Jump to content

Lista DOBRY/ZŁY warsztat

Recommended Posts

Nie odmówię sobie ,,reklamy'' warsztatu (właściwie to trudno mi znaleźć

dostatecznie obraźliwe słowa opisujące tą firmę):

ASO AUTOPOL

Toruń

ul. Popiełuszki 2

Nie zdarzyło się, żebym wyjechał stamtąd raz zadwolony.

Kieruje tym ASO bardzo nieuprzejmy (i jak dla mnie - bardzo nieuczciwy) człowiek. O mechanikach nie można powiedzieć nic dobrego,

na ogół spotykałem się z chamskim zachowaniem i próbami oszukiwania

na każdym kroku lub pospolitego wciskania kitu.

Przykładowe ceny:

- instalacja halogenów (mój materiał!) - 500 zł.

Nigdy więcej i Wam też nie polecam. Omijajcie szerokim łukiem.

• 2 weeks later...

Gala car - Katowice ul. Gliwicka (serwis suzuki oraz daewoo)

<a href="www.galacar.com.pl" target="_blank">www.galacar.com.pl</a>

Serwis w porządku, jednak jako że jest to ASO, to ceny są wyższe niż w zwykłych warsztatach. Jakoś pracy jak najbardziej OK, nie moge nic zarzucić. Dodatkowo przy odbiorze samochodu miła obsługa i wiele cennych rad na przyszłość wink.gif

Ceny - za wymianę kompletnego rozrządu, pasków klinowych, amortyzatorów (tylko wymiana, bo dawałem swoje amorki) zapłaciłem 571zł. (przez telefon mowili ze wymiana amorkow z przodu 240 zł, z tyłu 80zł, rozrzad 300zł, a o klinowych nie wiem ile bo sie zdecydowałem w ostatniej chwili). Dodatkowo na plus można policzyc darmowe auto zastępcze!

Podsumowując - godny polecenia serwis, szczególnie dla autokącikowiczów (jak serwisant zauważył że jestem stąd zaraz rozmowa była bardziej swojska wink.gif )

> Witam, a czy ktoś zna jakiś serwis albo dobry warsztat w okolicach Szczecina godny polecenia? Niedługo muszę jechać wymienić oleje płyny itd. więc dobrze byłoby wiedzieć gdzie takowy się znajduje? Pozdrawiam niewiem.gif

> > Witam, a czy ktoś zna jakiś serwis albo dobry warsztat w okolicach

> Szczecina godny polecenia? Niedługo muszę jechać wymienić oleje

> płyny itd. więc dobrze byłoby wiedzieć gdzie takowy się

> znajduje? Pozdrawiam

>

>

Zapytaj na ogólnym, załóż wątek. tataj raczej starajmy się tylko wkładać opinie o warsztatach smile.gif20.GIF

>w ASO na Jagiellońskiej autko serwisujeod 5 lat. Teraz nawet dają mi zniżki na części. Plecam serwisik. Dokładnie wiadomo corobia isa stosunkowo tani. 1 roboczogodzina=80z ł. Czas każdej naprawy bez stresu można sprawdzić w książce napraw. waytogo.gif

> >w ASO na Jagiellońskiej

No ja tam już raczej się nie pokaże, bo jak mi pokrywę zaworów robili to się skończyła... ale nie o to mam halo tylko o to jak to było potem załatwiane angryfire.gif przepychanie od jednego do drugiego kierownik i jeszcze ktoś tam każdy patrzył a robota się nie sama nie robiła a ja miałem bardzo napięty dzień a tak na koniec się okazało że to nie z pod uszczelki się olej pocił sciana.gif kutffa fachoffcy... dupa nie fachoffcy

a serwisowałem tam autko od 1kkm do 50kkm razem 6 przeglądów i też naprawde byłem zadowolony .. ale mi już przeszło wink.gif

Znam super mechanika od marki Daewoo we Wrocławiu-Pan ten robi tylko Daewoo-pracuje przy tej marce już prawie 10 lat-z racji tego ze jest osobą pracującą ma ograniczony czas-ma samotny warsztat z niezbędnym sprzętem (podnośnik)-gośc naprawdę zna się na rzeczy i jest bardzo tani-polecam i zapraszam na priv drive.gif

Pseudo warsztat jest za Torem Stegny - taki smietnik z podnosnikiem i kanalem.

