Skocz do zawartości

JRowy 126p


Rekomendowane odpowiedzi

> Chyba żartujesz

> Póki co mój JEDYNY namiar na kogoś, kto zrobi to dobrze to:

> - pas przedni: 100zł

> - wycięcie, wstawienie: 200zł

> - lakierowanie razem z nadkolami: 400zł

> RAZEM: 700zł, dziękuję, postoję.

> Daj mi namiar (w mojej okolicy), gdzie zrobią mi to za 200zł to jeszcze dzisiaj odstawię

No to powiem przegięcie ja w zeszłym roku robiłem swój pas prostowanie i naprawa plus lakierowanie z doborem lakieru 220 PLN

ps popytaj Centomani w swojej okolicy może mają jakieś namiary na "normalnego" lakiernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz moze foto kolka z bliska? bo moze np napis FSM warto by na bialo machnac?

Nie, nie mam foto z bliska, jeszcze nie robiłem "sesji" wink.gif

Akurat na tych dekielkach są napisy "FIAT" (na oryginalnych jest logo fsm).

W każdym razie na tych, czy na tamtych z pewnością wyglądało by to słabo wink.gif

Szybkie mini-VT wink.gif

74848648.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko gotowe

> Od piątku Maluch stoi na kołach letnich

> Felgi stalowe, oryginalne od 126 BIS, 13 cali, 4 sztuki pomalowane proszkowo na biało

Eh, jak w późnych latach 80tych Ojciec dostał przydział nieuzbrojonego nadwozia od malacza i robił przekładkę bebechów ze starego 126p to też kupił taki felunek.

Przyczyna była bardzo prozaiczna - w tym czasie łatwiej było o opony w rozmiarze 13cali niż 12cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi się bardzo podoba

Mi też zlosnik.gif

Wcześniej nie widziałem na żywca BISowych felg zlosnik.gif w białym kolorze wink.gif

A już z dekielkami tym bardziej (fabrycznie BIS ma przecież pełne kołpaki, więc felg nie widać) 893goodvibes.gif

Takie zestawienie sobie wymyśliłem i jestem zadowolony wink.gif

Ba, nawet zderzak z tyłu już mam 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaledwie 3 dni urlopu, żeby zrobiło się 9 dni wolnego zlosnik.gif

Wreszcie znalazł się na "wszystko" czas 270635636-JUMP2.gif

W ciągu dnia temperatura mocno dawała w kość hehe.gif

12608.jpg

Ale popołudniami dało się żyć wink.gif

12601g.jpg

12602xm.jpg

12603.jpg

oink.gif

12604.jpg

No i jak po każdym myciu, klasyczne (niestety) spuszczanie wody z bagażnika 893goodvibes.gif

12605b.jpg

12606m.jpg

Konieczne Alleluja wink.gif

12607d.jpg

I dwie fotki z "terenu" wink.gif

12609.jpg

12609a.jpg

Maluszyna naklepał od tygodnia ponad 200km nie opuszczając granic województwa wink.gif

Ale chwilowo brykanie się skończy, bo niewiedzieć czemu zaczął uciekać płyn hamulcowy oslabiony.gif Po nocy pod autem leży plama o średnicy +/- 10 cm icon_rolleyes.gif

A odnośnie malowania felg... uzewnętrzniłem się z lekka o tu ok.gif

Mimo, że lekko pod górkę z Maluszkiem mamy... i tak się lubimy zlosnik.gifok.gif

EDIT, jeszcze jedno z dzisiaj (wczoraj) spod Praktikera na Al. Krakowskiej wink.gif

zzzz126.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka fotek z dzisiaj wink.gif

Na bocznej szybie pojawiła się naklejka wink.gif

126001.jpg

126002.jpg

126003.jpg

Zadowolony użytkownik grinser006.gif

126004.jpg

Trafiliśmy z serce.gif na jedno z "miejscowych", mało uczęszczanych rondek ikonka_photo2.gif

126005.jpg

Ale jednak mimo wszystko... kilka lat temu... Pug wypadł na tym rondku atrakcyjniej grinser006.gif

p010.jpg

Suma sumarum, dzisiaj spędziliśmy z serce.gif pół dnia w Maluszku zlosnik.gif I w to mi graj wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W czwartek dostałem prezent zlosnik.gif

Nowy gadżet do Maluszka - bagażnik dachowy rurkowy zlosnik.gif

Stan - niemal nówka sztuka, tylko bardzo zakurzony (przestał wiele lat w piwnicy) wink.gif

bagaz001.jpg

Dzisiaj zrobiliśmy z serce.gif 5cio kilometrowy "przejazd techniczny" w celu sprawdzenia bagażnika grinser006.gif

bagaz002.jpg

Nic się nie urwało 893goodvibes.gif Wszystko jest jak trzeba wink.gif

Żałuję tylko, że nie dostałem go o jakiś miesiąc wcześniej, jak kupiliśmy pergolę na balkon cfaniaczek.gif

Po zakupie, pod marketem okazało się, że jest o 2cm za szeroka i nie wejdzie do P307 boje_sie.gif

