Skocz do zawartości

jakie tarcze i klocki do seicento


badzid

Rekomendowane odpowiedzi

siemka przymierzam sie do zmiany hamulców, pytanie moje czy tarcze brembo max i klocki feroodo dadza rade??

zaciski seryjne zostaja "240"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> siemka przymierzam sie do zmiany hamulców, pytanie moje czy tarcze brembo max i klocki feroodo

> dadza rade??

> zaciski seryjne zostaja "240"

Bardzo dają radę smile.gif

Przy okazji Ferrodo Premier, a DS2000(Performance) trzymają niemal tak samo (dopiero na torze czułem różnicę),a cena x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo dają radę

> Przy okazji Ferrodo Premier, a DS2000(Performance) trzymają niemal tak samo (dopiero na torze

> czułem różnicę),a cena x4

tak mysle ze dobry zakup bedzie ten zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżdżę na Brembo MAX i Ferrodo Premier - jak wcześniej napisali koledzy heble żyletki. Tylko

> pamiętaj że nacinki trzeba co jakiś czas czyścić z brudu pomiędzy nacięciami :D

czym czyścic te tarcze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czym czyścic te tarcze ??

Są zmywacze firmy WURTH, albo jakimś siuwaksem do czyszczenia hamulcy wystarczy.

Używam tego zestawu do KJS i spisują sie znakomicie, dlatego polecam na drogi jak i na KJS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> siemka przymierzam sie do zmiany hamulców, pytanie moje czy tarcze brembo max i klocki feroodo

> dadza rade??

> zaciski seryjne zostaja "240"

Nie wierzył i musiał zapytać. foch.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżdżę na Brembo MAX i Ferrodo Premier - jak wcześniej napisali koledzy heble żyletki. Tylko

> pamiętaj że nacinki trzeba co jakiś czas czyścić z brudu pomiędzy nacięciami :D

to ty chyba hamulców żylet nie widziałeś,

mam ten zestaw, i poprostu hamuje lepiej od serii tyle moge powiedziec, ale rewelki nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> siemka przymierzam sie do zmiany hamulców, pytanie moje czy tarcze brembo max i klocki feroodo

> dadza rade??

> zaciski seryjne zostaja "240"

Ja mam taki zestaw i w sumie to nie mogę polecić zlosnik.gif

Po pierwsze tarcze nacinane hałasują. Upierdliwe to jest na dłuższą metę. Przez pierwsze kilka miesięcy było zabawne/ciekawe, dalej już męczy.

Nacinanie zeszło po przejechaniu około 15tyś km. Teraz są gładkie zlosnik.gif

Po drugie klocki pylą mocno. Nie wiem czy te klocki tak mają, czy dlatego że tarcze były nacinane, ale felgi są czarne. Dodatkowo przytykało mi się coś w zaciskach przez ten pył i po kilku mocnych depnięciach zaciski nie puszczały i auto jechać nie chciało. Musiałem poczekać kilkadziesiąt sekund aż zestaw wystygnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to ty chyba hamulców żylet nie widziałeś,

> mam ten zestaw, i poprostu hamuje lepiej od serii tyle moge powiedziec, ale rewelki nie ma

ja mam wentyle 240 na zwykłej pompie i też strasznego szału nie ma

lepiej zmienić dwa razy brembo niż pakować się w 240, ale to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam wentyle 240 na zwykłej pompie i też strasznego szału nie ma

> lepiej zmienić dwa razy brembo niż pakować się w 240, ale to tylko moje zdanie

ksytek co mas zna mysli ze wymienic 2 razy brembo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam klocki EBC Green Stuff i gładkie tarcze Brembo. W porównaniu do serii, to dzień i noc.

Tylko jak są zimne skuteczność hamowania jest troszkę mniejsza, ale i tak jest lepiej niż na serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ksytek co mas zna mysli ze wymienic 2 razy brembo

bo piszą że wytrzymują 10 tyś, to mówię że wolał bym wymienić te niby starte brembo raz jeszcze w cenie 240 wentyli

ja zrobiłem jakieś 30tyś na brembo i jeszcze były nacięcia

a nie oszczędzałem ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> siemka przymierzam sie do zmiany hamulców, pytanie moje czy tarcze brembo max i klocki feroodo

> dadza rade??

> zaciski seryjne zostaja "240"

o ferodo premier slyszalem rozne opinie. Skusilem sie do golfa i piszcza jak jest cieplej ze masakra :/

W CC siedza Ferodo DS2000 i tarcze Mikoda, jest ok.gif ... a w sumie bylo pbo auto od pol roku stoi beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o ferodo premier slyszalem rozne opinie. Skusilem sie do golfa i piszcza jak jest cieplej ze

> masakra :/

> W CC siedza Ferodo DS2000 i tarcze Mikoda, jest ... a w sumie bylo pbo auto od pol roku stoi

zobaczymy jak bedzie u mnie jutro bede miał moze w poniedziałem przełorze to dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po drugie klocki pylą mocno. Nie wiem czy te klocki tak mają, czy dlatego że tarcze były nacinane,

> ale felgi są czarne. Dodatkowo przytykało mi się coś w zaciskach przez ten pył i po kilku

> mocnych depnięciach zaciski nie puszczały i auto jechać nie chciało. Musiałem poczekać

> kilkadziesiąt sekund aż zestaw wystygnie.

Te klocki pylą na każdej tarczy hamulcowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam taki zestaw i w sumie to nie mogę polecić

> Po pierwsze tarcze nacinane hałasują. Upierdliwe to jest na dłuższą metę. Przez pierwsze kilka

> miesięcy było zabawne/ciekawe, dalej już męczy.

> Nacinanie zeszło po przejechaniu około 15tyś km. Teraz są gładkie

> Po drugie klocki pylą mocno. Nie wiem czy te klocki tak mają, czy dlatego że tarcze były nacinane,

> ale felgi są czarne. Dodatkowo przytykało mi się coś w zaciskach przez ten pył i po kilku

> mocnych depnięciach zaciski nie puszczały i auto jechać nie chciało. Musiałem poczekać

> kilkadziesiąt sekund aż zestaw wystygnie.

a może po prostu wystarczyło zregenerować zaciski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może i tak

> ale większego problemu nie ma żeby to rozebrać i zrobić dobrze

Jak się ma pomoc. Bez 2giej osoby ciężko odpowietrzyć rozebrane zaciski zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zwykłe czyszczenie wystarczyło by

Były czyszczone. Zonka miałem właśnie na jakiejś imprezie/pojeżdżawce

Musiałem szybko szukać serwisu.

Po kilku tyś km objaw się powtórzył, chociaż już nie tak intensywnie. Czuć było tylko lekkie zamulenie po ostrych hamowaniach, a nie prawie całkowite zatrzymanie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.