Skocz do zawartości

Czy podejdą Alu


jozekuno

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak w temacie alu 7Jx15H2 ET37 Z oponkami 195/50/15 podejdą do sienki

mam takie i bez klepania rantow i wsadzenia gum usztywniajacych w tylne springi beda tarly nawet przy 3 osobach na pokladzie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam takie i bez klepania rantow i wsadzenia gum usztywniajacych w tylne springi beda tarly nawet

> przy 3 osobach na pokladzie

... i bardzo dobrze, że to napisałeś, bo taki bajkopisarz wyrzuci coś z siebie i komuś przez to narobi kłopotu waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam takie i bez klepania rantow i wsadzenia gum usztywniajacych w tylne springi beda tarly nawet

> przy 3 osobach na pokladzie

THX 20.GIFczyli jakiego rozmiaru szukać (ET) oraz jakie oponki do tego hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... i bardzo dobrze, że to napisałeś, bo taki bajkopisarz wyrzuci coś z siebie i komuś przez to

> narobi kłopotu

przepraszam bardzo smile.gif zapytał czy podejdą, nie pytał czy z pełnym dociążeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> THX czyli jakiego rozmiaru szukać (ET) oraz jakie oponki do tego

hmm w sumie ciezko powiedziec.... jak chcesz 15" i zeby nic nie tarlo nie modzac przy blotnikach i zawieszeniu to ja bym sie sklanial ku szerokosci 6-6,5" i ET w okolicy 40. Do tego opona 185/55 i mysle ze bedzie ok ok.gif Rozejrzyj sie np za ori felami od bravo ( tzw koniczynki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak się ma alu 14" z ET37 6J i jaką oponkę do tego, nie będzie za bardzo wystawać, ma ktoś

> takowe?

Będzie o 2cm bliżej nadkola. Zobacz czy masz na to miejsce zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> A jak się ma alu 14" z ET37 6J i jaką oponkę do tego, nie będzie za bardzo wystawać, ma ktoś

> takowe?

Jeszcze raz. 6x14 ET 35. Pasują czy nie, ma ktoś czy nie?

Z obliczeń wychodzi że są 22mm bardziej na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze raz. 6x14 ET 35. Pasują czy nie, ma ktoś czy nie?

> Z obliczeń wychodzi że są 22mm bardziej na zewnątrz.

Wg instrukcjie w palio siedzi 5,5x14ET44 co wobec 6x14et35 daje różnice 15 mm na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wg instrukcjie w palio siedzi 5,5x14ET44 co wobec 6x14et35 daje różnice 15 mm na zewnątrz.

Siedzi 5x14 ET44, ale luz. Wejdą zlosnik.gif

A najlepsze że jak bym się uparł to mam pod nosem 185/60 po 110pln sztuka. Goodride SP06 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

> Odkopię temat alu 15 7J ET 35 oponki 185/55/15, ktoś na takim zestawie jeździ, trochę pili więc z

> góry dzięki za info

mialem 15 7,25J 195/50/15 ET 35 zaklepane ranty tylu, z tylu obcieralo

mialem 15 7J 195/50/15 ET 37 zaklepane ranty z tylu, tyl obcieral

mam 16 7J 195/45/16 ET 37 zaklepane ranty z tylu, tyl obciera 270751858-jezyk.gif

pierwsze felgi mialem na seryjnych springach z tylu, pozostale 2 na zawiasie utwardzonym -50 z tylu, mozliwe ze przy oponie 185 bedzie akurat, ale ranty blotnikow z tylu chyba i tak bedziesz musial klepac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odkopię temat alu 15 7J ET 35 oponki 185/55/15, ktoś na takim zestawie jeździ, trochę pili więc z

> góry dzięki za info

Mam 15 7J ET 35 na oponach 195/50 i nie ociera a rantów nie mam zaklepanych. Chociaż wcześniej tzn. na starych oponach BARUM o tej samej szerokości czasem przytarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam 15 7J ET 35 na oponach 195/50 i nie ociera a rantów nie mam zaklepanych. Chociaż wcześniej tzn.

> na starych oponach BARUM o tej samej szerokości czasem przytarło.

Teraz pytanko, czy alu enzo cup wychodziły w rozmiarze 4x98 ? bo z tego co się orientuję to chyba 4x100 grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam 15 7J ET 35 na oponach 195/50 i nie ociera a rantów nie mam zaklepanych. Chociaż wcześniej tzn.

> na starych oponach BARUM o tej samej szerokości czasem przytarło.

moj qmpel jezdzi na moich poprzednich 15" w sienie i tez mu obciera jak jedzie z kims na tylnym siedzieniu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moj qmpel jezdzi na moich poprzednich 15" w sienie i tez mu obciera jak jedzie z kims na tylnym

> siedzieniu

Tak jak pisałem na starych oponach przycierało. Teraz mam inne opony ale o takiej samej szerokości i nie przyciera. Tyle, że te opony co mam teraz wydają się węższe. Opony mam drugi sezon i ani razu nie przytarło.

Także myślę że na 185 nie będzie tarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm w sumie ciezko powiedziec.... jak chcesz 15" i zeby nic nie tarlo nie modzac przy blotnikach i

> zawieszeniu to ja bym sie sklanial ku szerokosci 6-6,5" i ET w okolicy 40. Do tego opona

> 185/55 i mysle ze bedzie ok Rozejrzyj sie np za ori felami od bravo ( tzw koniczynki)

dorwałem alu 6J ET 40 do tego mam upatrzone oponki 185/55 grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> ja bym sie sklanial ku szerokosci 6-6,5" i ET w okolicy 40. Do tego opona

> 185/55 i mysle ze bedzie ok Rozejrzyj sie np za ori felami od bravo ( tzw koniczynki)

2 zestawy alu nie wypaliły, krzywe klnie.gif że tylko na puszki do 20.GIF się nadają

Ma ktoś wspomniane koniczynki założone do hieny, jakiej długości macie śruby, bo sporo czytałem i większość jeździ na śrubach od stalówek, a do alu powinien być stożek hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja do alusków mam 5mm dłuzsze sruby no i oczywiscie stożki, bo te ze stalówek łapały tylko 3mm

> gwintu na aluskach

Po męczarniach, zakupiłem alu z bravo, prostsze niż stalówki co miałem w uno, śruby 28 mm od końca stożka grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.