Skocz do zawartości

JRowy 126p


Rekomendowane odpowiedzi

> Prędkość maksymalna: 90 km/h

> Prędkość najczęściej występująca: 80 km/h

> Maluszek nie zrobił żadnej niespodzianki!!!

> Ale niestety spalaniem się nie popisał

> Łącznie spalanie z 971km, to 6,5 l, kufa jak SMOK

Weź go wyreguluj. Tyle to po W-wie mi palił i to nie żałując but.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale niestety spalaniem się nie popisał

> Łącznie spalanie z 971km, to 6,5 l, kufa jak SMOK

> Przy takiej trasie i takich prędkościach powinno być 5 l.

Nie wiem czy gość jeszcze dłubie ale może w ramach sportu być się podjął, niestety nie mam numeru telefonu do niego więc wytłumaczę Ci jak do niego dojechać.

Jedziesz z Piaseczna w stronę Tarczyna i w Zalesiu Dolnym jak po lewo będziesz miał kościół i światła to za tymi światłami dajesz w prawo i przed torami wąskotorówki od razu w lewo w Aleję Lipową.

Jak już skręcisz to po lewej będziesz miał pierwszy sklep spożywczy i zaraz obok drugi, ten gość mieszka na posesji następnej za tym 2 sklepem ALE ten 2 sklep należy do niego lub jego rodziny bo można go tam spotkać, więc w razie co należy tam pytać o niego.

Gaźnik po regeneracji i lekkich modach u niego wyglądał jak nówka sztuka plus profi regulacja (nawet można było zrobić z ustawieniem zaworów) i auto śmigało lepiej niż fabryka założyła.

Tu jest dokładnie to miejsce http://goo.gl/maps/ba6F

EDIT: jakiś namiar:

Quote:

Aleja Lipowa 3

Piaseczno

22 756 85 84


Z tym że pewnie będzie lepiej osobiście podjechać bo przez fona to może nie chcieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy gość jeszcze dłubie ale może w ramach sportu być się podjął, niestety nie mam numeru

> telefonu do niego więc wytłumaczę Ci jak do niego dojechać.

> Jedziesz z Piaseczna w stronę Tarczyna i w Zalesiu Dolnym jak po lewo będziesz miał kościół i

> światła to za tymi światłami dajesz w prawo i przed torami wąskotorówki od razu w lewo w Aleję

> Lipową.

> Jak już skręcisz to po lewej będziesz miał pierwszy sklep spożywczy i zaraz obok drugi, ten gość

> mieszka na posesji następnej za tym 2 sklepem ALE ten 2 sklep należy do niego lub jego rodziny

> bo można go tam spotkać, więc w razie co należy tam pytać o niego.

> Gaźnik po regeneracji i lekkich modach u niego wyglądał jak nówka sztuka plus profi regulacja

> (nawet można było zrobić z ustawieniem zaworów) i auto śmigało lepiej niż fabryka założyła.

> Tu jest dokładnie to miejsce http://goo.gl/maps/ba6F

> EDIT: jakiś namiar:

> Quote:

> Aleja Lipowa 3

> Piaseczno

> 22 756 85 84

> Z tym że pewnie będzie lepiej osobiście podjechać bo przez fona to może nie chcieć

Dzięki za szczegółowe info zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajny wypad

> Super, że Malczan dał radę, ale faktycznie trochę dużo zeżarł.

W sumie... od Częstochowy aż do celu... było sporo "pod górę" (z góry się nie liczy) i Maluszek się na prawdę męczył, było słychać.

Może dlatego takie spalanie wyszło?

Wcześniej na trasie +/- 200km wychodziło 5.3 cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ty sie boisz na Wegry na zlot jechac, he, jak tam i z powrotem jest niewiele wiecej kilometrow i

> jedziemy grupa, wiec jakbysie cos stalo to jest pomoc. Wiec nei sciemniaj, ze sie boisz, tylko

> pakuj graty i na weekend 19-21 lipiec jedziecie z nami.

