowo byla bardzo dobra oferta, bo miało już przejechane 260 tys km,dla Belgów 200 tys km to już magiczna bariera taki przebieg.Auto do końca serwisowane, ale że to Belgia i belgijscy mechanicy to nie które rzeczy byly do poprawy po nich.

Auto jest z czerwca 2005 roku,fabrycznie z dpf-em,który wogóle nie sprawia problemów, średnio się wypala co 800km.

Wersja Emotion

obecnie 268 tys km przebiegu, zostało juz zmienione przednie tarcze hamulcowe z klockami, łączniki stabilizatora,gumy stabilizatora przód i tył, końcówki drążków kierowniczych i drążki kierownicze, termostat.

Zamontowałem icar2 BT,dzięki czemu mogę na bieżąco ogladać stan zapchania dpf-u, bo niestety dioda podłączona pod tylną szybe nie działa, jak to ma miejsce u znajomego w cromie po fl z silnikiem 1.9 8v.

W najbliższym czasie wymienie kolektor dolotowy.

 

Docelowo w przysłości chce dla siebie Crome po fl z full wyposażeniem.

 

ccc.jpg

fff.jpg

vvvv.jpg

ggg.jpg

uuu.jpg

rrr.jpg

yyy.jpg

ttt.jpg

xxxxx.jpg

wwww.jpg

eeee.jpg

qqqq.jpg

Kawal zdrowej maszyny!




_______________________

https://ubezpieczeniegrupoweranking.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Iron przypiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.