Skocz do zawartości

Nasze "pierdzidełka"


Keryp_

Rekomendowane odpowiedzi

Dokupiłem za miskę ryżu upalacza do miasta i na szutry :) Freewind z 99 roku. Przejechałem nim 800 km w weekend - sympatyczny pyrkacz.

Ale raczej się nie polubimy na długo. Kusi mnie Hypermotard na dojazdy do roboty. ten jest zbyt "ugłaskany" :)

 

 

20200726_160908.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tracerowi trzasnelo juz niemal 40kkm (choc po duzym serwisie dalej jezdzil jak nowka), a mnie zaczelo juz troche brakowac mozliwosci lepszego dostrojenia zawieszenia. W sumie to byl ostatni moment zeby jeszcze sprzedac emteka za sensowne pieniadze, troszke dolozylem i dorwalem streeta RS z 2018 z przebiegiem zawrotnych 2500km :hehe: Triumph troche lzejszy, wyraznie mniejszy to i do kamperka nawet lepiej pasuje. A ze na kolach jednorazowo wielkich dystansow juz nie pokonuje to i turystyk nie jest specjalnie konieczny. Oczywiscie na pierwszy ogien od razu poszly jakies grzane manety (cale szczescie udalo mi sie kupic manetki Koso z estetycznym wlacznikiem przy manetce i udalo sie to wszystko zalozyc tak, ze jest niemal niezauwazalne. ten wlacznik Oxfordow powoduje u mnie odruch wymiotny :chory:), uchwyt na telefon z ladowaniem, oslona chlodnicy i wydech, wiec maszyna w pelnym szyku bojowym. Szkoda tylko, ze wprowadzono nazad kwarantanne dla wracajacych z Francji do WB wiec wyglada na to, ze w tym roku Alp nie bedzie 😭, a w najlepszym wypadku moze uda sie wybrac pojezdzic gdzies po Walii, moze do Szkocji...

Ale silnik w MT09 to byla jednak bajeczka. Tak pod wzgledem osiagow, elastycznosci z dolu jak i dzwieku ;/ Tu jest deczko slabiej pod tym wzgledem. 

W sumie to chyba tak musialo byc, bo kiedy rozgladalem sie za Tracerem 3 lata temu, to bralem tez pod uwage Tigera 800 i street tez mi sie podobal, przy czym byl deko drozszy od yamah, no i wtedy jeszcze bylem mocno za maszyna typowo do turystyki. Zobaczymy jak bedzie nam sie wspolzylo ;)

 

IMG_20200815_190729.jpg.4fa0e291669adfa2fd5b64a1d957fa87.jpg

 

IMG_20200815_190536.jpg.effdd41c6f1c338939766713d94be4f1.jpg

Edytowane przez ulik87
  • Lubię to 4
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 9.11.2020 o 21:35, bielaPL napisał:

Ano :) do mojego temperamentu to dobra charakterystyka ;)

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
 

Niech sluzy. Mnie wkurzal singiel w tej "budzie" i ta charakterystyka ze manetka reguluje TYLKO poziom decybeli zamiast oddawania mocy :) Ale w pewien sposób rozumiem też magię tego segmentu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
1 minutę temu, Vadero napisał:

No to i ja mam 2oo. 

Pierwszy moto, pierwsze 200km za nami, chyba się polubimy :ok:

 

 

IMG_20210508_175954.jpg


Fajne moto, brałem pod uwagę przy szukaniu dla siebie. Miłego użytkowania 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20210509_165116.jpg.c9e9d0d7c446d2ca0f769a254de85d95.jpgIMG_20210509_165127.jpg.caebc55c5a8fdd88bef6450894419090.jpg

Właśnie odjechał do nowego właściciela. Od ponad pięciu lat stał nieużywany w garażu, coraz częściej przeszkadzał mi w pracach i dzieciom w parkowaniu rowerów. I w końcu zapadła decyzja aby sprzedać. Już raz tak sprzedałem a potem z żalu kupiłem właśnie tego. Tym razem nie ma planu na kontynuację przygody na dwóch kółkach. Póki co muszę to zapić bo pewien etap życia zamknięty :oslabiony:

 

Edytowane przez Igorek
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Igorek napisał:

Właśnie odjechał do nowego właściciela. Od ponad pięciu lat stał nieużywany w garażu, coraz częściej przeszkadzał mi w pracach i dzieciom w parkowaniu rowerów. I w końcu zapadła decyzja aby sprzedać. Już raz tak sprzedałem a potem z żalu kupiłem właśnie tego. Tym razem nie ma planu na kontynuację przygody na dwóch kółkach. Póki co muszę to zapić bo pewien etap życia zamknięty :oslabiony:

 

kup motorynkę jakąś żeby chociaż trochę posłuchać silnika i w koło domu się przejechać
kiedyś znałem rolnika, który utrzymywał konia dla samego posiadania, po prostu uważał że rolnik bez konia to nie rolnik :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, bielaPL napisał:

kup motorynkę jakąś żeby chociaż trochę posłuchać silnika i w koło domu się przejechać
kiedyś znałem rolnika, który utrzymywał konia dla samego posiadania, po prostu uważał że rolnik bez konia to nie rolnik :) 

Jeszcze wczoraj bym się śmiał z tego. Na razie próbuje się przekonać, że ten skuter nie był dla mnie i przeglądam ogłoszenia aby potwierdzić, że nie ma nic innego wartego zakupu.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/12/2021 at 9:31 AM, Igorek said:

Jeszcze wczoraj bym się śmiał z tego. Na razie próbuje się przekonać, że ten skuter nie był dla mnie i przeglądam ogłoszenia aby potwierdzić, że nie ma nic innego wartego zakupu.

