Skocz do zawartości

Felgi :)


marconit1991

Rekomendowane odpowiedzi

> 135/80

> 155/70

> 165/60/14 ET 45

które z nich to felgi od poloneza? (pytam bo nie pamiętam już jak wyglądały). Jeśli to od poldka to one chyba miały opony 165-185? Więc jak 135 założyłeś na taką szeroką felgę? (w sensie jak one się sprawowały i wyglądały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> które z nich to felgi od poloneza? (pytam bo nie pamiętam już jak wyglądały). Jeśli to od poldka to

> one chyba miały opony 165-185? Więc jak 135 założyłeś na taką szeroką felgę? (w sensie jak one

> się sprawowały i wyglądały)

No przecież na foto widać ze te 2 pierwsze zestawy są na alu z poldka, felga poldkowa ma 5 cali więc jak najbardziej da sie naciągnąć oponki 135, 155 to już ładnie leżą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No przecież na foto widać ze te 2 pierwsze zestawy są na alu z poldka, felga poldkowa ma 5 cali

> więc jak najbardziej da sie naciągnąć oponki 135, 155 to już ładnie leżą

155 owszem, ale 135 to przegięcie - felga do nich powinna mieć od 3.5 do 4.5 cala. Zresztą nawet na zdjęciach widać, że to wygląda jak pól d... zza krzaka zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No przecież na foto widać ze te 2 pierwsze zestawy są na alu z poldka, felga poldkowa ma 5 cali

> więc jak najbardziej da sie naciągnąć oponki 135, 155 to już ładnie leżą

noi ,ale jak kolega troszke wcześniej napisał felgi z poloneza do takieeeego wozu.... grinser006.gif

i tu cytat:

- Bo to wyglada jak bys dostal je w spadku po dziadku!!!!!!!

i ciekawe tylko że samo w sobie uno tak nie wygląda.

a ja i tak uważam i tu cytat że to :

- dobra propozycja cenowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czy w normalnym zakładzie wulkanizatorskim mi naciągną fajnie? A czy jak zakupie 14'' 6j 4x100 to

> jaką oponkę proponujecie naciągnąć? bedzie to miało jakikolwiek wyląd ? czy lepiej jest kupić

> mniejszą? rozmiarowo w tym przypadku 13''

tanio ci sprzedam moje 13 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czy jak zakupie 14'' 6j 4x100 to

> jaką oponkę proponujecie naciągnąć? bedzie to miało jakikolwiek wyląd ? czy lepiej jest kupić

> mniejszą? rozmiarowo w tym przypadku 13''

Na felgi 6Jx14" naciągnij opony 165/60 R14 ewentualnie 185/55 R14 i będzie OK. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat na czasie wizę i każdy już felgi kupuje wink.gif

Moje pytanie jest takie... Jest taka felga (o oznaczeniach: Originale Lancia, Made in Italy, Cromodora SpeedLine 6"J x 14"A x H2 - 37)...

Po pierwsze: na czym to fabrycznie jeździło i czy podejdzie z oponą 165/60 R14 do naszych Uniaków wink.gif

imgp0255copy.th.jpg

Dziękuję za odpowiedź;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na czym nie wiem ale podejdzie i będzie fajnie wyglądało na seryjnym Uno fajna felga nawet bym

> może pokombinował z pomalowaniem środka na inny kolorek ale nie koniecznie

Dzięki Kolego waytogo.gif

Jutro będę dzwonił dowiedzieć się czy proste bo do Gliwic mam kawałek drogi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki Kolego

> Jutro będę dzwonił dowiedzieć się czy proste bo do Gliwic mam kawałek drogi

gdyby nie ten rancik to bym powiedział że z Delty ale tam były bez rantu, chyba że jakiś limited model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Temat na czasie wizę i każdy już felgi kupuje

> Moje pytanie jest takie... Jest taka felga (o oznaczeniach: Originale Lancia, Made in Italy,

> Cromodora SpeedLine 6"J x 14"A x H2 - 37)...

> Po pierwsze: na czym to fabrycznie jeździło i czy podejdzie z oponą 165/60 R14 do naszych Uniaków

> Dziękuję za odpowiedź;)

delta/prisma mk1

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.