Skocz do zawartości

Nasze "pierdzidełka"


Keryp_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Dzień Dobry....
 
Teraz prócz wieloletniego forumowicza samochodowego stałem się motocyklistą.
 
Zrealizowałem swoje marzenie znalazłem perełkę.
 
Także raz jeszcze dżemdobry    :)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

 

Dzień Dobry....

 

Teraz prócz wieloletniego forumowicza samochodowego stałem się motocyklistą.

 

Zrealizowałem swoje marzenie znalazłem perełkę.

 

Także raz jeszcze dżemdobry    :)

 

 

Maszyna marzenie  :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby tą drogą pędziła Twoja Babcia 200km/h i wyjechałaby zza górki prosto na motór? He? ;]

 

Fajowski :)

Nie ma takiej opcji :) ....zamknąłem do zdjęcia cały wiadukt. Jak chcesz takie fotki, to wpadaj - jest jeszcze kilka zamkniętych wiaduktów i  nawet tunel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji :) ....zamknąłem do zdjęcia cały wiadukt. Jak chcesz takie fotki, to wpadaj - jest jeszcze kilka zamkniętych wiaduktów i  nawet tunel :D

e. skoro wstawiamy motongi po naprawach i na zamkniętych wiaduktach to ja też:

IMG_4369.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

po poście jimbo22 wrzucanie czegokolwiek jeszcze długo nie będzie miało większego sensu, ale i tak się pochwalę moim nowym pierdzidełkiem  :cfaniaczek:

 

iaI6i7N.jpg

ech USD. jak nie uda sie sprzedać Inazumy - też zapakuje jej taki widelec na przód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

od początku lipca jeżdżę Yamahą X-Max 125. do tej pory zrobiłem ponad 2kkm. był to właściwie mój pierwszy kontakt z jednośladem mechanicznym.

 

nadal jestem zachwycony. 4 litery odkleiły mi się od samochodu.

post-129989-0-04212100-1441956090_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od początku lipca jeżdżę Yamahą X-Max 125. do tej pory zrobiłem ponad 2kkm. był to właściwie mój pierwszy kontakt z jednośladem mechanicznym.

 

nadal jestem zachwycony. 4 litery odkleiły mi się od samochodu.

 

Ciesz się szybko, bo idzie zima i z powrotem się przyklei ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Fajne to to :) ale bardziej niż że niesprzedawalne obawiałbym się o dostępność części. 


Przy okazji zrobię update sprzętu, bo mam go już rok, a jeszcze nie wrzucałem, także poniżej najaktualniejsze fotki mojej następczyni GS-a  :)
Co prawda nie łoi już wszystkiego tak jak jej poprzednik, ale to głównie dlatego że się rider trochę zapuścił  :phi: 


CBR600F F4i '04


post-130873-0-56858400-1445198996_thumb.jpg post-130873-0-01505500-1445199025_thumb.jpg post-130873-0-88082000-1445199055_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to to :) ale bardziej niż że niesprzedawalne obawiałbym się o dostępność części. 

Przy okazji zrobię update sprzętu, bo mam go już rok, a jeszcze nie wrzucałem, także poniżej najaktualniejsze fotki mojej następczyni GS-a  :)

Co prawda nie łoi już wszystkiego tak jak jej poprzednik, ale to głównie dlatego że się rider trochę zapuścił  :phi: 

CBR600F F4i '04

attachicon.gifIMG_3627.jpg attachicon.gifIMG_3658.jpg attachicon.gifPICT0305.jpg

Fajny sprzęcik ale chyba jeszcze nie dorosłem do sporta. Choć nie powiem bo moje oczy spoglądały w tamta stronę jednak wygrała logika  ;)

Co do dostępności części nie zakładam że będę takowych szukał  ;)  ale jakby co to mam znajoma na Sycylii to mi w razie "W" coś tam podeśle  :oki:

Zobaczyłem guźca, oczy mi się zaświeciły i....inne typy odpadły w przedbiegach  ;l

Rozważałem FJR 1300 ale ....inność wygrała :hehe:  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

To ja się pochwalę, pewnie wszyscy widzieli na hejtparku ale w razie gdyby nie to daję tu.

 

Mój nabytek z piździernika zeszłego roku, GS 400L 1982 rok (celowo szukałem takiego starego moto). :)

 

Wiem, zjechałem w qpę. ;l ;l

 

post-130292-0-94614400-1461870713_thumb.jpg

 

Na chwilę obecną motocykl jeździ (mało powiedziane, jak na swoje 400 cm to on zapierdziela a nie jeździ :) ) wyczyszczone i wyregulowane  gaźniki, nowiutki akuś, olej, filtr, tarcza hamulcowa, klocki, pompka hamulcowa, uzupełniona nakładka na głowicy (brak widoczny na tym starym foto), do kupienia osłony przeciwpyłowe lag ale nie wszystko na raz. ;)

 

Zarejestrowany (świeżutka i pachnąca karta pojazdu), ubezpieczony, po przeglądzie. Tylko śmigać. BTW rozważam sprzedaż bo nowy pomysł się wykluł w mojej głowie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widlasta wściekłą dwójka to moje skryte marzenie od lat ;) chociaż obecnie już tylko "armaturka". Gratki i niech się sprawdza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.