Skocz do zawartości

słabo grzeje Vectra B x18xe


rafaleq19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z Vectrą mojej siostry mianowicie strasznie słabo grzeje i bardzo długo się nagrzewa co skutkuje długim przełączaniem się na gaz frown.gif

dziś wymieniłem termostat (Wahler) ale nadal jest to samo, temp na wskaźniku jak i na Op-Com pokazuje max 80 stopni, już nie mam pomysłu co może być przyczyną frown.gif

może macie jakies pomysły ??

ps. jakie są skutki wymieszania płynu niebieskiego (petrygo) z zielonym (borygo) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a czujnik temp. podawanej na komputer jest ok ??

> podlacz jeszcze raz po op coma i zrob diagnostyke - moze byc uszkodzony dlatego komputer przyjmuje

> zaklamane wartosci

sądzę że jest dobry, gdyż na op comie pokazuje 80stopni i na desce (liczniku) również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mialem problem z ogrzewaniem...i temperatura silnika.wskazowka sie prawie nie ruszala

po wymianie termostatu i zaworu nagrzewnicy..nic nie dalo-jak bylo tak zostalo.

dopiero....

okazalo sie dopiero ze pompa cieczy chlodzacej byla uszkodzona [wirnik zerwal sie z trzpienia-wirnik dodam plastikowy- czesc orginalna GM ! ] sick.gif

Wiec skonczylo sie na wymianie na nowa pompe i od razu rozrzad zostal zrobiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.