Skocz do zawartości

Licznik - wymiary


jozekuno

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie bo widzę że forum odżyło, potrzebne mi są wymiary licznika od cromy (dokładnie to cyferblatu co są wskaźniki) z 94r z ekonomizerem w obrotku, oraz czy napę licznika km jest na lince bo słyszałem rożne wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starszych egzemplarzach, tj. takich jak na aukcji poniżej napęd jest na linkę. Wcale więc bym się nie zdziwił, gdyby tak też było w nowszych.

http://moto.allegro.pl/zegary-zegar-licznik-liczniki-fiat-croma-85-90-i1304250712.html

Wg ePera nowsze egzemplarze ( po 90tym roku ) też mają linkę, ale nie wiem o jakim dokładnie samochodzie rozmawiamy ( model, silnik, VIN ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W starszych egzemplarzach, tj. takich jak na aukcji poniżej napęd jest na linkę. Wcale więc bym się

> nie zdziwił, gdyby tak też było w nowszych.

> http://moto.allegro.pl/zegary-zegar-licznik-liczniki-fiat-croma-85-90-i1304250712.html

> Wg ePera nowsze egzemplarze ( po 90tym roku ) też mają linkę, ale nie wiem o jakim dokładnie

> samochodzie rozmawiamy ( model, silnik, VIN ).

http://moto.allegro.pl/licznik-zegar-fiat-croma-okazja-gwarancja-i1317792105.html

o takli licznik i wymiary mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wysłałem zapytanie o linkę do sprzedawcy, zobaczymy co odpowie, o ile w ogóle odpowie.

Też pytałem o licznik ale zero odzewu, a ma ktoś może foto licznika jak świeci w nocy oraz układ kontrolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie też cisza, więcej niestety nie jestem władny zrobić .

Niestety, u mnie za licznik w jedynym szrocie co mieli krzyczą 100, ale jest od diesla, na alle pojawiła się bogatsza wersja licznika

http://moto.allegro.pl/licznik-zegar-fiat-croma-europa-i1342414255.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie bo widzę że forum odżyło, potrzebne mi są wymiary licznika od cromy (dokładnie to

> cyferblatu co są wskaźniki) z 94r z ekonomizerem w obrotku, oraz czy napę licznika km jest na

> lince bo słyszałem rożne wersje

chodzi o średnice obrotka i prędkościomierza? - jak znajdę suwmiarkę to zmierzę (mam chyba z 2 rożne zegary)

we wszystkich modelach po lifcie nie ma linki . Jest za to impulsator na skrzyni biegów.

do modeli 92 włącznie dwuprzewodowy , powyżej - trójprzewodowy.

Odpowiednio inne są płytki sterujące prędkościomierzem zamocowane z jego tylnej strony.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodzi o średnice obrotka i prędkościomierza? - jak znajdę suwmiarkę to zmierzę (mam chyba z 2

> rożne zegary)

> we wszystkich modelach po lifcie nie ma linki . Jest za to impulsator na skrzyni biegów.

> do modeli 92 włącznie dwuprzewodowy , powyżej - trójprzewodowy.

> Odpowiednio inne są płytki sterujące prędkościomierzem zamocowane z jego tylnej strony.

> pozdr

Codzi o wymiary cyferblatu bo planuję zamontować wsio do uno ale ten napęd trochę mi namiesza, masz 2 liczniki?? może 1 na zbyciu biglaugh.gif dodatkowo mógłbyś fotki porobić od tyłu zegarów oraz jak to świeci w nocy waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Codzi o wymiary cyferblatu bo planuję zamontować wsio do uno ale ten napęd trochę mi namiesza, masz

> 2 liczniki?? może 1 na zbyciu dodatkowo mógłbyś fotki porobić od tyłu zegarów oraz jak to

> świeci w nocy

suwmiarki nie znalazłem - metrówką zmierzyłem - mają ok 90mm

znaczy te wycięcia pod obrotek i prędkościomierz.

Na zbycie niestety nie mam.

Fotek na razie nie będzie - kabelek od telefonu gdzieś mi wcieło.

Ale podaj maila - jak się znajdzie to coś wyślę.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Codzi o wymiary cyferblatu bo planuję zamontować wsio do uno ale ten napęd trochę mi namiesza, masz

> 2 liczniki?? może 1 na zbyciu dodatkowo mógłbyś fotki porobić od tyłu zegarów oraz jak to

> świeci w nocy

do uno chcesz? Masz mk1 czy mk2? Bo mam fajne digitale do mk1 zeby.GIF

I są na linkę, nie potrzeba impulsatora smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.