Teraz... nie było by problemu 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo też mam taki gadżet waytogo.gif dostałem od teścia gdy kupiłem Syrenę (podobnie jak nowy syrenowski regulator napięcia czy radio Safari z plusem na masie - też nowe wink.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

URLOP... magiczne słowo grinser006.gif

W tym roku z serce.gif zamiast nad morze... wybraliśmy się do Krakowa grinser006.gif

Znajduje się tam jedno z muzeów (o specyficznej tematyce), które do tej pory nie zostało przez nas zwiedzone wink.gif

LINK DO NASZEJ FOTORELACJI: Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie wink.gif

Poza tym odwiedziliśmy naszego fotografa ślubnego (Macioman) i WRESZCIE była okazja napić się wspólnie piwka wink.gif

Ale po kolei wink.gif

Ruszyliśmy z serce.gif jak prawdziwa polska rodzina... sprzed lat grinser006.gif Maluchem zapakowanym po brzegi zlosnik.gif

krk001.jpg

Na wycieczkę zabraliśmy smoka... kupionego właśnie w Krakowie jakieś dwa lata temu wink.gif

krk002.jpg

Po drodze uzbierały się punkty na BP grinser006.gif i odebraliśmy kubek wink.gif

krk003.jpg

Sam Kraków powitał nas deszczem 893goodvibes.gif

Już się przyzwyczailiśmy, że w pracy za oknem jest słońce a na urlopie jest deszcz... co zrobić clown.gif

Ale w przerwie między nawałnicami polecieliśmy z Maciomanem cykać foty ikonka_photo2.gif

krk004.jpg

krk005.jpg

krk006.jpg

krk007.jpg

krk008.jpg

krk009.jpg

Odwiedziliśmy też krakowski Kazimierz, gdzie stoi jeden ciekawy Maluszek wink.gif

krk010.jpg

krk011.jpg

Żeby nie było, że taki spontan wyszedł... widziałem tego Maluszka już wcześniej.... podczas sesji ślubnej grinser006.gif

---> SIERPIEŃ 2011 ---> FOTO wink.gif

Potem odbył się mini-spot Maluchowy w Galerii Kazimierz wink.gif

krk012.jpg

krk013.jpg

krk014.jpg

W drodze powrotnej do Wawy nawet serce.gif postanowiła przez chwilę poprowadzić Maluszka 893goodvibes.gif

krk015.jpg

Generalnie od kiedy zwrotnice "ruszyły" jazda jest na prawdę INNA i nawet serce.gif się przekonała wink.gif

Podsumowanie? cfaniaczek.gif

To była w sumie najdalsza póki co wyprawa Maluszka za mojej kadencji grinser006.gif

Warszawa - Łask - Kraków - Łask - Warszawa

ŁĄCZNY PRZEBIEG, to: 971 km

(miasto ok. 130 km, trasa ok. 841 km)

Prędkość maksymalna: 90 km/h wink.gif

Prędkość najczęściej występująca: 80 km/h

Maluszek nie zrobił żadnej niespodzianki!!! zlosnik2.gif

Ale niestety spalaniem się nie popisał icon_rolleyes.gif

Łącznie spalanie z 971km, to 6,5 l, kufa jak SMOK no.gif

Przy takiej trasie i takich prędkościach powinno być 5 l.

Maluchowi klepnęło 48.000 km cfaniaczek.gif

Co znaczy, że ja przejechałem nim od zakupu już 7.500 km zlosnik.gif

OGÓLNIE wyjazd bardzo udany wink.gif Jesteśmy zadowoleni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na wycieczkę zabraliśmy smoka... kupionego właśnie w Krakowie jakieś dwa lata temu

> Po drodze uzbierały się punkty na BP i odebraliśmy kubek

krk003.jpg

Nie wiem, ale to zdjęcie wybitnie pokazuje, jaka Warszawa jest przy Krakowie biglaugh.gif

> Maluszek nie zrobił żadnej niespodzianki!!!

a czy to coś dziwnego? przecież maluchy jeździły dość bez awaryjnie. z 10 letniej kariery naszego malucha rodzinnego popsuł się w trasie tak definitywnie chyba tylko raz hmm.gif

> Ale niestety spalaniem się nie popisał

> Łącznie spalanie z 971km, to 6,5 l, kufa jak SMOK

> Przy takiej trasie i takich prędkościach powinno być 5 l.

> Maluchowi klepnęło 48.000 km

nófka sztuka biglaugh.gifbiglaugh.gif

> OGÓLNIE wyjazd bardzo udany Jesteśmy zadowoleni!

następny raz zapraszam do korzeni czyli BB/Tychy (maluchem jeszcze nie byliście biglaugh.gifbiglaugh.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty sie boisz na Wegry na zlot jechac, he, jak tam i z powrotem jest niewiele wiecej kilometrow i jedziemy grupa, wiec jakbysie cos stalo to jest pomoc. Wiec nei sciemniaj, ze sie boisz, tylko pakuj graty i na weekend 19-21 lipiec jedziecie z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.