Powiem krotko: banda CHAMOW! Umawiasz sie na konkretna kwote ale goscie po robocie mowia, ze chca wiecej. W czasie pracy mozna posluchac sobie niewybrednych opinii i komentarzy o robionym samochodzie i wlascicielu screwy.gif

> Chyba najgorsze ASO ze wszystkich.

jak na mój gust, to tak źle nie jest

serwisuję mojego matizka od 2 lat u nich i jakoś nie narzekam...

umawiam się na odbiór na godzinę i jest

pytam o orientacyjną cenę usługi - dostaję

proszę o telefon, w razie jakby wyszło coś dodatkowego - dzwonią...

trochę wyższe ceny - owszem, kwestia gustu i przyzwyczajenia, oraz możliwości wink.gif

Uważam, że mogę polecić...

A ostatnio dostałem nawet upust dla stałego klienta smile.gif

P.P. Polmozbyt. Serwis Daewoo

Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 8

15-111 Białystok

tel. 085 675 43 14

Wymieniłem dziś:

pasek rozrządu - gates

pasek klinowy - dayco

pasek wspomagania - dayco

napinacz paska rozrządu

Czas wykonania usługi 1.5 godziny.

Zapłaciłem za wszystko 247 zł. Oczywiście jest to ASO więc ceny trochę wyższe niż w sklepach, ale jakoś z kosztów jestem zadowolony. Obsługa miła, z mechanikiem sobie pogadałem, okazał się być całkiem spoko chłop. Obiecali mi rabat na wymianę łożysk ( bo te znowu sie rozpieprzyły ).

P.P. Polmozbyt. Serwis Daewoo

Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 8

15-111 Białystok

tel. 085 675 43 14

Wymieniłem dziś:

pasek rozrządu - gates

pasek klinowy alternatora - dayco

pasek klinowy wspomagania - dayco

napinacz paska rozrządu

Czas wykonania usługi 1.5 godziny.

Zapłaciłem za wszystko 247 zł. Oczywiście jest to ASO więc ceny trochę wyższe niż w sklepach, ale jakoś z kosztów jestem zadowolony. Obsługa miła, z mechanikiem sobie pogadałem, okazał się być całkiem spoko chłop. Obiecali mi rabat na wymianę łożysk ( bo te znowu sie rozpieprzyły ).

winner.gif Witaj to się chwali.

Może będziemy przyznawać gwiazdki **** takim serwisom , ale po kilku potwierdzonych dobrych opiniach.

Wiem że niektórzy mechanicy z serwisów czytają nasze forum, może taka pozytywna reklama zdopinguje ich i szefów do zmiany stosunku do klienta. A o rabatach nie wspomnę ?

banana-wave.gif

• 2 weeks later...

Parę dni temu robiłem tam rozrząd w matizie w poniedzialek zadzwonilem umowili mnie na wtorek, koszt przez telefon 85 zł za robocizne, czesci kupilem w auto doktorze na puławskiej 294 za 68 zl napinacz pasek goodyear i spręzynka napinacza, maja wszystko do daewoo (sprzedaja tez na allegro) niestety na serwisie okazalo sie po rozebraniu ze napinacz ma za gruby trzpień i nie wchodzi wiec auto zostało na drugi dzien, wymieniłem napinacz i na drugi dzien mi to zrobili myslalem ze wiecej cos policza ale w kasie zaplacilem 81 zł wiec jeszcze mniej i jeszcze powiedzieli ze mam klocki niedlugo do wymiany.

Więc polecam ten serwis

Gala Car - Katowice

odradzam-

1.obsługa słaba

2.podmieniono mi świece na stare i każdą inną

3.podjechałem z rdzą na klapie to powiedzieli że gwarancja tego

nie obejmuje (nie potrafią czytać ks.gwar.) mlot.gif natomiast na Bogucickiej 7 stwiedzili, że jak najbardziej naprawa w ramach gwarancji.

• 1 month later...

