Skocz do zawartości

Hertz HSK


ccLot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

znalazłem takie ogłoszenie i cena wydaje się mocno podejrzana.

Czy to stary model czy jakiś przewał, a może są tak beznadziejne, że nie warto ich kupować?

HSK zawsze było wysokim modelem.

Warto czy nie warto, za 300 zeta?

Pozdrawiam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jakieś dwa miesiące temu Hertz'e hsk w TYM sklepie i wszystko odbyło się jak należy ok.gif Dobry kontakt z gościem, szybka wysyłka i ogólnie wszystko ok wink.gif Ja akurat miałem takiego pecha, że w moim zestawie jeden sopran można powiedzieć charczał przy wysokich tonach ale odesłałem go ostatnio w ramach gwarancji i czekam na wymianę...ogólnie bezproblemowy gość.

Co do samych głośników to moim zdaniem rewelka za taką cenę smile.gif Wcześniej miałem Hertz'e dsk podłączone pod same radio, a teraz hsk napędza wzmacniacz GZ i jestem bardzo mile zaskoczony jak sam przód może zagrać ok.gif Bas jest wystarczający, średnie tony ok, a sopran w porównaniu do dt16 to niebo, a ziemia!Ogólnie czułem się jakbym przeszedł ze 3 klasy wyżej zlosnik.gifok.gif Ja z czystym sumieniem mogę polecić ten zestaw waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podłączone pod same radio, a teraz hsk napędza wzmacniacz GZ i jestem bardzo mile zaskoczony

> jak sam przód może zagrać

Jaka moc/model wzmaka?

Skąd ta cena prawie równa dsk?

To chyba jednak stary model, bo nowe (ze strony hertza) mają inną obudowę woofera, oczywiście mi nie przeszkadza jeśli grają ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaka moc/model wzmaka?

Wzmak to GZ GZIA 4110HPX, moc to 4x 70 W ok.gif

> Skąd ta cena prawie równa dsk?

Nie powiem Ci czym to jest spowodowane ale ja tam wcale zły nie jestem, że fajny sprzęcik kosztuje mniej zlosnik.gif

> To chyba jednak stary model, bo nowe (ze strony hertza) mają inną obudowę woofera,

Tak to jest starsza wersja hsk bo nowa wygląda tak

284726784-HSK165.jpg

>oczywiście mi nie przeszkadza jeśli grają ok.

Ja byłem pod na prawdę ogromnym wrażeniem po pierwszym odsłuchu smile.gif A nie powiem bo słyszałem wiele konfiguracji różnych firm, także te głośniczki oczywiście podłączone pod wzmacniacz grają bardzo przyjemnie dla ucha smile.gif

post-129965-14352511677078_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie powiem Ci czym to jest spowodowane ale ja tam wcale zły nie jestem, że fajny sprzęcik kosztuje

> mniej

ja też nie mam nic przeciwko temu, że coś kosztuje mniej, ale wysłałem maila do dystrybutora hertza z linkiem z allegro czy nie może mieć takich głośników i o to co mi odpisał:

nie handluje podróbkami

no i mam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja też nie mam nic przeciwko temu, że coś kosztuje mniej, ale wysłałem maila do dystrybutora hertza z linkiem z allegro czy nie może mieć takich głośników i o to co mi odpisał: nie handluje podróbkami

A sądzisz, że napisze ci np, że zostało mu kilka zestawów z wcześniejszych zamówień gdzie kosztowały go więcej i musi odzyskać te pieniądze zainwestowane w zakup, więc cena jest nadal wyższa wink.gif Nie no ja tylko tak mówię bo pewien nie jestem ale ja nie zauważyłem żeby zarówno głośniki czy zwrotki bądź dokumenty były wadliwie wykonane hmm.gif Tak jak pisałem, wcześniej również miałem Hertz'e, które kupiłem bezpośrednio z Elco-Exim i mogę powiedzieć, że tym hsk nie brakuje nic, jeżeli chodzi o wykonanie itp względem wcześniej użytkowanych przeze mnie dsk prosto od dystrybutora wink.gif Ba, wiadomo hsk jest lepiej wykonane ok.gif

> no i mam problem.

Decyzję podejmiesz Ty ale ja bym brał zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.