Przyznaję, że się bałem zlosnik.gif

Bo do tej pory moja najdłuższa wyprawa tym pojazdem mieściła się w 200km zlosnik.gif

Teraz bariera została przełamana, ALE... Ja się poruszam do V-MAX 90 km/h (licznikowych, więc o 10km wyższej od rzeczywistej),

a Wy, czyli "grupa" na pewno powyżej zlosnik.gif

Dlatego my z serce.gif dalej jesteśmy w razie awarii skazani na siebie, czyli na niepowodzenie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przyznaję, że się bałem

> Bo do tej pory moja najdłuższa wyprawa tym pojazdem mieściła się w 200km

> Teraz bariera została przełamana, ALE... Ja się poruszam do V-MAX 90 km/h (licznikowych, więc o

> 10km wyższej od rzeczywistej),

> a Wy, czyli "grupa" na pewno powyżej

> Dlatego my z dalej jesteśmy w razie awarii skazani na siebie, czyli na niepowodzenie

Ale ty marudzisz. Wez sie ogarnij chlopaku i przestan beczec jak baba. Jedziemy tak, zeby wszyscy nadazyli, zazwtczaj ja zamykam stawke, zeby w razie awarii pomoc wlasnie. I jedziemy licznikowe wlasnie 90-100km/h, wiec spokojnie dasz rade. Do tego CB i jest kontakt z reszta stawki, wiec w ciezkim przypadku zawsze ktos jeszcz emoze pomoc. Po co sie w ogole martwisz na zapas? Do Krakowa dojedziesz namiekko, tu mamy baze i zaplecze maluchowcow, pozniej za kolejne 250km mamy Ludevita z calym sklepem niezbednych czesci oraz wynalazakami z najdrozszych sklepow wloskich, wiec tez nei umrzesz na trasie, a za kolejnych 80km sa juz Wegry i tu tez mamy swoich ludzie, wiec kurcze chocbtys nei wiem jak sie staral, zeby sie nei udalo, to ci sie nie uda, tylko dojedziesz. Co innego jakbys sie wyboeral na Ukraine czy Bialorus, bo na Litwie tez mamy maluchowcow. Wiec badz mezczyzna, stan na wysokosci zadania i pokujcie sie do tego pudelka i badzcie gotowi na zlot na Wegrzech, bo tam pewnei jeszcze nie byliscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale ty marudzisz. Wez sie ogarnij chlopaku i przestan beczec jak baba. Jedziemy tak, zeby wszyscy

> nadazyli, zazwtczaj ja zamykam stawke, zeby w razie awarii pomoc wlasnie. I jedziemy

> licznikowe wlasnie 90-100km/h, wiec spokojnie dasz rade. Do tego CB i jest kontakt z reszta

> stawki, wiec w ciezkim przypadku zawsze ktos jeszcz emoze pomoc. Po co sie w ogole martwisz na

> zapas? Do Krakowa dojedziesz namiekko, tu mamy baze i zaplecze maluchowcow, pozniej za kolejne

> 250km mamy Ludevita z calym sklepem niezbednych czesci oraz wynalazakami z najdrozszych

> sklepow wloskich, wiec tez nei umrzesz na trasie, a za kolejnych 80km sa juz Wegry i tu tez

> mamy swoich ludzie, wiec kurcze chocbtys nei wiem jak sie staral, zeby sie nei udalo, to ci

> sie nie uda, tylko dojedziesz. Co innego jakbys sie wyboeral na Ukraine czy Bialorus, bo na

> Litwie tez mamy maluchowcow. Wiec badz mezczyzna, stan na wysokosci zadania i pokujcie sie do

> tego pudelka i badzcie gotowi na zlot na Wegrzech, bo tam pewnei jeszcze nie byliscie.

