Skocz do zawartości

skrzynia stilo a punto 2


Sylwo87

Rekomendowane odpowiedzi

> witam, która skrzynia jest krótsza? szóstka ze stilo czy szóstka z punto 1.2 16v sporting?

skrzynka punto 2 sporting/stilo szescio biegowa

1->3,545

2->2,157

3->1,480

4->1,121

5->0,902

6->0,744

R->3,818

Przelozenie glowne 4,923 (14/57)

info z FAQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Czy 6-speed z P1 to to samo co 6stka ze Stilo/P2 tylko z innym przełożeniem głównym? Czy po włożeniu do stilo/p2 przełożenia 4.9 wyjdzie nam to samo co 6-speed p1? Bo dużo łatwiej kupić stilo/p2 w dobrym stanie niż skrzynię z p1 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja mam inne pytanie. Czy 6-speed z P1 to to samo co 6stka ze Stilo/P2 tylko z innym przełożeniem

> głównym? Czy po włożeniu do stilo/p2 przełożenia 4.9 wyjdzie nam to samo co 6-speed p1? Bo

> dużo łatwiej kupić stilo/p2 w dobrym stanie niż skrzynię z p1 ...

powyżej kolega pisze że z P1 jest krótsza, bardzo krótka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja mam inne pytanie. Czy 6-speed z P1 to to samo co 6stka ze Stilo/P2 tylko z innym przełożeniem

> głównym? Czy po włożeniu do stilo/p2 przełożenia 4.9 wyjdzie nam to samo co 6-speed p1? Bo

> dużo łatwiej kupić stilo/p2 w dobrym stanie niż skrzynię z p1 ...

Jak juz znajdziesz jakie ma przełożenia, to na stronach golfiarzy jest fajny kalkulator obliczania prędkości ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powyżej kolega pisze że z P1 jest krótsza, bardzo krótka.

Ale DLACZEGO jest krótka? Bo ma krótkie przełożenie główne. Natomiast moje pytanie brzmi czy te skrzynie mają identyczne przełożenia BIEGÓW. Bo, że mają główne inne to wiem, ale to można przełożyć. Ale czy pominąwszy główne to czy to są te same skrzynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale DLACZEGO jest krótka? Bo ma krótkie przełożenie główne. Natomiast moje pytanie brzmi czy te

> skrzynie mają identyczne przełożenia BIEGÓW. Bo, że mają główne inne to wiem, ale to można

> przełożyć. Ale czy pominąwszy główne to czy to są te same skrzynie?

punto głowne 4,924

stilo główne 4,017

przełożenia biegów sa takie same

3,545

2,157

1,48

1,121

0,902

0,744

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale DLACZEGO jest krótka? Bo ma krótkie przełożenie główne. Natomiast moje pytanie brzmi czy te

> skrzynie mają identyczne przełożenia BIEGÓW. Bo, że mają główne inne to wiem, ale to można

> przełożyć. Ale czy pominąwszy główne to czy to są te same skrzynie?

ok.gif przejawiło sie czytanie bezzrozumienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja mam inne pytanie. Czy 6-speed z P1 to to samo co 6stka ze Stilo/P2 tylko z innym przełożeniem

> głównym? Czy po włożeniu do stilo/p2 przełożenia 4.9 wyjdzie nam to samo co 6-speed p1? Bo

> dużo łatwiej kupić stilo/p2 w dobrym stanie niż skrzynię z p1 ...

nie przełozysz tak łatwo głównego. Byś musiał przełożyć komplet czyli wałek jeden i mechanizm różnicowy. O ile z samym dużym kołem mechanizmu nie ma większego problemu to wałek zdawczy ze skrzyni nie da się. W punto ten wałek będzie na ślizgowych łozyskach, w stilo na 99,9% na igiełkach zeby.GIF IMO nie da rady 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.