Skocz do zawartości

Fotele seicento


wosiu1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Koledzy smile.gif może pojawiał się wcześniej taki wątek, jednak nie znalazłem. Orientujecie się może od czego ładnie wyglądają fotele w seju? Zastanawiałem się nad jakimiś półkubełkami, czymś takim, bo typowe kubełki drogie no i dość hardcoreowe do zwykłej jazdy. Kocos z tego co widziałem ma fajne w seju, nie wiem czy to seryjne, obszyte, czy od czegoś włożone. Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Was Koledzy może pojawiał się wcześniej taki wątek, jednak nie znalazłem. Orientujecie się

> może od czego ładnie wyglądają fotele w seju? Zastanawiałem się nad jakimiś półkubełkami,

> czymś takim, bo typowe kubełki drogie no i dość hardcoreowe do zwykłej jazdy. Kocos z tego co

> widziałem ma fajne w seju, nie wiem czy to seryjne, obszyte, czy od czegoś włożone. Pozdrawiam

> i z góry dzięki za odpowiedź

np: Swift, CRX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile odpowiedzi, fajnie smile.gif najgorzej, że te niektóre tak dość staro wyglądają :/ znalazłem fajne na allegro od peugeota 206. Ładnie wyprofilowane, no i świeży wygląd. Patrzyłem, też fajnie wyglądają jak pisaliście od astry itd, te z GSIków różnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile odpowiedzi, fajnie najgorzej, że te niektóre tak dość staro wyglądają :/ znalazłem fajne na

> allegro od peugeota 206. Ładnie wyprofilowane, no i świeży wygląd. Patrzyłem, też fajnie

> wyglądają jak pisaliście od astry itd, te z GSIków różnych.

mam u siebie kubły z mini cooper s , w zaden sposob nie wyglądają staro zlosnik.gif są dosc dobrze wyprofilowane i dobrze trzymają , przynajmniej nigdy na to nie nazekałem , a na szczególną pochwałe zasługuje oparcie któro jest super wyprofilowane a podpórka na plecy to fantazja, kilka osob z lepszych aut juz mi mówilo ze nawet w jego mercedesie czy innym drozszym aucie własnie tego podparcia brakuje

fotel ma jeszcze dodatkową regulacje góra dół która tez sie przydaje.

Mocowanie jest tez dosc proste , jedna szyna pasuje idealnie w otwory cc/sc niestety do drugiej trzeba dorobic 5cm-etrowe blaszki

jeden mankament tego fotela to to ze tak wyprofilowany fotel jest chyba tylko w wersji cooper S i jest cięzko dostępny w dobrej cenie ALE bywają takie na allegro czasem są za 3-400zł od pary

siedziałem tez w fotelu od CRXa ma dobre trzymanie na boki i jest lekko twardawy zlosnik.gif ale idzie sie przyzwyczaić bez wiekszych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocos z tego co

> widziałem ma fajne w seju, nie wiem czy to seryjne, obszyte, czy od czegoś włożone. Pozdrawiam

> i z góry dzięki za odpowiedź

kocos i guido mają taborety recaro z omegi B. Maja tylko jedną wadę... nie odchylają sie / składają. Choć pewnie i na to jest sposób hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kocos z tego co

> kocos i guido mają taborety recaro z omegi B. Maja tylko jedną wadę... nie odchylają sie /

> składają. Choć pewnie i na to jest sposób

oni mają na to sposób, guido nie ma kanapy z tyłu, a kocos zabudowe i nikigo nie wozi zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kocos z tego co

> kocos i guido mają taborety recaro z omegi B. Maja tylko jedną wadę... nie odchylają sie /

> składają.

a dlaczego? miałem omege B z reacro w których elektryczna była regulowana tylko wysokośc, wszystkie inne ustawienia były manualne, co przeszkadza w by odchylały się w cc/sc? za szerokie czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, że prezentuje się godnie! waytogo.gif a jak kanapa z sc to dawales wszystko lub tylko kanape do obszycia? bo mam wrazenie, ze tapicerka taka jak w fotelach... hmm.gif

mi jeszcze widza się kolorytycznie i stylowo seryjne fotele sc sporting szaro czarne, bardzo ladnie sie prezenca mimo, ze to seria klik1 klik2

i tu jeszcze znalazlem jakies siedzonka na centomania.pl ale niestety nie wiem z czego to hmm.gif

cm fotele

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiedzmy że miałem wtedy trochę zbędnej gotówki

> obszył to Tapcar w Łodzi i jestem bardzo zadowolony

Też chciałbym mieć kiedyś nadmiar gotówki zeby.GIF jak miałbym takie wnętrze jak Ty w swoim seju to chyba bym w nim spał. Jak dla mnie cudo.. na prawdę nic więcej bym nie potrzebował smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a dlaczego? miałem omege B z reacro w których elektryczna była regulowana tylko wysokośc, wszystkie

> inne ustawienia były manualne, co przeszkadza w by odchylały się w cc/sc? za szerokie czy co?

chodziło mi o to, że omega jest 5drzwiowa i nie ma seryjnie składanych foteli. Trzeba by pewnie dospawywać odchylane mocowania. A miałeś zrobione w inny sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodziło mi o to, że omega jest 5drzwiowa i nie ma seryjnie składanych foteli.

I tu coś wam powiem. Kumpel ma Omegę B w Kombiaku i ma rączkę do składania foteli i te fotele się naprawdę składają grinser006.gif

Nie wierzyłem dopóki sam nie zobaczyłem, i jest to na bank fotel od Omegi, żadne wydumki. wink.gif

edt:

Popatrzyłem z ciekawości i Omegi mają odchylany jeden fotel - od pasażera zeby.GIF

tu to widać:

http://moto.allegro.pl/opel-omega-cd-2-0i-1996r-klima-elektryka-i1377993891.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Fotele od polo GT i są bardzo wygodne i dobrze trzymają na boki. Fotel pasażera idealnie pasuje na oryginalne szyny od CC potrzebna jest tylko spawarka, natomiast kierowcy ma regulację wysokości i trzeba dorabiać tulejki żeby to działało, a jak ktoś nie potrzebuje regulacji to jest tak samo łatwo jak przy fotelu pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I tu coś wam powiem. Kumpel ma Omegę B w Kombiaku i ma rączkę do składania foteli i te fotele się

> naprawdę składają

> Nie wierzyłem dopóki sam nie zobaczyłem, i jest to na bank fotel od Omegi, żadne wydumki.

> edt:

> Popatrzyłem z ciekawości i Omegi mają odchylany jeden fotel - od pasażera

> tu to widać:

> http://moto.allegro.pl/opel-omega-cd-2-0i-1996r-klima-elektryka-i1377993891.html

chodzi o inne fotele z omegi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.