Jeśli chodzi o Wrocławskie ASO to z tym na Kochanowskiego nie mam zbyt wiele do czynienia, ale atmosfera jaka tam panuje mogę przyrównać do zdania: "Panie, wszystko się da, zależy ile się da", ale tam naprawili mi klameczkę 270751858-jezyk.gif w sumie nie dali rady z wyciekiem pod głowicą.

ASO na Karkonoskiej odwiedziłam setki razy, ale nie dlatego że mnie tam dobrze traktowali tylko dlatego że partaczyli i wciąż jeździłam na poprawki. W sumie nie bardzo im zależało na tym czy matiz jeździ czy stoi, sapie czy dycha, jedyny powazny człowiek z którym jako tako da się rozmawiać i co do którego miałam jakie takie zaufanie to mistrz zmiany p. Greczyło, jednak nawet on nie uchronił mnie przed partaczem, który przestawił mi w aucie rozrząd (dzięki czemu jeździłam kilka miesięcy czołgiem) omijajcie go z daleka, na matizach zna się tak jak ja na astronomii, nazywa się Samuel (nazwisko).

Jesli chodzi o to ASO to polecam gościa o nazwisku Zagórny, ale raczej uderzajcie do niego prywatnie, on sam dorabia sobie czasem, naprawiając jedno czy drugie auto, on zdiagnozował i wywalił przyczynę wycieku nad którym głowiło się parę mądrych głów, on też naprawił spieprzony rozrząd w momencie gdy był on poza podejrzeniami.

A w ogóle to omijajcie ASO, oni naprawdę odwalają tam tylko sztampę.

Aha, przy okazji przestrzegam przed zakładem na ul. Lotniczej (przy supermarkecie. Trzeba było awantury i kierownika, żeby się w końcu za auto zabrali, które stało unieruchomione kilka dni. Niepoważni, leniwi, niekopetetni

• 4 weeks later...

> BŁAGAM.... HAMULCE -> Filologia Polska Pozdro

Nie stresuj chuopaka , ma 14 lat i juz wakacje . 270635636-JUMP2.gif

Nastepnym razem przesle Ci papier ,ze jest zwolniony z ortografii bananaevil.gif

grinser006.gif

> na dobry zakład jeszcze nie trafiłem

Polecam >GP< FIAT w Nysie.

Obsługa miła,fachowa i znająca się na żeczy.Naprawiają tak żeby już do tego nie wracać.

Wymiana Tylnych tarcz kotwicznych razem z linką hamulca ręcznego i odpowietrzeniem zajęła niecałe 40 minut.Czułem się jak w pit stopie formuły 1. Zrobione szybko i porzadnie tak jak chciałem.

OMIJAJCIE szerokim łukiem POLMOZBYT w Nysie. Olewają klienta z góry na dół.A znalezienia usterki domagają się od klienta!! Zgroza!! No i jeszcze przed oddaniem auta trzeba zrobić inwentaryzację w aucie aby sprawdzić czy nic nie brakuje po "serwisie". No i części montują regenerowane a nie nowe mimo że mieli zaznaczone żeby tylko nowe montować....

DYTKO SERWIS Nysa. Bez komentarza. Serwis rajdowych kuzynów jednak jeżeli tak naprawiają swoje rajdówki to nic dziwnego,że nie wygrywają.

Policzyłem koszty i stwierdziłem że za 10,-zł wiecej nie warto się paprac i to bez kanału.

W warsztacie który jest blisko Hutu Katowice wymieniłem Mieciowi po 10kkm olej i filtr.

Miałem okazję tą czynność podglądać. Oglądałem co mi leją i jakie są filtry oleju. Dostałem o tych samych wymiarach co był.

(Są dwie wielkości filtrów , pisał o tym kiedys Arek)

Wymiana była dokonana po uprzednim umówieniu się.

Fachowo szybko . Za materiał i robociznę 79,- zł

Wymiana rozrządu razem 200,-zł myślę że dobra cena

ps. mają jednak nadal zły nawyk, mechanicy wycierają się o nasze kochane autka. Nie używają mat ochronnych. Jestem tam trzeci raz i nie widziałem aby stosowali coś ochronnego aby nie usmarowac auta .

