Skocz do zawartości

JRowy 126p


Rekomendowane odpowiedzi

> Ciułać, mniej piwa pić, na głupoty nie wydawać

a ić wpysk.gif jakbym Ci pokazał listę moich niezbędnych wydatków (takich naprawdę niezbędnych- podatki, zusy itp) to byś zmiękł. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ić jakbym Ci pokazał listę moich niezbędnych wydatków (takich naprawdę niezbędnych- podatki,

> zusy itp) to byś zmiękł.

Wie wiem... wiem, że łatwo mówić blah.gif

Nawet nie wiesz ile (wbrew pozorom) mnie kosztował ten Maluch wink.gif A właściwie ile BĘDZIE mnie kosztował po zimie.

Ruch tak radykalny, że trzeba być mną, żeby go wykonać hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wie wiem... wiem, że łatwo mówić

> Nawet nie wiesz ile (wbrew pozorom) mnie kosztował ten Maluch A właściwie ile BĘDZIE mnie

> kosztował po zimie.

> Ruch tak radykalny, że trzeba być mną, żeby go wykonać

Wtajemniczysz czy Tajne przez Poufne? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wtajemniczysz czy Tajne przez Poufne?

Maluch jest z założenia ZAMIAST Puga... i głównie dlatego tak bardzo się wahałem i dlatego decyzja była tak zayebiście trudna ok.gif

Po zimie Pug będzie szedł do ludzi bo nie można mieć wszystkiego.

PS: właśnie odebraliśm klucze do totalnie pustego mieszkania... więc wydatki dopiero PRZED nami wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Maluch jest z założenia ZAMIAST Puga... i głównie dlatego tak bardzo się wahałem i dlatego decyzja

> była tak zayebiście trudna

> Po zimie Pug będzie szedł do ludzi bo nie można mieć wszystkiego.

> PS: właśnie odebraliśm klucze do totalnie pustego mieszkania... więc wydatki dopiero PRZED nami

Spoko wbrew pozorom rozumiem. ok.gif

Powodzenia. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ha ha ha..

> to jeszcze ci tam mojego podstawie...

Żeby to uczynić to najpierw musiał byś nim przyjechać palacz.gif

> ps niby takie smieszne..ale omega by pewnie weszla akurat na styk...

Myślę, że weszła by z palcem w dupie, że tak wprost się wyrażę zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zima zbliża się dużymi krokami

> Maluszek pogina już od tygodnia na zimówkach a dzisiaj pokazaliśmy mu, gdzie będzie odpoczywał

> Czyli ciepłe miejsce parkingowe pod budynkiem

> Stwierdził, że dla niego to... aż za wiele

> A na upartego, to...

Na przedni zderzak zaloz kawalek kartonu i przylap go tretytkami do zderzaka, zebys go niechccy nie porysowal o sciane. Ot taka rada wujka dobra rada grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na przedni zderzak zaloz kawalek kartonu i przylap go tretytkami do zderzaka, zebys go niechccy nie

> porysowal o sciane. Ot taka rada wujka dobra rada

Pyszna rada wuju, ale sugerujesz, że miejsce parkingowe jest zbyt krótkie i się nie zmieszczę? tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przecież pisał, że bedzie jezdził na codzień...

Quote:

Maluszek pogina już od tygodnia na zimówkach a dzisiaj pokazaliśmy mu, gdzie będzie odpoczywał


i

Quote:

Maluch jest z założenia ZAMIAST Puga... i głównie dlatego tak bardzo się wahałem i dlatego decyzja była tak zayebiście trudna

Po zimie Pug będzie szedł do ludzi bo nie można mieć wszystkiego.


To chyba coś źle zrozumiałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieję, że co jakiś czas odpalisz dwucylindrowe serce malucha.

Nie ma absolutnie opcji na pozostawienie go do wiosny w stanie spoczynku.

Już się w swoim Maluchowym życiu dostatecznie wystał, teraz ma jeździć zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma absolutnie opcji na pozostawienie go do wiosny w stanie spoczynku.

> Już się w swoim Maluchowym życiu dostatecznie wystał, teraz ma jeździć

Czyli chyba zbyt późna pora i już mózg słabiej analizuje informacje.

Jak będziesz jeździł na codzień, to bokiem po śniegu i lodzie. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pyszna rada wuju, ale sugerujesz, że miejsce parkingowe jest zbyt krótkie i się nie zmieszczę?