Przepraszam... nie marudzę, tylko jestem PRZEWRAŻLIWIONY hehe.gif To po raz grinser006.gif

Po dwa... dasz sobie radę bez nas? - W czym problem? zlosnik.gif

Argumentacja (a właściwie próby jej przedstawienia) o pomocy na trasie jak do mnie nie przemawiała, tak nie przemawia nadal zlosnik.gif

V-MAX nie nasz i tyle wink.gif A ja na pewno nie będę żyłować, "bo tak trzeba" albo "bo inni tak jadą" wink.gif

Jak pojedziemy, to fajnie. Jak nie pojedziemy, to trudno i wszystko w tym temacie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przepraszam... nie marudzę, tylko jestem PRZEWRAŻLIWIONY To po raz

> Po dwa... dasz sobie radę bez nas? - W czym problem?

> Argumentacja (a właściwie próby jej przedstawienia) o pomocy na trasie jak do mnie nie przemawiała,

> tak nie przemawia nadal

> V-MAX nie nasz i tyle A ja na pewno nie będę żyłować, "bo tak trzeba" albo "bo inni tak jadą"

> Jak pojedziemy, to fajnie. Jak nie pojedziemy, to trudno i wszystko w tym temacie

Luzuj gume Ralf grinser006.gif Probuje was namowic na naprawde fajny zlot i przekonac, ze spokojnie mozecie pojechac i ze dacie rade. To czy pojedziecie zalezy tylko i wylacznei od was. Ja jedynie mowie, ze warto i ze dacie rade ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale ty marudzisz. Wez sie ogarnij chlopaku i przestan beczec jak baba. Jedziemy tak, zeby wszyscy

> nadazyli, zazwtczaj ja zamykam stawke, zeby w razie awarii pomoc wlasnie. I jedziemy

> licznikowe wlasnie 90-100km/h, wiec spokojnie dasz rade. Do tego CB i jest kontakt z reszta

> stawki, wiec w ciezkim przypadku zawsze ktos jeszcz emoze pomoc. Po co sie w ogole martwisz na

> zapas? Do Krakowa dojedziesz namiekko, tu mamy baze i zaplecze maluchowcow, pozniej za kolejne

> 250km mamy Ludevita z calym sklepem niezbednych czesci oraz wynalazakami z najdrozszych

> sklepow wloskich, wiec tez nei umrzesz na trasie, a za kolejnych 80km sa juz Wegry i tu tez

> mamy swoich ludzie, wiec kurcze chocbtys nei wiem jak sie staral, zeby sie nei udalo, to ci

> sie nie uda, tylko dojedziesz. Co innego jakbys sie wyboeral na Ukraine czy Bialorus, bo na

> Litwie tez mamy maluchowcow. Wiec badz mezczyzna, stan na wysokosci zadania i pokujcie sie do

> tego pudelka i badzcie gotowi na zlot na Wegrzech, bo tam pewnei jeszcze nie byliscie.

Ja byłam na Węgrzech przejazdem... jest bardzo ładnie i mają smaczne kiełbaski (z papryką i czyms jeszcze... kminek? cfaniaczek.gif) 033102bebe_1_prv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Luzuj gume Ralf Probuje was namowic na naprawde fajny zlot i przekonac, ze spokojnie mozecie

> pojechac i ze dacie rade. To czy pojedziecie zalezy tylko i wylacznei od was. Ja jedynie

> mowie, ze warto i ze dacie rade

Ale guma w majtach jest luźna zlosnik.gif

Jak Maluch da radę, to będzie spoko a jak nie da rady, to będzie dupa zbita zlosnik.gif

Dlatego zobaczymy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale guma w majtach jest luźna

> Jak Maluch da radę, to będzie spoko a jak nie da rady, to będzie dupa zbita

> Dlatego zobaczymy

A jak nie da, to krotki postoj, max 2 godziny, w czasie ktorych mozna generalke silnika zrobic i dalej do przodu. A jak nie bedzie czesci, to linka i do najblizszego miasta. Dam rade cie ucignac i nie bedziemy odstawac od stawki hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak nie da, to krotki postoj, max 2 godziny, w czasie ktorych mozna generalke silnika zrobic i

