Skocz do zawartości

1001 zastosowań ponadczasowego małego fiata...


Rekomendowane odpowiedzi

> Dlaczego ignorant ?

bo laskawie mogl sie dowiedziec cobym nie komentowal zlosnik.gif

> Ty się znasz na sztuce ?

jak idzie jakas ladna ulica, potrafie dostrzec

>Zapewne masz taką wiedzę o niej, jak ten artysta o motoryzacji.

zapewne, ale jak to bylo w ktoryms filmie (60 sec chyba), skoro nie umiem pływać to trzymam swoje czarne dupsko z dala od basenu 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

> Czyli klasycznie

> Fotki podesłane od krzychook, zrobione w Łodzi

i całkiem daje radę, u mnie na osiedlu też taki jeździ. Po odgłosie jaki pług wydaje to chyba nawet jest to jakoś elektrycznie sterowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

> Dzisiaj wylądowaliśmy z na Strażackiej w Warszawie i oczom naszym ukazał się Maluch.zip

ale chyba bez silnika i wnętrza (siedzeń) bo by się to raczej aż tak nie skompresowało hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj wylądowaliśmy z na Strażackiej w Warszawie i oczom naszym ukazał się Maluch.zip

Zastanawia mnie czy taka kostka od razu jest pakowana do pieca czy jeszcze jest "rozpakowywana" hmm.gif

Bo jednak sporo "niemetalu" jest w niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawia mnie czy taka kostka od razu jest pakowana do pieca czy jeszcze jest "rozpakowywana"

> Bo jednak sporo "niemetalu" jest w niej...

Z tego co mi się wydaje to przepuszczają to przez taki specjalny kombajn, który mieli tę kostkę na drobne kawałeczki.

W kombajnie są różne magnesy wychwytujące większe czy mniejsze części stalowe, są wanny z wodą gdzie cięższe kawałki opadają na dno, a lżejsze pływają po powierzchni, dmuchawy wydmuchujące drobniutkie i lekkie kawałki, sita, wytrząsacze jakieś itp.

Mniej więcej na takiej zasadzie to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co się dziwisz

> są jeszcze maszynki do rozdrabniania całych silników i skrzyń biegów

No właśnie zastanawiam się czy ta maszyna jest w stanie zmielić także blok silnika yikes.gif

Ale niesamowite wrażenie robi - mieli jakby to nie była stal tylko papier panic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

O jap.... pad.gif

p0lq.jpg

f455.jpg

kl75.jpg

Quote:

przedmiotem aukcji jest urządzenie mechaniczne odnalezione na nowo nabytej posesji.

nie jestem w stanie dużo powiedzieć o urządzeniu, ale co wiem to powiem.

-dyliżans jest wyprodukowany na bazie fiata 126 nie mam pojęcia jakiego. nie znam się na tym.

-jest to urządzenie pięciokołowe. jedno z przodu, dwa z tyłu + 2 zapasowe.

-posiada bardzo wydajną klimatyzację, prawdopodobnie z silnika od wycieraczek lub coś w tym stylu.

-nie nadaje się do jazdy z "zimnym łokciem" bo wszystko sterowane jest za pomocą kończyn górnych

-odpala i jedzie, co spowodowało że zasiadłem za sterami, machając rękami jak ośmiornica urwałem linkę od sprzęgła.

-ma miejsca siedzące dla pilota, trzech karłów na tylnej kanapie i co najmniej 4 osób na dachu.

-zwraca na siebie większą uwagę niż opel calibra ze spojlerem z deski.

-ma około miliarda guzików/przycisków/wajch/dupereli, nie mam pojęcia co do czego. to może nawet latać.

-dodatkowe amelinionowe wloty powietrza, których największy cwaniak nie pomaluje.

-w opcji posiadam dach z tworzywa, podejrzewam że na celu ma kamuflowanie się w terenie miejskim.

-ma haka

-nic nie stuka, nic nie puka. przynajmniej nie słyszałem, bo wszystko jarmoli i się kolebocze.

-prawdopodobnie nie nadaje się do rejestracji, choć na wsi powiadają że poprzedni właściciel jeździł legalnie po drogach publicznych. blach i dokumentów brak.

jako że mieszkam na wsi, to dopuściłem się tuningu silnika.

-świece wyczyściłem szczotką drucianą

-przewody zapłonowe wymieniłem na niebieskie (teraz to ma moc)

wymaga lekkiego tuningu. akumulator trzeba naładować, linkę naprawić, przejrzeć i umyć. nie jestem znawcą takich sprzętów, to ma dla mnie za dużo kół, cylindrów i suwuw silnika.

tą super brykę, wystawiam od złotówki, lecz ze względu na bliską odległość do punktu skupu złomu, poniżej ceny złomu nie sprzedam. cena złomu + skrzynka piwa (możemy nią opić zakup) mnie w pełni usatysfakcjonuje. tylny zacisk hamulcowy wraz z adapretem, do hondy cr 250 też mogę przyjąć w imię rozliczenia. a może i sprzedam taniej. licytuj. lepiej żeby ktoś miał odrobinę hecy niż złomować takie cudo.

zainteresowanemu mogę dorzucić zepsutą pralkę, dwie lodówki i psy sąsiada bo mnie wkurwrzają.

zastrzegam sobie prawo do wcześniejszego zakończenia aukcji, bo lepiej zastrzec niż nie zastrzec.


----> tablica.pl ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> Widze, że odmalował.

> Kiedyś miał w innym kolorze (szaro brunatny z czerwonym paskiem wokolo), chyba, że to jakiś inny

> egzemplarz. Ale miejsce postoju sie zgadza

> Musze poszukac gdzies fotki z wcześniejszego okresu.

> Pozdrawiam

No właśnie kojarzę, że mi przysyłałeś takiego stwora w kolorze szarym/srebrnym zlosnik.gif

To musi być ten! wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> malacz w wersji terenowej / buggy

> [image]http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/34/56/96/24/3456962468[/image]

> [image]http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/34/56/96/24/3456962468_4[/image]

> [image]http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/34/56/96/24/3456962468_6[/image]

> [image]http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/34/56/96/24/3456962468_2[/image]

> linka do ogłoszenia

z_lol1.gif Taki stary, a linków nie umie wklejać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widać że świeżo malowany - końcówka wydechu i jakiś wężyk z tyłu ma niebieskie

> Tak na marginesie - jakiś inny motorek tam ma

Wogóle jakiś bardzo inny się wydaje...Pomijając fakt zamej przeróbki - coś z zawieszeniem jest nie tak...No INNY zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wogóle jakiś bardzo inny się wydaje...Pomijając fakt zamej przeróbki - coś z zawieszeniem jest nie

> tak...No INNY

z zawieszeniem również zwróciłem uwagę, ale teraz patrzę że ma znacznie większy rozstaw kół i jakieś modyfikacje deski rozdzielczej, więc może z malucha zostały tylko blachy, a osadzony jest na zupełnie innym podwoziu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Mignęło mi już wcześniej jedno ze zdjęć, ale nie wiedziałem gdzie to to stoi

o widzisz, cieszę się że trafiłem zlosnik.gif

> Teraz już wiem... i szkoda, że tak strasznie daleko

to jak juz wiesz to możesz planować great trip drive.gif na przyszły rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o widzisz, cieszę się że trafiłem

> to jak juz wiesz to możesz planować great trip na przyszły rok

Za daleko żeby jechać specjalnie po to zlosnik.gif

A już tamten rejon Polski mam "odhaczony" pod kątem rzeczy mnie interesujących 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.