Skocz do zawartości

Belka tylnego zawieszenia


adulek

Rekomendowane odpowiedzi

hej

Czy belka tylnego zawieszenia w sc jest taka sama jak w cc?

Dzwoniłem do Aso fiata,nie wiedzą!I czy dostane w jakimś sklepie?bo tutaj nikt nie ma a od sc kosztuje 1360zl ooniee.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na allegro masz kompletne po 400zł samą belkę za 250 się kupi moim zdaniem dobra cena niby

> oryginały

Dokładnie na allegro jest naprawde w czym wybierac i niekt óre widac po faotach ze nie zardzewiałe itp a poza tym jak masz na wierzchu to przed montażem mozesz sobie ładnie zakonserwowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak chcesz to ja mam belke cala kompletna za 150pln z wahaczami linka recznego itp nic nie pukalo

> tuleje cale miesiac temu zdjeta z auta bo poszlo na zyletki.

ile chcesz? kurde ja za swoją spawaną i powzmacnianą przy okazji chciałe 250.. ale chyba muszę zweryfikować swoje zapędy spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ile chcesz? kurde ja za swoją spawaną i powzmacnianą przy okazji chciałe 250.. ale chyba muszę

> zweryfikować swoje zapędy

mnie to lezy w garazu i przeszkadza wiec cena promocyjna bo tylko musze ja przekladac z miejsca na miejsce ot cala prawda smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mnie to lezy w garazu i przeszkadza wiec cena promocyjna bo tylko musze ja przekladac z miejsca na

> miejsce ot cala prawda

no ja do września mam jeszcze gdzie magazynować, potem staruszki węgiel zaczną kupować na zimę i trzeba będzie oddać na złom co zostanie, ale wolałbym puścić w ludzi co się tylko da wink.gif

btw- sto lat 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak chcesz to ja mam belke cala kompletna za 150pln z wahaczami linka recznego itp nic nie pukalo

> tuleje cale miesiac temu zdjeta z auta bo poszlo na zyletki.

jak nie jest zardzewiała? to biore

Panowie ponoć sc ma inny rozstaw śrub do nadwozia?

prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak nie jest zardzewiała? to biore

> Panowie ponoć sc ma inny rozstaw śrub do nadwozia?

> prawda to?

Tak, ale jest to kosmetyczna różnica (3-5 mm). Można zakładać do CC belkę z SC, w drugą stronę to już chyba nie. Mniejsza średnica otworów na śruby w CC i nie podchodzi pod rozstaw SC, Różnice są minimalne i czasami nie przeszkadzają wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.