> dalej do przodu. A jak nie bedzie czesci, to linka i do najblizszego miasta. Dam rade cie

> ucignac i nie bedziemy odstawac od stawki

Wracając do punktu wyjścia grinser006.gif Ty, czyli też grupa... będziecie dużo bardziej z przodu a nam zostanie tylko laweta zlosnik.gif

Ja na prawdę nie rozumiem, po co się licytujemy hehe.gif

Powiem tak.... po ostatniej wyprawie i tak jestem bardziej na TAK, niż na nie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Bagażnik kupiłem juz jakiś czas temu... a z rok będzie, albo i lepiej grinser006.gif

Dopiero wczoraj miała miejsce przymiarka zlosnik.gifok.gif

001zer.jpg

002nhj.jpg

003bkx.jpg

Przy okazji... pas przedni zrobiony 270635636-JUMP2.gif

Zdecydowałem się na naprawę a nie wymianę.

Zaspawane dziurki + lakier + nowa uszczelka bagaznika + "nowy" zderzak przedni wink.gif

004stx.jpg

I jeszcze dwie fotki z wczorajszego spotu Youngtimer Warsaw zlosnik.gif

005ccg.jpg

006rwp.jpg

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To już musi być choroba kolego, bo ja i pewnie wielu innych tam na zdjęciach niczego nie widzę

Uwaga tłumacze hehe.gif

Na zdjęciu nr. 3 tam gdzie słońce się odbija od karoserii, widać dużo małych drobnych rysek czyt. swirle nono.gif

Koniec nauk grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bagażnik kupiłem juz jakiś czas temu... a z rok będzie, albo i lepiej

> Dopiero wczoraj miała miejsce przymiarka

> Przy okazji... pas przedni zrobiony

> Zdecydowałem się na naprawę a nie wymianę.

> Zaspawane dziurki + lakier + nowa uszczelka bagaznika + "nowy" zderzak przedni

> I jeszcze dwie fotki z wczorajszego spotu Youngtimer Warsaw

FAAAAAAAAAAAAAAJNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! food.giffood.giffood.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu Maluch zaczął strajkować...

Dusił się przy dodawaniu gazu i nie chciał jechać.

Dwa razy zdarzyło mi się zablokować skrzyżowanie hehe.gif - wtedy nie było mi do śmiechu grinser006.gif

Oczywiście nie miałem pojęcia, co było przyczyną skromny.gif

Poprosiłem o pomoc MikeAnonima, przyjechał, zrobił czary mary - DZIĘKI 20.GIF

Ale niestety problemy wróciły i trzeba było dalej szukać przyczyny.

Z pomocą przyjechał Zuraw, który złapał się za głowę jak zajrzał do komory silnika 893goodvibes.gif

Dostałem listę gratów do kupienia:

- komplet uszczelek gaźnika

- uszczelka pokrywy zaworów

- uszczelki nakrętek

- filtr powietrza

- filtr paliwa

- przewody paliwowe

- opaski przewodów paliwowych

- przewody WN

- świece

- kapturki świec

- oring elektrozaworu

Rozebrał gaźnik i wszystko inne a mi zlecił babranie się w benzynie, co też uczyniłem zlosnik.gif

zz01.jpg

zz02x.jpg

zz03.jpg

Wczoraj poskładał wszystko do kupy, wyregulował i działa zlosnik.gif

Dzięki Zuraw 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od teściowej dostałem... do zadań specjalnych

A to zmienia postać rzeczy wink.gif Najgorsze, co może się przytrafić w czasie modzenia to kłopot z odpowiedzią na pytanie zadane przez małżonkę "nie wiesz gdzie jest mój pilniczek?", ewentualnie "nie widziałeś mojej szczoteczki?" wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.