Ale plusem jest fachowość i zadowalająca naprawa. Mozna rozmawiać z mechanikiem ! grinser006.gif

polecam tel.32 2685840 (tO sklep i serwis)

• 9 months later...

Lista warsztatów została podwieszona na nowo przez Ariiego - zapraszam więc do wymiany informacji które warsztaty omijać szerokim łukiem a do których jeździć "w ciemno" zlosnik.gif

Aha zapomniałem dodać że tego wątku nie należy zasypywać spamem - ma być jak najbardziej przejrzysty wink.gif

> Mam propozycje a mozeby jakos posegregowac to na miasta zeby nie

> trzeba bylo wszystkiego przeszukiwac w celu znalezienia info ze

> swojego miasta o warsztatach

Ale do wyszukiwania tak posegregowanych informacji trzeba mieć wyświetlanie wątków w trybie "drzewko" a ten podobno popularny nie jest rotfl.gif

> Ale do wyszukiwania tak posegregowanych informacji trzeba mieć

> wyświetlanie wątków w trybie "drzewko" a ten podobno popularny

> nie jest .

Nie tylko mozna by to tez rozwiazac poprzez linki w temacie cool.gif,

> GALA CAR sp. z o.o

> ul. Gliwicka 234

> 40-861 Katowice

> (32) 254-29-20

> (32) 254-29-14

> www.galacar.com.pl

> Serwis ASO Daewoo/Suzuki

Odemnie wielki MINUS

byłem tylko raz na diagnostyce komputerowej... kompletnie nie można się było z nimi dogadać... skończyło się na wielkim darciu mordy bo im nie chciałem zapłacić.

Matiz szalał mi z obrotami, wszystko zganiali na instalację LPG... więc powypinałem im wszystko z gazu. a oni dalej swoje....

Przyczynę znalazłem sam z ojcem kolegi zeby.GIF - brudna przepustnica.

Ceny mają z kosmosu - na Bogucicikiej płaciłem o 30% mniej.

• 1 month later...

MOTO-KOR w W-wie na ul Danusi 6, tel. 22/675 76 57, jeżdżę tam bardzo często, mają chyba najniższe ceny za usługi w stolicy, mają też sklep z częściami, na które chętnie dają rabacik smile.gif

Zawsze można pogawędzić z mechaniorem i przy okazji popatrzeć mu na ręce smile.gif

Rozmawiałem n/t zniżek na hasło AutoKącik, ale powiedzieli, że jak będzie więcej osób się powoływało to pomyślą :-)

• 2 weeks later...

Warsztaty z których jestem zadowolony:

Silnik, Blacharka, drobiazgi:

Autoserwis Krzysztof Gołek

BB, ul. Wodna 9

tel.: 033-811-83-63

Niedrogo i bez zastrzeżeń. Nie bali się naprawiać mojej Alfy i dobrze z nią sobie radzili, co jest raczej żadkim zjawiskiem. Naprawiają również wszystkie auta nietypowe. Bardzo polecam.

Elektromechanika, Diagnostyka Komputerowa:

Auto Majster

BB, ul. Przemysłowa 43

tel.: 033 811-61-68

Pełny profesjonalizm. Za usługi trzeba niestety zapłacić troche więcej niż u konkurencji. Naprawiane przez nich komponenty NIGDY nie były naprawiane ponownie. Bardzo polecam.

Opony, Zawieszenie:

Żywiński

BB, ul. Orzeszkowej 27

tel.: 033 811-66-62

http://www.zywinski.com.pl/

Bardzo profesjonalny serwis specjalistyczny. Koła, opony, zawieszenie, pełna diagnostyka. Ceny bardzo korzystne.

Drobne naprawy:

NorAuto

BB, ul. Boh. Monte Cassino 411

tel.: 033 827-11-00

http://www.norauto.pl/centra_w_polsce_adresy.php?id_centrum=707

CZYNNE W WEEKENDY!