 

jak masz garaz, malo miejsca i ochote pojezdzic od czasu do czasu to sprawdz czy nie masz w okolicy jakichs torow kartingowych, oni czasem za niewygorowana oplata organizuja wieczory na pojezdzawki swoimi maszynami. ba, kurla masz przeciez o rzut beretem Whilton Mill Karting! bylem tam kiedys z kolega, organizuja co tydzien pojezdzawki dla pocket bikeow, mini bikeow oraz supermoto. chyba 35 funtow kosztuje popoludniowy/wieczorny wjazd, masz co najmniej 5 sesji do objezdzenia w swojej klasie. u mnie w dziurze byl tor kartingowy w hangarze i raz na tydzien wieczorem byla pojezdzawka dla posiadaczy pitow i kosztowalo to chyba 20 funtow. tyle, ze jak sie o tym dowiedzialem, to wlasnie uderzyl covid i chyba zamkneli miejscowke juz na dobre :facepalm: fotka z Whilton Mill. oni tam calkiem preznie dzialaja. na kanale 44teeth ostatnio widzialem ze byl tam wyscig calej serii wyscigow 125cc :oki:

 

 

IMG_20180724_193402.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy później...
W dniu 27.09.2021 o 11:34, Lampar napisał(a):

 

Niedawno chwaliłem się powrotem na 2oo, a tu nowy sprzęt. :)

20210919_165552-01.jpeg

 

 


Z małym opóźnieniem znów się chwalę.
Przy okazji młody dorobił się 2oo.
 

20220822_232109.jpg

 

 

Edytowane przez Lampar
  • Lubię to 5
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
W dniu 23.12.2022 o 14:42, Blues napisał(a):

I jak Ci się tym lata? Kupiłem właśnie w identycznym kolorze, tylko kufry srebrne.

Przejechałem w tym roku Pireneje i kilka krótkich wycieczek. Wcześniej miałem BMW S1000XR, a jeszcze wcześniej Tracera 09.

Zawsze chciałem mieć wał kardana a nie chciałem mieć GieeSa dlatego taki wybór.

Lata się super, ale jak ja to mówię XR to to nie jest, natomiast dałem radę gonić po pirenejach i XRa i kolegę na KTM 1290SA więc da się z niego wycisnąć trochę sportu.

Właściwie oprócz wyświetlacza który moim zdaniem pokazuje zbyt mało informacji nie mam uwag. Sprzęt jest zajefajny i dla mnie i dla plecaka.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam wszystkich i pozdrawiam. Po 18 latach nie jeżdżenia niczym. W końcu motor. Może nie taki jak chciałem ale przyjemna hulajnoga.  Yamaha drag star 125. Chyba największa 125 oprocz aquilli na rynku. Narazie nie mam kat A więc tej klasy motor musi mi wystarczyć :)

1598805973817.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

A oto mój nowy nabytek.

A tak przy okazji gdzie mogę znaleźć instrukcje do kawy 2019 rok? 

IMG_0638.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2023 o 22:22, snoopi_lubin napisał(a):

A oto mój nowy nabytek.

A tak przy okazji gdzie mogę znaleźć instrukcje do kawy 2019 rok? 

 

https://www.kawasaki-onlinetechinfo.net/dispeBook?file=99976-0146&mark=KX450JKF&manual_kind=OM&lang_code=EN&model_year=2019&nickname=KX450

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.09.2023 o 10:01, Tre-Bor napisał(a):

Jak ci się jeździ zetką? Biorę taki Moto pod uwagę


Motocykl bardzo fajny, od lipca ponad 1000km bezawaryjnie, leje paliwo i śmigam. Po dłuższych trasach boli tyłek i czuć taką niewygodę, ale idzie sie przyzwyczaić, wokół komina i nieduże wypady to jest dobrze. Ja zadowolony jestem, trochę problem z częściami do karoserii jest i trzeba szukać używek długo, o które ciężko w super stanie, albo coś przerabiać/modyfikować, ale do silnika ogółem dostępne wszystko, bo popularna jednostka 156FMI. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu i fajne moto i wdzięczne jako pierwsze do jazdy i przy szanowaniu odpłaca się. Warto kupić, jedynie z tymi częściami problem, ale idzie sobie poradzić. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.