Skocz do zawartości

linka prędkościomierza


torba

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy jest jakaś różnica między linką z UT a 1.0 Fire ?

> Mam taki problem że mi licznik zaniża prędkość o 10 km/h

Zaniża a nie zawyża? z tego co wiem różnica chyba polega na długość ale nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zaniża a nie zawyża? z tego co wiem różnica chyba polega na długość ale nie jestem pewien

Właśnie zaniża o 10 crazy.gif i nie wiem czemu , sprawdzałem razem z GPSem i z innymi co jechali równo ze mną. Nawet jest to odczuwalne że auto jedzie szybciej niż jest na liczniku smile.gif

To jak nie w lince to gdzie może być przyczyna oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie zaniża o 10 i nie wiem czemu , sprawdzałem razem z GPSem i z innymi co jechali równo ze

> mną. Nawet jest to odczuwalne że auto jedzie szybciej niż jest na liczniku

> To jak nie w lince to gdzie może być przyczyna

Przełożenie licznika, przełożenie napędu prędkościomierza w skrzyni biegów, rozmiar kół, ciśnienie w oponach... hmm.gif Nic więcej do głowy mi nie przychodzi grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie zaniża o 10 i nie wiem czemu , sprawdzałem razem z GPSem i z innymi co jechali równo ze

> mną. Nawet jest to odczuwalne że auto jedzie szybciej niż jest na liczniku

> To jak nie w lince to gdzie może być przyczyna

to załóż koła o seryjnym rozmiarze i nie będzie tego problemu.

pozdr

edit:

jeśli to jest w całym zakresie - przestaw wskazówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przełożenie licznika, przełożenie napędu prędkościomierza w skrzyni biegów, rozmiar kół, ciśnienie

> w oponach... Nic więcej do głowy mi nie przychodzi

no opony R14 185/55 ale na liczniku z fajerki pokazuje prawidłową prędkość , od momentu jak zmieniłem licznik na UT to zaniża , żeby ino mi się to na mandaty nie przełożyło zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no opony R14 185/55 ale na liczniku z fajerki pokazuje prawidłową prędkość , od momentu jak

> zmieniłem licznik na UT to zaniża , żeby ino mi się to na mandaty nie przełożyło

Możliwe, że masz inne przełożenie mechanizmu prędkościomierza. Na obu licznikach gdzieś z tyłu powinno być napisane jakie mają przełożenia ("giri"). Jeśli się różnią to masz odpowiedź ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możliwe, że masz inne przełożenie mechanizmu prędkościomierza. Na obu licznikach gdzieś z tyłu

> powinno być napisane jakie mają przełożenia ("giri"). Jeśli się różnią to masz odpowiedź

ok sprawdze

dzieki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.