Jeżdżę tam zwykle z drobiazgami, mają też świetnie wyposażony sklep, więc części są na miejscu. Jeśli coś kupuję, to proszę od razu o założenie na miejscu (akumulator itp.), w przeciwnym razie jadę do serwisu pana Gołka (pozycja pierwsza). W tym serwisie nie zdażyło mi się zapłacić za usługę więcej niż 14 zł, zatem ceny są bardzo korzystne.

• 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

W przypadku awarii wydechu polecam warsztat:

Musialik Wacław

Zakład Naprawy Układów Wydechowych

Sosnowiec, ul. Południowa 10,

tel. 032 292 00 09

Naprawiałem w nim tą część wydechu, która znajduje się pomiędzy katalizatorem a przednim tłumikiem. Miałem nieszczelność w miejscu łączenia przedniej rury ze środkową (typowa usterka w Matizach) oraz urwane metalowe wieszaki, podtrzymujące środkową część wydechu. Krótko mówiąc Matizek pierdział jak stara rajdówka.

Mechanik wyciął łączenie i wspawał tam kawałek rury. Dodatkowo dospawał nowe wieszaki, które zastąpiły te urwane z powodu korozji. Naprawa trwała niecałą godzinę, a za całość zapłaciłem tylko 40 zł. Autko chodzi o wiele ciszej, co mnie niezmiernie cieszy cool.gif

Mogę polecić mojego mechanika, u którego już byłem kilka razy.

Szef - pan Tadeusz ;-) gość wporzo, warsztat przydomowy, nie jakieś ASO, bo tam to małolaty latają w fartuchach i się raczej uczą na tym co przyjedzie... w przeciwieństwie do tego miejsca, gdzie można się wiele nauczyć.

Pan Tadzio sam jeździ Matizem, więc nie boję się o to, że mi coś spapra.

Ceny za naprawy ma niskie, często trza czekać na naprawę 1-2 dni, gdyż jest w rejonie znanym i cenionym fachowcem. Części jeśli sam nie masz ze sobą to przeważnie nabywa w sklepie na Wyłomie (kilkakrotnie też tam kupowałem, obsługa taka lekko zakręcona, można ceny negocjować).

Dobry to by było na tyle, adres

POZNAŃ, ul. Siewna 17 , tel. 061 8268974 (Tadeusz Wolny)

gdybyś zdecydował/ła się na naprawę najlepiej (co oczywiste) wcześniej przedzwonić i się umówić na termin;

- można się powołać na mnie ;-) , z polecenia: "Adama, Czerwony Matiz Friend, czarne pokrowce - ten co się nie psuje".

Wasztat znajduje się w dzielnicy Winogrady, blisko "makro"; jakby jakieś pytania odnośnie w/w mechanika to na priv.

aha, co ważne, jak potrzebujesz kanału np. do zmiany oleju, a akurat Pan Tadek będzie mieć wolny takowy przy warsztacie to zawsze możesz spytać czy można samemu sobie pogrzebać (oczywiście wypadałoby za taką przysługę podarować jakiś banknocik ;-) )..

mapka położenia

KLIKNIJ TUTEJ

Nie polecam warsztatu Auto Młynarski mieszczącego się w Warszawie przy ulicy Chodeckiej 1A.

>>To ten warsztat<<

Zaraz po kolizji drogowej jako poszkodowany zadzwoniłem na Policje oraz do warsztatu, który znajdował się najbliżej mojego miejsca zamieszkania.

Po zapewnieniach Pani właścicielki, że wszytko bedzie pięknie i ładnie, oraz jak najbardziej, że samochód zastępczy z miejsca już na mnie czeka. Zdecydowałem się skorzystać z ich usługi i wybrałem wersje bezgotówkową załatwienia sprawy

z OC sprawcy.

Samochód zastępczy zgodnie z obiecywaniem Pani właścicielki został mi udostępniony ale tylko na 3 dni boje_sie.gif o czym dowiedział się jak już mój samochód był w warsztacie i szkoda została zgłoszona.

