Skocz do zawartości

Spryskiwacz z efektem mgły


cio

Rekomendowane odpowiedzi

Pany szukam jakiegoś spryskiwacza z efektem mgły ale nie wiem od jakiego samochodu. Interesuje mnie cos w krztałcie oryginału ale żeby dawał efekt mgły (Nie musi pasowac do oryginalnej dziury). I przy okazji drugie pytanie: Chcę daa spryskiwacze (samochód to cc), czy jest konieczna zmiana pompki spryskiwaczy? Ktoś cos sie zagłębiał w temat? Może jakies fotki ktos ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aha no to jeszcze pytanie czy seryjna pompka z cc wystarczy? Może ktoś bardziej zagłębiał się w

> temat?

Raczej napewno nie wystarczy. Zamontowałem sonbie kiedyś na próbę spryskiwacz mgłowy z jakiegoś auta i przy seryjnej pompce dawał jeden niewielki sik na środek szyby facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej napewno nie wystarczy. Zamontowałem sonbie kiedyś na próbę spryskiwacz mgłowy z jakiegoś

> auta i przy seryjnej pompce dawał jeden niewielki sik na środek szyby

Aha czyli zostaje albo rzeźba z pompka albo zwykły sik. Spróbuje zamontować dwa zwykłe (żeby było 4 dysze) może pompka da rade zwykłym dysza skoro mgła odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od skody octawi pasuja i pompka seryjna daje rade na 2 spryski nawet dobrze

chodzi o te dysze?

dysze

Ktoś ma dwie założone? Nie chce żeby się okazało przypadkiem że seryjna pompka nie uciągnie tych dwóch dysz jak je kupie.

One są regulowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem sobie do seja takie dwa od skody octawii i jestem w końcu zadowolony... niestety wiązało się to z lekką przróbką maski ale opłacało się...

seryjne spryskiwacze sprawdzają się ale tylko w korku... przy większej prędkości tylko rozmazują zabrudzenia...

df1382a14d3a5bd4med.jpg

post-116471-14352514501313_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zainstalowałem sobie do seja takie dwa od skody octawii i jestem w końcu zadowolony... niestety

> wiązało się to z lekką przróbką maski ale opłacało się...

> seryjne spryskiwacze sprawdzają się ale tylko w korku... przy większej prędkości tylko rozmazują

> zabrudzenia...

O widzisz kolego dokładnie o takie cos mi chodzi. Jak jest z wydajnoscią pompki (mam nadzieje zw w sc jest taka sama jak w cc)? I czy te spryskiwacze maja regulacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dysze spryskiwacza założyłem od skody octavii 2 przed liftowej w miejscu oryginalnego otworu na masce , różnica kolosalna , te trzy dysze to pomyłka , seryjna pompka spokojnie daje rade , dysze kupiłem w aso skody cena 26zł , w necie jest dokładny manual z fotkami jak to zrobić , poza tym to bardzo prosta robota ,najważniejsze że żona zadowolona bo to ona tą kosiarką lata wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Dysze spryskiwacza założyłem od skody octavii 2 przed liftowej w miejscu oryginalnego otworu na

> masce , różnica kolosalna , te trzy dysze to pomyłka , seryjna pompka spokojnie daje rade ,

> dysze kupiłem w aso skody cena 26zł , w necie jest dokładny manual z fotkami jak to zrobić ,

> poza tym to bardzo prosta robota ,najważniejsze że żona zadowolona bo to ona tą kosiarką lata

A w otwór w masce pasuje dobrze czy jest szczelina?Masz jakieś foto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjechałem dziś do aso, za 25zł kupiłem spryskiwacz jak na aukcji i zamontowałem. Zaczep który jest z tyłu trzeba było trochę przyszlifować po bokach żeby wszedł w maskę, reszta spoko z tym że plastik nie pokrywa całego otworu(jest minimalna szczelina) i ja rozwiązałem to tak że od spodu zabezpieczyłem silikonem. Efekt fajny choć spodziewałem się bardziej penerskiej mgiełki grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podjechałem dziś do aso, za 25zł kupiłem spryskiwacz jak na aukcji i zamontowałem. Zaczep który

> jest z tyłu trzeba było trochę przyszlifować po bokach żeby wszedł w maskę, reszta spoko z tym

> że plastik nie pokrywa całego otworu(jest minimalna szczelina) i ja rozwiązałem to tak że od

> spodu zabezpieczyłem silikonem. Efekt fajny choć spodziewałem się bardziej penerskiej mgiełki

Może pompeczke trzeba zmienić na mocniejsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podjechałem dziś do aso, za 25zł kupiłem spryskiwacz jak na aukcji i zamontowałem. Zaczep który

> jest z tyłu trzeba było trochę przyszlifować po bokach żeby wszedł w maskę, reszta spoko z tym

> że plastik nie pokrywa całego otworu(jest minimalna szczelina) i ja rozwiązałem to tak że od

> spodu zabezpieczyłem silikonem. Efekt fajny choć spodziewałem się bardziej penerskiej mgiełki

Ktoś jeszcze może założył w międzyczasie? Obiecali foty, relacje i cisza...

interere mnie szczególnie jak to w CyCy wyglądałoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.