Skocz do zawartości

nowa choroba koNik-a...


Rekomendowane odpowiedzi

> tak, tak, czy gdzies napisalem inaczej?

> autko bylo ostro prane, tylne fotele sa bardziej zniszczone niz przod, poplamione, porozciagane -

> dla mnie taksa jak nic

zobacz sobie po ile chodzą E12 na mobile.de. Byle trup to 2000E. Z doświadczenia Ci powiem że tapicerka w tych autach jest na tyle nietrwała że gdyby to było po taxi to byłby jeden strzęp wink.gif to niestety nie jest jakość Mercedesa z tamtych lat wink.gif Ta tapicerka jest wręcz IDEALNA jak na to auto zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>tylne fotele sa bardziej zniszczone niz przod, poplamione, porozciagane -

> dla mnie taksa jak nic

chcesz zobaczyc tapicerke w 8 letnim aucie szwagra po dwojce dzieciaków? zlosnik.gif Taksą nigdy nie było a ta tapicera w tym biemdablju wygląda jak lodzio-miodzio porównując z jego autem

co to za naklejka przy kielichu - "ausenlackierung"?

swoją drogą... oszczedni Niemcy wzieliby na taryfę benzyniaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> wydech demontowales do tego zabiegu ? czym to zrobione?

wydech był opuszczony tylko - zresztą już kazałem im czyścić co pobrudzili. Szczerze mówiąc nie wiem dokładnie czym to pryskali zlosnik.gif

wiem że przy piaskowaniu wyleciały 4 dziury i musieli spawać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wydech był opuszczony tylko - zresztą już kazałem im czyścić co pobrudzili. Szczerze mówiąc nie

> wiem dokładnie czym to pryskali

> wiem że przy piaskowaniu wyleciały 4 dziury i musieli spawać

aha . no jestem ciekaw smile.gif piaskowales podloge ?

dowiedz sie co to masz tam polozone bo jestem ciekaw bo jakis czas robilem taki sam zabieg u siebie ale bez piaskowania smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> aha . no jestem ciekaw piaskowales podloge ?

tak, była piaskowana ale jakąś nie taką typową piaskarką - tylko taką delikatną, tak twierdzi typ (drobniejszy piasek czy coś - nie znam się)

> dowiedz sie co to masz tam polozone bo jestem ciekaw bo jakis czas robilem taki sam zabieg u siebie

> ale bez piaskowania

jakiś Noxudol spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cóż... dziś odebrałem auto od gościa który zrobił konserwację (w końcu)... niestety nadal szwankuje mi coś z pompą paliwa i auto nie ma mocy powyżej 4000 obr/min :/

pojechało prosto do mechanika który robił układ paliwowy pare miesięcy temu frown.gif a chciałem zrobić dziś przegląd, przerzucić wnętrze i jechać nią w poniedziałek do Augustowa frown.gif

00000013.jpg

00000014.jpg

00000015.jpg

00000017.jpg

a teraz siądźcie i zobaczcie jak wygląda wnętrze hehe.gif

00000016.jpg

dobrze że mam już inne zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i cóż E12 odebrane... przeraża mnie troche ogrom pracy który jeszcze TRZEBA włożyć w to auto...

na chwilę obecną:

- auto jeździ "w miarę" aczkolwiek czuć że jeszcze nie ma pełnej mocy (choć i tak ciągnie nieźle wink.gif ) - w dodatku po rozgrzaniu potrafi falować i lekko przerywać z niskich obrotów. Być może winne jest ciśnienie paliwa które wynosi niezależnie od obrotów 2,4bara. Powinno być 3. Tak czy siak mechanik kazał mi pojeździć

- muszę zmienić świece i olej jeszcze

- nie mam sprężynek na klockach z jednej strony w zacisku i "tłuką się" i lekko trą w czasie jazdy

- trzeba chyba sprawdzić poduszki pod skrzynią

- trzeba zmienić koła

- trzeba zmienić to cholerne wnętrze 270751858-jezyk.gif

- generalnie jest w ..... roboty!

ale pojechałem sobie już dziś pod pracę, a co 270751858-jezyk.gif

00000020.jpg

00000021.jpg

00000022.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm, rozumiem, ze oznakowanie wersji silnikowej na tylnej klapie to tak dla zmylki przeciwnika?

taką kupiłem i chyba zostanie zlosnik.gif

najlepsze jest to że jak sie da grubo po garach to aż otwiera się klapka wlewu paliwa na tylnym pasie hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> taką kupiłem i chyba zostanie

> najlepsze jest to że jak sie da grubo po garach to aż otwiera się klapka wlewu paliwa na tylnym

> pasie

Zawsze moze byc 518, ale wtedy juz na bank musi stac na seryjnej stalufeldze z chromowanymi dekielkami wink.gif.

640px-Bmw_e12_h_sst.jpg

Rzecz jasna dla uwiarygodnienia informacji z tylnej klapy wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze moze byc 518, ale wtedy juz na bank musi stac na seryjnej stalufeldze z chromowanymi

> dekielkami .