Po moim długim przekonywaniu Pani właścicielki że samochód jest mi bardzo potrzebny, następnego dnia po oddaniu "zastępczaka" został udostępniny mi inny samochód zastępczy,

samochód ten był w stanie tragicznym powodującym zagrożenie dla mnie i innych użytkowników ruchu. Według Pani właścicielki innego nie miała i na każdą moją prośbę wymiany tego samochodu twierdziła, że innych nie ma bo mają je klienci ( co było nie prawdą gdyż często widziałem pod tym warsztatem w trakcie naprawy inne auta zastępcze angryfire.gif).

No cóż musiałem się jakoś przemieszczać wieć jeździłem tym co było sciana.gif.

Sama naprawa samochodu trwała ponad miesiąc boje_sie.gif i w między czasie musiałem kilkurotnie stawiać się w warsztacie i załatwiać dla Pani właścicielki pełno papierów, a to to że wydech był wymieniany, następnie to że musze do czegoś tam dopłacać bo amortyzacja części i inne pitu pitu,

w ogóle jeden wielki bałagan. Pod koniec naprawy musiałem nagle udowadniać, że samochód zastępczy był mi potrzebny boje_sie.gifsciana.gifpad.gif. Pani właścicielka stwierdziła, że od ubezpieczyciela zarząda zwrotu kosztów samochodu zastępczego. No to ok i znów załatwiałem papiery, takie jak, że późno kończe prace, że czasem w pracy muszę się przemieszczać swoim samochodem itp. Dobra załatwiłem, dostarczyłem odebrałem swój i myślałem, że to koniec całej sprawy.

Po jakimś miesiącu przyszło pismo od ubezpieczyciela, że za naprawę według faktur wypłacili warsztatowi około 6 tyś PLN, pierwsza wycena była na około 2,5 tyś. Dobra myśle co mie to tam w końcu nie ja płace.

Nagle po pół roku od naprawy dzwoni do mnie prawnik reprezentujący warsztat Auto-Młynarski, że ubezpieczyciel nie przyznał warsztatowi zwrotu za samochód zastępczy i ja zostałem wskazany jako dłużnik na kwote ponad 5 tyś PLNangryfire.gifsciana.gif. pad.gif (samochodem zastępczym było 11 letnie ropadające się Tico, zeżarte do połowy przez rdze i z dziurami w progach warte góra pareset złotych jak i pewnie tyle nie). I teraz musze znowu załatwiać pełną dokumentacje z firmy jak kiedy gdzie i po co jeździłem pad.gif. Normalnie paranoja crazy.gif.

Ponadto jak się okazało wspaniały warsztat zapomniał wspawać punktów montażowych tylnego zderzaka, po lakierowniu w jednym miejscu pojawił się purchel, no szkoda gadać beksa.gif.

Ogólnie warsztat to PARTACZE, WYŁUDZACZE no i przykro o ty mówić ale i OSZUŚCI. uzbroj_zlo.gifuzbroj_zlo.gif

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Ps Sorak za taki długi wywód.

> miałem tam robić moje jojo

robiłem wcześniej u nich inne samochody, jak jeszcze byli małym warsztatem i mieli mało samochodów i nawet nie było źle, ale odkąd dorobili się marki i mają więcej zleceń, to zaczeli tylko liczyć pieniądze i w d...ie mają klientów angryfire.gif, odwalają fuszerkę bo i dą na ilość.

Wiec nie polecam!!!

BIALMOT - Serwis Daewoo/FSO/Hyunday w Białymstoku na ul. Elewatorskiej. ZDECYDOWANIE nie polecam. o szczegółach napiszę póżniej lub na priv bo sprawa w toku... Co mogę teraz powiedzieć to:

- samochód wyjeżdża z serwisu z nowymi usterkami (myślą że klient nie zauważy?)

- części na wymianę zamawia się samemu w osobnym okienku, bo pana z serwisu to nie interesuje.

- każda z osób podaje inne ceny usługi.

- nigdy nie zdażyło się żeby zadzwonili w celu ustalenia czegokolwiek.

- ignorowanie napraw gwarancyjnych uszkodzonych elementów zgłaszanych na przeglądach.

• 2 weeks later...

> V-Car

> W-wa ul.Łopuszańska 32

> www.vcar.pl

> Byłem u nich dwa razy i są ceny mają też przystępne

> Specjalizują się w daewoo

Byłem niedawno z wozem siostry. Spoko robotę panowie zrobili. Ale trochę mnie wpieniało, jak klął ten cały szef (Robert B.)

