Skocz do zawartości

Paski rozrządu INA jakie macie opinie


krzysiek82

Rekomendowane odpowiedzi

> jakie macie opinie na temat zestawów rozrządu firmy INA

W fordzie fabryczny napinacz paska to INA. O paskach się nie wypowiem, bo nie wiem niewiem.gif Teraz mam założony zestaw SKF i mam nadzieję że jest ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostarczają na pierwszy montaż do wielu marek. Na aftermarkecie trzymają dobry poziom

Czasem można natknąć się na SKF, gdzie w pudełku z logo SKF'a jest rolka INA. Z tego co wiem to sami pasków nie robią, wkładają do zestawów paski renomowanych producentów, nie napiszę Ci konretnie jakich, bo spotkałem się z różnymi zawartościami pudełek i różnymi opiniami na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do paskow grom wie, ale rolki sa ok zreszta z rolek to i tak kupuje sie ruvilla, ina albo skf bieze sie to co tansze a w pudelkach czesto jest jedna chwala tej samej jakosci, co do paskow ja tam zakladalem juz w 2 autach Dayco i smigalo jak trzeba niedlugo czeka mnie znow wymiana w obecnym aucie i zakladam ten sam komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co do paskow grom wie, ale rolki sa ok zreszta z rolek to i tak kupuje sie ruvilla, ina albo skf

> bieze sie to co tansze a w pudelkach czesto jest jedna chwala tej samej jakosci, co do paskow

> ja tam zakladalem juz w 2 autach Dayco i smigalo jak trzeba niedlugo czeka mnie znow wymiana w

> obecnym aucie i zakladam ten sam komplet

Dokładnie ok.gif osobiście również polecam Dayco, do siebie zawsze brałem te paski, czy to rozrząd czy osprzęt i nie mam zastrzeżeń ok.gif

Mam właśnie przed sobą KIT rozrządu SKF, po otwarciu i oględzinach stwierdzam rolkę INA made in canada i pasek z logo SKF made in germany zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 3 miesiące później...
Dnia 3.02.2011 o 10:02, Lisek napisał:

Bardzo dobra.... w ostatnim czasie Geats sie no.gif i jak najbardziej INA ok.gif

 

Przepraszam Cię, ale wypowiedź absolutnie bez sensu.
Gates zajmujący się produkcją pasków jest be i się popsuł, ale za to INA która pasków nigdy nie produkowała, a których znaczącą ilość bierze właśnie od Gatesa jest już OK.

 

Dnia 8.10.2016 o 15:44, kaczorek79 napisał:

W zestawach INA i SKF siedzą paski Conti oraz Gates.

SKF pakuje też paski Dayco.

 

Edytowane przez goofer007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Do szfagra auta (Ople 1,6) założyliśmy zestaw INA. Nie było zastrzeżeń co do jakości zestawu w pudełku. Ja ostatnio co zakładałem to zestaw rozrządu SNR do KIA. W zestawie była fabryczna rolka GMB i pasek firmowany SNR. Też jakościowo bez zastrzeżeń, a taniej (przynajmniej to co kupowałem) niż INA, Gates czy Dayco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, właśnie zamówiłem Ina, mechanik stwierdził że to dobry wybór po bublu ishika co posypał się napinacz i i smar wyłazi z rolki prowadzocej, podziękować fachowcowi co prosiłem wymienić bo mam 1300km do pracy, teraz na parkingu sam wymieniam... Nie ma co polegać na innych, i nie słuchać bzdur typu ułoży się jak jęczy jak się odbiera. Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.