Skocz do zawartości

Pompa wody ktora nie rozleci sie po 15 tysiacach


fendt180

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dzis po jakis 12 tysiacach rozciekla mi sie prawdopodobnie pompa wody bo ucieklo mi troche wody i kapie mi od strony rozrzadu.

Powiedzcie mi kurde co mam kupic? Z SKFa cieknie, z ruvila cieknie juz mi rece opadaja, czlowiek kupuje najlepsze a potem dupa frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie dzis po jakis 12 tysiacach rozciekla mi sie prawdopodobnie pompa wody bo ucieklo mi troche

> wody i kapie mi od strony rozrzadu.

> Powiedzcie mi kurde co mam kupic? Z SKFa cieknie, z ruvila cieknie juz mi rece opadaja, czlowiek

> kupuje najlepsze a potem dupa

Coś źle ci montują.

Ruvil Hepu są dobrymi firmami

A montuje też SKF i też bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie dzis po jakis 12 tysiacach rozciekla mi sie prawdopodobnie pompa wody bo ucieklo mi troche

> wody i kapie mi od strony rozrzadu.

> Powiedzcie mi kurde co mam kupic? Z SKFa cieknie, z ruvila cieknie juz mi rece opadaja, czlowiek

> kupuje najlepsze a potem dupa

nawet HART po takim przebiegu nie cieknie biglaugh.gif Jak dla mnie zbyt mocno naciagniety pase rozrzadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nawet HART po takim przebiegu nie cieknie Jak dla mnie zbyt mocno naciagniety pase rozrzadu

W 16v nie da sie za mocno naciagnac ok.gif

Ale cos szuje ze to moze byc cos innego ... brok w bloku, zaraz ide rozbierac dziada i sie dowiem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W 16v nie da sie za mocno naciagnac

> Ale cos szuje ze to moze byc cos innego ... brok w bloku, zaraz ide rozbierac dziada i sie dowiem

Tez kiedys myslalem ze pompa pada , a to wlasnie w broku byla malusienka dziurka przez ktora wyciekal plyn i to tylko na mocno rozgrzanym silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jednak to byla pompa, po rozkreceniu auta, sciagnieciu obudowy rozrzadu okazalo sie ze cieknie z pompy a dokladnie z tego miejsca zaznaczonego na zdjeciu:

DSC00724.JPG

Teraz czeka mnie wymiana pompy, chcialbym kupic cos na miejscu ale ceny odstraszaja icon_rolleyes.gif

Moze mi ktos powiedziec cos na temat czesci firmy Quiton Hazell Automotive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo jest 4 razy drozsza od innych nawet tych najlepszych firmowych

4 razy? Jesteś pewien? Dwa razy już kupowałem (ale do 8V) w NL i daleko nie było dramatu, nie pamiętam ile, ale wydaje mi się, że międzu 60-80 Euro. Zamienniki w NL kosztują też mniej więcej tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 4 razy? Jesteś pewien? Dwa razy już kupowałem (ale do 8V) w NL i daleko nie było dramatu, nie

> pamiętam ile, ale wydaje mi się, że międzu 60-80 Euro. Zamienniki w NL kosztują też mniej

> więcej tyle.

W PL pompa kosztuje kolo 100-120zl, w de w sklepie szajs 35, na necie z wysylka jakas lepsza tez kolo 35, a wg epera w de pompa kosztuje 88 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W PL pompa kosztuje kolo 100-120zl, w de w sklepie szajs 35, na necie z wysylka jakas lepsza tez

> kolo 35, a wg epera w de pompa kosztuje 88

Tomku, powiem Ci krótko, zdecydowałeś się na posiadanie tjunowanego auta na zachodzie Europy, musisz się nauczyć z tym żyć tongue.gif. Ja swoją pierwszą UPG musiałem zrobić w warsztacie w NL (6 lat temu to było) i do tej pory się nie mogę wyjść z szoku, taraz już jestem przyzwyczajony (co nie znaczy, że za takie rzeczy płacę, ale czasami trzeba coś takiego przełknąć wink.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tomku, powiem Ci krótko, zdecydowałeś się na posiadanie tjunowanego auta na zachodzie Europy,

> musisz się nauczyć z tym żyć . Ja swoją pierwszą UPG musiałem zrobić w warsztacie w NL (6 lat

> temu to było) i do tej pory się nie mogę wyjść z szoku, taraz już jestem przyzwyczajony (co

> nie znaczy, że za takie rzeczy płacę, ale czasami trzeba coś takiego przełknąć )

Przyzwyczajam sie pomalu hehe.gif

Auto juz chodzi, kupilem ten szajs za 36 euro bo potrzebuje auto na dzis, niedlugo auto idzie w odstawke na zime wiec kupie pompe w pl i przy okazji wymienie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przyzwyczajam sie pomalu

> Auto juz chodzi, kupilem ten szajs za 36 euro bo potrzebuje auto na dzis, niedlugo auto idzie w

> odstawke na zime wiec kupie pompe w pl i przy okazji wymienie

Wiesz żeby ten szajs nie był lepszy od tych drozszych zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.