Pomimo pisemnych ostrzeżeń mogłem cały czas być przy autku. Ceny robocizny policzono mi bez jakichś rabatów, ale i tak w sumie niedrogo.

Polecam. (Tylko niech wrażliwi zatkają uszy).

• 2 weeks later...

Warsztat Mechaniki pojazdowej

Zbigniew Jaworski

ul. 1 maja 20

40-224 Katowice

tel (32) 2599694

Zostawiłem tam samochód w celu naprawy cieknącej przekładni kierowniczej ( uszkodzilem w niej gwint) oraz wymianę przewodu od wspomagania.

Na naprawę czekałem 3 dni. Na czas i miejsce w serwsie 2 dni. naprawa wymagała przetoczenia otworu w przekladni i wsadzenia redukcji z gwintem, zeby moc w to wkrecic przewod od wspomagania. naprawa nie została wykonana zgodnie z moimi zaleceniami i nie zamontowano nowego przewodu ktory przywiozłem, mimo tego ze kilkakrotnie o to prosiłem. Mechanik i szef twierdza ze wykonane jest to dobrze (ja twierdzę, że za parę dni bede musial tam wracać w celu zamontowania wlasnie tego nowego przewodu (stary na łączeniu z innym przewodem przeciekał). No cóż czas pokaże)...

Zapłacilem za to 300zł. Cena wg mnie wygórowana, usługa nie wykonana zgodnie z moimi zaleceniami, jakkolwiek nie mowie, że źle. Samochód oddany z bardzo pobrudzoiną tapicerką...

Mam bardzo mieszane odczucia apropo tego warsztatu. z jednej storny usługa wykonana, z drugiej wysoka cena, nie stosowanie się do zalecen klienta, ciezko się dogadac zarówno z szefem jak i mechanikiem (mialem wrazenie ze kompletnie nie rozumieją co do nich mowie), dlugi czas oczekiwania na auto (3 dni), traktowanie klienta lekko z góry no i ta pobrudzona tapicerka...

Ogólnie ja osobiście jestem na NIE

• 2 months later...

NISSAN-POLODY

62-800 KALISZ

ul.Wrocławska-kierunek Ostrów Wlkp.

Jest to obecnie serwis Nissana, ale Daewoo naprawiają (kiedyś był to autoryzowany serwis Daewoo - więc mechanicy wiedzą co robią)

OBSŁUGA ok.gif -taka sama jak dla właścicieli Nissanów smile.gif

SERWIS-robią dobrze (części serwisu lub klienta)-warto jednak zapytać o cenę klamotów bo niejednokrotnie oferują taniej od dostępnych na rynku.

KOSZTY-nie jest tak drogo jak w prywatnych warsztatach - całkiem inna stawka godzinowa D a N (Daewoo ok.50% stawki Nissana)-WAŻNE- możliwość negocjowania ceny przed naprawą-wystawiają faktury vat - jest więc podstawa do reklamacji -jakby co cool.gif

Przed wizytą lepiej najpierw zatelefonować (niestety obecnie nie znam numeru tel.)- coby nie tracić cennego czasu.

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

> MOTO-KOR w W-wie na ul Danusi 6, tel. 22/675 76 57,

Potwierdzam!

Robię tam już od paru lat swojego Lanosa i Matiza żony - ceny są atrakcyjne, a mechanicy znają wszelkie Daewoo na wylot, bo tylko nimi się zajmują.

NIE POLECAM:

CHOTOMÓW ul. PIUSA 38

http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=280203902&page=0&fpart=1&vc=1

LEGIONOWO ul. Sobieskiego 67 naprzeciwko stacji ORLEN

Facet rozmontował mi rozrząd przy wycieku płynu chłodzenia i wysłał po pompę i pasek rozrządu. A po kilku godzinach zadowolony z siebie oznajmił mi, że to nie pompa i on tego nie umie zrobić, ale stówę chce za to co dokonał boje_sie.gif Nawet paska nie naciągnął porządnie...