Skocz do zawartości

Nasze "pierdzidełka"


Keryp_

Rekomendowane odpowiedzi

> opisz trochę jak śmiga ta 300, i czemu nie brałaś np hondy 500?

Honda mi się nie podoba grinser006.gif a na kawie jak usiadłam to przepadłam, to była miłość od pierwszego "siedzenia", wszystko na miejscu i dostaje nogami do gleby zlosnik.gif

Jak śmiga, nie wiem jest na dotarciu grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> blondi na białym motocyklu do tego w skórze

10372954_465718076891697_5097381625311077960_o.jpg

'znajoma' z parkingu biurowcowego grinser006.gif

baba na motorze grinser006.gif obecnie lata na Dzikusie i w dodatku probuje sil na Gymkhanie grinser006.gif

normalnie jakbym nie mial Żony i gustowal w blondynkach to bym sie zakochal grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 'znajoma' z parkingu biurowcowego

> baba na motorze obecnie lata na Dzikusie i w dodatku probuje sil na Gymkhanie

> normalnie jakbym nie mial Żony i gustowal w blondynkach to bym sie zakochal

Bo dziewuchy na motocyklach są sexi wink.gif No chyba, że w charakterze plecaka jadą wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia Ty wiesz już co

wpysk.gif

hady 500 są serce.gifserduszka.gif piękne

> Honda mi się nie podoba a na kawie jak usiadłam to przepadłam, to była miłość od pierwszego

> "siedzenia", wszystko na miejscu i dostaje nogami do gleby

> Jak śmiga, nie wiem jest na dotarciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dusia Ty wiesz już co

> hady 500 są piękne

> > Jak śmiga, nie wiem jest na dotarciu

serce.gif Ty wiesz że mi się honda nie podoba, powiedziałam Ci jak tylko do mnie przyjechałaś love_4.gifale i tak wiem że mnie serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> piękny, jaki komis, jak wrażenia z obsługi klienta?

mnie to zawsze zastanawia... jak jest cos wartego zakupu a ktos jest ponury bo ma zły dzien to nie kupisz bo gościu jest be? mnie np jego zdanie i podejscie nie interesuje... sam ogladam wiec jego gadka do niczego mi nie jest potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mnie to zawsze zastanawia... jak jest cos wartego zakupu a ktos jest ponury bo ma zły dzien to nie

> kupisz bo gościu jest be? mnie np jego zdanie i podejscie nie interesuje... sam ogladam wiec

> jego gadka do niczego mi nie jest potrzebna

ale moze byc sytuacja ze nie jestes przekonany do zakupu i wtedy obsluga klienta moze cie przekonac ze warto, albo odrzucic definitywnie wink.gif

Jak kupowalem ostatnio ciuchy do motocykla to obsluga miala takiego focha ze prosze o pokazanie kolejnych par spodni ze jak juz sobie wybralem konkretny model i rozmiar to podziekowalem za "obsluge" i zamowilem (w tej samej cenie) w necie - mimo ze mialem przygotowane $ i moglem od reki kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mnie to zawsze zastanawia... jak jest cos wartego zakupu a ktos jest ponury bo ma zły dzien to nie

> kupisz bo gościu jest be? mnie np jego zdanie i podejscie nie interesuje... sam ogladam wiec

> jego gadka do niczego mi nie jest potrzebna

chodziło mi bardziej o to czy ściemniacze i fajntaści czy konkretni ludzie co powiedzą co i jak szczerze bez owiajania w bawełnę

bo UCZCIWY komis w dzisiejszych czasach myślę, że mógłby liczyć na spory zarobek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szczerze bez owiajania w bawełnę

> bo UCZCIWY komis w dzisiejszych czasach myślę, że mógłby liczyć na spory zarobek

ja ten problem szybko u siebie wyeliminowałem... biorę w rozliczeniu tylko motocykle kupione u mnie i pewne. jeżeli przy oglądaniu moto jedna rzecz mi nie leży to motocykl za bramę...

może dlatego nie mam niezadowolonych klientów... ale mam mniej motocykli używanych do sprzedania... a niby na rynku jest zatrzęsienie "perełek" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> piękny, jaki komis, jak wrażenia z obsługi klienta?

Wyglada jak z komisu z Podkowy Leśnej czy innego komisu w pobliżu Pruszkowa.

Obsługa OK, jak oglądałem to moto w wakacje z kolegą to było tam jakieś czary mary do zrobienia ze sprzęgłem czy rozrządem, co podobno miało kosztować 500 pln, ale Panu w komisie się nie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> piękny, jaki komis, jak wrażenia z obsługi klienta?

Tak jak kolega niżej napisał, komis na "M" z Podkowy Leśnej.

W zasadzie podjechałem tam aby utwierdzić się w przekonaniu że kupuję Hondę VFR1200, ale ....wyszło jak wyszło wink.gif

Obsługa rzeczowa i raczej nie ściemniająca - takie przynajmniej odniosłem wrażenie.

Dostałem na sprzęt gwarancję trochę dłuższą niż w ofercie - spokojnie na ten sezon wystarczy.

Obejmuje ona wszystko poza oponami, klockami/tarczami hamulcowymi smirk.gif.

Większość motocykli z ich oferty jest objęta taką samą gwarancją, pozwala to sądzić że ich oferta jest raczej sensowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.