Jump to content
Sign in to follow this  
krzysiek82

Paski rozrządu INA jakie macie opinie

Recommended Posts

witajcie

jakie macie opinie na temat zestawów rozrządu firmy INA wiem, że to znana i ceniona marka ale jeszcze nigdy nic związanego z napędem rozrządu tej firmy nie miałem. Proszę o Wasze opinie.

oryginały rolek rozrzadu w oplu mają znaczek GM oraz INA- z tego co pamiętam są made in canada

napinacz to samo

nie wiedziałem że paski też robią

imho śmiało można kupować

> jakie macie opinie na temat zestawów rozrządu firmy INA

W fordzie fabryczny napinacz paska to INA. O paskach się nie wypowiem, bo nie wiem niewiem.gif Teraz mam założony zestaw SKF i mam nadzieję że jest ok.gif.

Dostarczają na pierwszy montaż do wielu marek. Na aftermarkecie trzymają dobry poziom

Czasem można natknąć się na SKF, gdzie w pudełku z logo SKF'a jest rolka INA. Z tego co wiem to sami pasków nie robią, wkładają do zestawów paski renomowanych producentów, nie napiszę Ci konretnie jakich, bo spotkałem się z różnymi zawartościami pudełek i różnymi opiniami na ten temat.

co do paskow grom wie, ale rolki sa ok zreszta z rolek to i tak kupuje sie ruvilla, ina albo skf bieze sie to co tansze a w pudelkach czesto jest jedna chwala tej samej jakosci, co do paskow ja tam zakladalem juz w 2 autach Dayco i smigalo jak trzeba niedlugo czeka mnie znow wymiana w obecnym aucie i zakladam ten sam komplet

> co do paskow grom wie, ale rolki sa ok zreszta z rolek to i tak kupuje sie ruvilla, ina albo skf

> bieze sie to co tansze a w pudelkach czesto jest jedna chwala tej samej jakosci, co do paskow

> ja tam zakladalem juz w 2 autach Dayco i smigalo jak trzeba niedlugo czeka mnie znow wymiana w

> obecnym aucie i zakladam ten sam komplet

Dokładnie ok.gif osobiście również polecam Dayco, do siebie zawsze brałem te paski, czy to rozrząd czy osprzęt i nie mam zastrzeżeń ok.gif

Mam właśnie przed sobą KIT rozrządu SKF, po otwarciu i oględzinach stwierdzam rolkę INA made in canada i pasek z logo SKF made in germany zlosnik.gif

Bardzo dobra.... w ostatnim czasie Geats sie no.gif i jak najbardziej INA ok.gif

Paski rozrządu z Conti techa, a rolki z INA i Litens w pudełkach EVR ruville najczęściej zlosnik.gif

Teraz Conti tez robi swoje zestawy rozrządu i to IMHO jest najsensowniejsze rozwiązanie w przypadku - odpukać awarii bo mamy wszystko dobrane pod samochód i od jednego dostawcy

Bardzo dobra.... w ostatnim czasie Geats sie no.gif i jak najbardziej INA ok.gif

Ciekawe co wkładaja do pudełka w orginale do Forda.Skoro ma wytrzymac 160kkm....

Dnia 3.02.2011 o 10:02, Lisek napisał:

Przepraszam Cię, ale wypowiedź absolutnie bez sensu.
Gates zajmujący się produkcją pasków jest be i się popsuł, ale za to INA która pasków nigdy nie produkowała, a których znaczącą ilość bierze właśnie od Gatesa jest już OK.

Dnia 8.10.2016 o 15:44, kaczorek79 napisał:

W zestawach INA i SKF siedzą paski Conti oraz Gates.

SKF pakuje też paski Dayco.

Edited by goofer007

zamówiłem właśnie pasek rozrządu do Fiata Grande Punto marki INA, myślicie, że to dobry wybór? Czy do Fiata lepiej coś z oryginalnej produkcji?

Do szfagra auta (Ople 1,6) założyliśmy zestaw INA. Nie było zastrzeżeń co do jakości zestawu w pudełku. Ja ostatnio co zakładałem to zestaw rozrządu SNR do KIA. W zestawie była fabryczna rolka GMB i pasek firmowany SNR. Też jakościowo bez zastrzeżeń, a taniej (przynajmniej to co kupowałem) niż INA, Gates czy Dayco.