Skocz do zawartości

[SC] Problem z otworzeniem bagażnika


frees

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z dostaniem się do bagażnika. Od zewnątrz kluczyk mogę przekręcić tak w 3/4. Od środka ciągnięcie za wajchę koło fotela nic nie daje. Nie mam tylnej półki, więc mam dostęp do mechanizmu zamka od środka. Jak otworzyć ten bagażnik? Czy w środku jest jakiś przycisk, czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> mam problem z dostaniem się do bagażnika. Od zewnątrz kluczyk mogę przekręcić tak w 3/4. Od środka

> ciągnięcie za wajchę koło fotela nic nie daje. Nie mam tylnej półki, więc mam dostęp do

> mechanizmu zamka od środka. Jak otworzyć ten bagażnik? Czy w środku jest jakiś przycisk, czy

> coś?

po lewej stronie tego mechanizmu p[atrzac od środka auta w bagazniku jest taki wystający cypelek i jego trzeba w lewo albo prawo w którąś ze stron i powinno sie otworzyc a jak nei to to nie wiem u mnie tak da sie rade bez problemu bo jest dojście smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po lewej stronie tego mechanizmu p[atrzac od środka auta w bagazniku jest taki wystający cypelek i

> jego trzeba w lewo albo prawo w którąś ze stron i powinno sie otworzyc a jak nei to to nie

> wiem u mnie tak da sie rade bez problemu bo jest dojście

Mógłbyś zaznaczyć na zdjęciu co dokładnie mam przesunąć?

285500735-111117_151720.jpg

post-39304-14352514651584_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mógłbyś zaznaczyć na zdjęciu co dokładnie mam przesunąć?

widze ze już zdjełes ten plastik co jest na zamku to co zaznaczulem na czerwono musisz dosc mocno pchnąc jak ci sie nie chce otworzyc ja mam na tym jeszcze plastik ale ołówkiem z castoramy otworzyłem i to popuszcza to srebrne i sie otwiera smile.gif)

http://imageshack.us/f/838/285500735111117151720.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widze ze już zdjełes ten plastik co jest na zamku

To tam czegoś brakuje? biglaugh.gif Ja nic nie zdejmowałem, już tak go kupiłem.

> to co zaznaczulem na czerwono musisz dosc mocno

> pchnąc jak ci sie nie chce otworzyc ja mam na tym jeszcze plastik ale ołówkiem z castoramy

> otworzyłem i to popuszcza to srebrne i sie otwiera )

> http://imageshack.us/f/838/285500735111117151720.jpg/

W pracy imageshack mam zablokowany, ale będę się bawił po powrocie do domu waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widze ze już zdjełes ten plastik co jest na zamku to co zaznaczulem na czerwono musisz dosc mocno

> pchnąc jak ci sie nie chce otworzyc ja mam na tym jeszcze plastik ale ołówkiem z castoramy

> otworzyłem i to popuszcza to srebrne i sie otwiera )

> http://imageshack.us/f/838/285500735111117151720.jpg/

źle zaznaczyłeś zlosnik.gif trzeba pchnąć ten jaśniejszy języczek zlosnik.gif

to co zastrzałkowałeś to jest od cięgna przy fotelu i już "przeskoczył" nad zamkiem, i tym sobie można już powachlować bez efektu zlosnik.gif

stan "wzorcowy"

dobrze.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> źle zaznaczyłeś trzeba pchnąć ten jaśniejszy języczek

> to co zastrzałkowałeś to jest od cięgna przy fotelu i już "przeskoczył" nad zamkiem, i tym sobie

> można już powachlować bez efektu

> stan "wzorcowy"

aa to nie wiedziałem bo u mnie jest plastik i tego nie widac frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.