Skocz do zawartości

Spryskiwacz z efektem mgły


cio

Rekomendowane odpowiedzi

> Ja mam inne zdanie, moze nie jest idealny ale jest 100razy lepszy jak seryjne aleeeeeee ja malo

> jezdze a w ta pogode to prawie w ogule

to nakręć jakiś filmik tego z polo, bo żona też zrezygnowała , założyłem do żółtego, ale niestety "dupy nie urywa" "rajtek nie targa" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam inne zdanie, moze nie jest idealny ale jest 100razy lepszy jak seryjne aleeeeeee ja malo

> jezdze a w ta pogode to prawie w ogule

może w sejczęto jest lepiej, inna maska, inna szyba, inny spryskiwacz, zapodaj foto, filma, cokolwiek. Ja na razie przestaje kombinować, w mieczysławie mam jedną wycieraczkę i spryskiwacze zwykłe niemgłowe i jest zajebiście, w cento tez na razie seria rzondzi 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale są 2 , czyli spawanie , cięcie malowanie

no właśnie, słowo klucz: dwa. W dodatku jak widzę ile zupy na szybe wywaliło to faktycznie więcej pali takie sc płynu niż benzyny zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po tygodniu używania mgiełkopsikadła i wszelkich próbach ustawienia tego jak należy, dziś w glorii

> i chwale powrócił na maskę originali ricambi psik psik na trzy dysze.

> Zeżarło dziadostwo dwa litry płynu w ciugu praktycznie pięciu przejazdów do pracy (15km w jedną

> stronę) i nigdy nie psikało tak jak powinno - czyli tak jak pisałem, szyba czołowa w obszarze

> "nad kierownicą" sucha jak pieprz, a im szybciej tym gorzej - coraz węższa smuga, a maska nad

> spryskiwaczem jedna wielka plama, miejmy nadzieje że da sie zmyć.

> Może gdyby były dwa takie spryskiwacze, po lewej i prawej stronie maski - zdałyby egazmin,

> pojedynczy daje tylko frajde na postoju, poza tym kupa. No ale przy dwóch musiałbym mieć zapas

> płynu jak w mojej c-klasie: 5 litrów na przód i 2 litry na tył

> Ogólnie jak dla mnie psik psik kontra mgiełka: 2:0

> Nie idźcie tą drogą za te trzy dychy lepiej sexi płaskie wycieraczki kupić w biedaszopie i

> bańke płynu

aniemówiłem old.gifok.gifskromny.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może w sejczęto jest lepiej, inna maska, inna szyba, inny spryskiwacz, zapodaj foto, filma,

> cokolwiek. Ja na razie przestaje kombinować, w mieczysławie mam jedną wycieraczkę i

> spryskiwacze zwykłe niemgłowe i jest zajebiście, w cento tez na razie seria rzondzi

Mi sika tak jak u krzycha, nie jest to super hiper ale dla mnie lepsze jak seria wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.