Skocz do zawartości

Próg i drzwi do uno


BartoSMK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Jako że moje uno będzie wymagało wymiany progu.Przeglądając teraz aukcje na allegro zobaczyłem,że ceny są zróżnicowane.Czy one się wogóle czymś różnią oprócz ceny i firmy?Może możecie polecić jakąś firmę albo któryś próg z allegro?

A teraz co do drzwi też mogą wymagać reanimacji i tu też mam pytanko czy wymienić tylko dolne poszycia drzwi czy szukać całych drzwi?? mulher.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!Jako że moje uno będzie wymagało wymiany progu.Przeglądając teraz aukcje na allegro

> zobaczyłem,że ceny są zróżnicowane.Czy one się wogóle czymś różnią oprócz ceny i firmy?Może

> możecie polecić jakąś firmę albo któryś próg z allegro?

> A teraz co do drzwi też mogą wymagać reanimacji i tu też mam pytanko czy wymienić tylko dolne

> poszycia drzwi czy szukać całych drzwi??

Bierz najtańszy próg smile.gif Drzwi czasami taniej jest kupić niż naprawiać ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A teraz co do drzwi też mogą wymagać reanimacji i tu też mam pytanko czy wymienić tylko dolne

> poszycia drzwi czy szukać całych drzwi??

Możesz wstawić reperaturki, ale musi to być zrobione profesjonalnie grinser006.gif i przede wszystkim porządnie zabezpieczone na przyszłość zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz wstawić reperaturki, ale musi to być zrobione profesjonalnie i przede wszystkim porządnie

> zabezpieczone na przyszłość

a przez porządnie nie mamy na myśli jednej cieniuteńkiej warstewki lakieru, tylko kilka (conajmniej 5) grubych warstw farby palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a przez porządnie nie mamy na myśli jednej cieniuteńkiej warstewki lakieru, tylko kilka (conajmniej

> 5) grubych warstw farby

dodaj jeszcze, że ta farba powinna być antykorozyjna smile.gif i na to lakier lub BITEX (zależy co chce malować zeby.GIF)

Do BartoSMK:

drzwi szukaj cierpliwie. u mnie dobre drzwi znalazłem w granicach 130-250zł SZTUKA, natomiast pojechałem w okolice Radomia znalazłem tam naprawdę dobre drzwi za 50zł SZTUKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poszycia drzwi czy szukać całych drzwi??

Ja drzwi szukałem bardzo długo.W końcu doszło do tego, że zrobiła się dziura.Wycinałem drzwi do listew i wspawywałem blachę.Potem solidne lakierowanie i 3ma się git malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.