> Rzecz jasna dla uwiarygodnienia informacji z tylnej klapy .

niestety rura wydechowa i tak zdradza że to 6 garów zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i cóż E12 odebrane... przeraża mnie troche ogrom pracy który jeszcze TRZEBA włożyć w to auto...

> na chwilę obecną:

ueeeee mini lista smile.gif

a mi zostały tylko (po 2 miesiacach w warsztacie) 270635636-JUMP2.gif:

1. wymiana czujnika PDC

2. wymiana czujnika poziomu oleju

3. wymiana czujnika ABS

4. i diagnostyka servotronic

I odbieram auto z sanatorium. drive.giffood.gif

Potem:

1. lakiernik/detailing

2. samodzielnie odświeżam skórę

I gotowy do sezonu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, patrzac na te to swietnie to wyglada, ach ten czerwony , zakochalem sie ...

ja mimo wielu niedociągnięc tez jestem zakochany zlosnik.gif

nie wiem co, ale to auto ma coś w sobie, to takie brzydkie kaczątko hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mimo wielu niedociągnięc tez jestem zakochany

> nie wiem co, ale to auto ma coś w sobie, to takie brzydkie kaczątko

To musi byc ten kolorfoch.gif - czerwony001.gif[...] jak szminkashhh.gif ...

red-lipstick11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To musi byc ten kolor - czerwony[...] jak szminka ...

może, może... oink.gifzlosnik.gif

btw.... dziś zacząłem dzień o 4:30... w garażu przy E12 ale wymieniłęm już prawie całe wnętrze cool.gif

od razu inaczej to wygląda zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może, może...

> btw.... dziś zacząłem dzień o 4:30... w garażu przy E12 ale wymieniłęm już prawie całe wnętrze

> od razu inaczej to wygląda

Ja tez zaczalem o 5:10amzlosnik.gif ... ale nie z BeEmWebuu.gif

"Wymienilem" - rozwin, najlepiej z ikonka_photo2.giflizak.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tez zaczalem o 5:10am ... ale nie z BeEmWe

> "Wymienilem" - rozwin, najlepiej z [...]

juuuutro będą foty, i mam nadzieję że jutro będzie przegląd bo narazie jestem nie do końca road legal zlosnik.gif dobrze że u nas nie ma takich ustrojstw na dachach radiowozów co to zczytują rejestracje i sprawdzają przeglądy biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> juuuutro będą foty,

no dobra czekamfood.gif

i mam nadzieję że jutro będzie przegląd bo narazie jestem nie do końca road

> legal dobrze że u nas nie ma takich ustrojstw na dachach radiowozów co to zczytują

> rejestracje i sprawdzają przeglądy

alez na przeglad wolno ci jechac bez waznej rejestracjizlosnik.gif -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, patrzac na te to swietnie to wyglada, ach ten czerwony , zakochalem sie ...

własnie dowiedziałem się czegoś czego wcześniej nie wiedziałem, a co tłumaczyłoby dlaczego mi się to auto jakoś podświadomie spodobało... zlosnik.gif

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marcello_Gandini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dość.... dziś znów cały dzień -

1) uporządkowałem kablologię pod deską i pod maską (polutowałem i poizolowałem co trzeba było)

2) założyłem felgi... ale niestety tylny zacisk obciera i potrzebny jest minimalny dystans

3) doszedłem co jest nie tak z silnikiem - uszkodzony jest silniczek krokowy ORAZ za małe jest ciśnienie paliwa. Na nowym silniczku oraz po ściśnięciu węża za regulatorem silnik przez moment chodzi super. Teraz tylko trza coś z tym drugim zrobić ale coś się wymyśli...

oto foty wnętrza - oczywiście jeszcze nie koniec walki z nim ale pewien postęp widać:

00000026.jpg

00000025.jpg

00000024.jpg

00000027.jpg

00000028.jpg

00000029.jpg

felgi:

00000023.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam dość.... dziś znów cały dzień -

> 1) uporządkowałem kablologię pod deską i pod maską (polutowałem i poizolowałem co trzeba było)

> 2) założyłem felgi... ale niestety tylny zacisk obciera i potrzebny jest minimalny dystans

> 3) doszedłem co jest nie tak z silnikiem - uszkodzony jest silniczek krokowy ORAZ za małe jest

> ciśnienie paliwa. Na nowym silniczku oraz po ściśnięciu węża za regulatorem silnik przez

> moment chodzi super. Teraz tylko trza coś z tym drugim zrobić ale coś się wymyśli...

> oto foty wnętrza - oczywiście jeszcze nie koniec walki z nim ale pewien postęp widać:

> felgi:

Oj ten,brąz nie pasuje do czerwonej budy... Niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no nie zle , chcesz maja wyczyscic , imvho brazowy ladny, ale kremowy jeszcze lepszy

> Reperowalescsiedzenia ?

ale ja jeszcze swoją muszę wyczyścić jak widać zlosnik.gif

nie reperowałem - są 100% oryginał i to przedlift... cud że to kupiłem i to za 200zł komplet clown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.