Skocz do zawartości

schemat podłączenia węży układu chłodzenia 1.2 16V


poiuyt13

Rekomendowane odpowiedzi

> tak jest wszystyko jest tak samo, jedynie dolny waz nagrzewnicy moze byc przykrotki reszta

> pasi...

super ale ja nawet nie mam schematu z 1.1 frown.gif bo swapuję z 900 i rozebrałem to jakieś 3 miesiące temu i mam czarną dziurę w głowie smile.gifsmile.gif Węże z CCS mam więc nie będzie problemu z podpięciem tylko jak ????

Jesli nie macie jakiś fotek to proszę o info :

-Ze ściany grodziowej wychodzą z nagrzewnicy dwa węże gdzie je podpiąc ??

-Zbiornik wyrównawczy gdzie go podpiąc ?

-Chłodnica dwa wyjścia gdzie podpiąc ??

- Wyjście tam gdzie jest Termostat ???

- I chyba jeszcze jedno od strony kolektora ssącego ten co jest skierowany w stronę ściany grodziowej smile.gif

pozdro Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> super ale ja nawet nie mam schematu z 1.1 bo swapuję z 900 i rozebrałem to jakieś 3 miesiące

> temu i mam czarną dziurę w głowie Węże z CCS mam więc nie będzie problemu z podpięciem

> tylko jak ????

> Jesli nie macie jakiś fotek to proszę o info :

> -Ze ściany grodziowej wychodzą z nagrzewnicy dwa węże gdzie je podpiąc ??

> -Zbiornik wyrównawczy gdzie go podpiąc ?

> -Chłodnica dwa wyjścia gdzie podpiąc ??

> - Wyjście tam gdzie jest Termostat ???

> - I chyba jeszcze jedno od strony kolektora ssącego ten co jest skierowany w stronę ściany

> grodziowej

> pozdro Janek

Myślę że załącznik rozwieje wszelkie wątpliwości

post-118053-14352514051733_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w CC nie bylo odpowietrznika przy nagrzewnicy. w CC masz jeden odpowietrznik na wezyku co idzie od chlodnicy do dziurki kolo korka plyny do spryskiwaczy. w SC miales 2 odpowietrzniki ten co z chlodnicy i przy nagrzewnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo w CC nie bylo odpowietrznika przy nagrzewnicy. w CC masz jeden odpowietrznik na wezyku co idzie

> od chlodnicy do dziurki kolo korka plyny do spryskiwaczy. w SC miales 2 odpowietrzniki ten co

> z chlodnicy i przy nagrzewnicy.

Chyba na łodwrót confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo w CC nie bylo odpowietrznika przy nagrzewnicy. w CC masz jeden odpowietrznik na wezyku co idzie

> od chlodnicy do dziurki kolo korka plyny do spryskiwaczy. w SC miales 2 odpowietrzniki ten co

> z chlodnicy i przy nagrzewnicy.

w CCS jest przy nagrzewnicy odpowietrznik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w CCS jest przy nagrzewnicy odpowietrznik...

Odpowietrzyłem na tym wężyku co wychodzi z chłodnicy ale dale nie leci mi gorące powietrze w środku praktycznie chłodne .Spróbuję na tym górnym wężu co jest od nagrzewnicy , ale to dopiero we wtorek frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.