Sugeruje, ze wszystkiego nie da sie przewidziec i nawet jesli bedziesz mial go na recznym (nie zalecam) czy na biegu i wsiadziesz wniego zbyt gwaltownie, to moze oprzec sie o sciane i zjechac centymetr w dol orzac strukture zderzaka. Nie przewidzisz wszystkiego, a szkoda sie wsciekac o rzeczy, ktorym mozna bylo zapobiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Maluszek pogina już od tygodnia na zimówkach a dzisiaj pokazaliśmy mu, gdzie będzie odpoczywał

Tzn, że to miejsce jest tylko dla niego ok.gif

> Quote:

> Maluch jest z założenia ZAMIAST Puga... i głównie dlatego tak bardzo się wahałem i dlatego decyzja

> była tak zayebiście trudna

> Po zimie Pug będzie szedł do ludzi bo nie można mieć wszystkiego.

W okresie zimowym (jak Puga zabraknie) będę w miarę możliwości przemieszczać się seledynowym Matizem grinser006.gif Czyli będzie grany powrót do "korzeni" zlosnik.gif

Natomiast Maluszek na pewno nie przestoi całej zimy w garażu i będzie również raz na jakiś czas jeżdżony ok.gif

Nie bez powodu dostał zimowe obuwie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sugeruje, ze wszystkiego nie da sie przewidziec i nawet jesli bedziesz mial go na recznym (nie

> zalecam) czy na biegu i wsiadziesz wniego zbyt gwaltownie, to moze oprzec sie o sciane i

> zjechac centymetr w dol orzac strukture zderzaka. Nie przewidzisz wszystkiego, a szkoda sie

> wsciekac o rzeczy, ktorym mozna bylo zapobiec.

Popatrz jak to ironicznie wygląda hehe.gif

Wszystkie samochody, które miałem do tej pory miały lakierowane zderzaki i jakoś nigdy nie martwiłem się o to, że mogą się NAGLE stoczyć i zadrapać lakier o ścianę zlosnik.gif

Dlaczego miałbym się teraz martwić bardziej? 893goodvibes.gif Maluch jest specyficznym pojazdem, ale pewne rzeczy działają dokładnie tak samo, jak w zwykłych samochodach grinser006.gif

Do tego jest takie ładne powiedzenie: "nadgorliwość gorsza od faszyzmu" zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakoś nigdy nie martwiłem się o to, że mogą się NAGLE stoczyć i zadrapać lakier o ścianę

> Dlaczego miałbym się teraz martwić bardziej? Maluch jest specyficznym pojazdem, ale pewne rzeczy

> działają dokładnie tak samo, jak w zwykłych samochodach

> Do tego jest takie ładne powiedzenie: "nadgorliwość gorsza od faszyzmu"

Tez tak myslalem jakskladalemswojego. Jednak na wszelki wypadek kladlem na niego koc w okolicach miejsc, przy ktorych robilem. A mimo to spadl mi klucz zarysowujac lakier. Nie przewidisz wszystkiego, ale pewne rzeczy mozesz zabezpieczyc. W twoim przypadku koszta zabzpieczenia zadne, skutecznosc 100-procentowa.

Oczywiscie zrobisz jak uwazasz, ale na twoim miejscu ten jeb.any karton bym zalozyl!!! furious.gif

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekawe, że we Włoszech i innych cieplejszych krajach nie wymyślono takiego uchwytu

Bo każdy, gdyby przeanalizował działanie, to by zrozumiał, że to antyspoiler albo hamulec aerodynamiczny pogarszający spalanie. Wypuszczenie pewnej ilości ciepłego powietrza z komory silnikowej nie miało wpływu na temperature silnika itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Głównie to w czasie

> Tyle się w ostatnim czasie dzieje, że szczerze nie mam kiedy tego zrobić

> Ale przyznam szczerze swoją drogą, że nie wiem gdzie to to siedzi w Malcu

Może inaczej... zlosnik.gif

W czym masz problem w sensie niedziałania czy co tam się stało ?? Kierunki giną ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może inaczej...

> W czym masz problem w sensie niedziałania czy co tam się stało ?? Kierunki giną ??

Aaaaaa zlosnik.gif

Quote:

Kierunkowskazy żyją swoim własnym życiem.

Mam w zasadzie trzy prędkości migania:

1) w czasie jazdy (na obrotach) miga dość szybko

2) na jałowym miga sporo wolniej, ale chyba normalnie

3) jak wcisnę hamulec, wtedy miga raz na kilka sekund

Stojąc w korku mogę sobie tworzyć różne kombinacje migaczami
clown.gif

Czasem jest tak, że kierunkowskaz w ogóle nie miga i jak depnę raz hamulec to wtedy zaskakuje i zaczyna mrygać.

Dodatkowo nie działa też kontrolka na zegarach, mimo, że wymieniana była żarówka
no.gif


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.