Jump to content

Lista DOBRY/ZŁY warsztat

Recommended Posts

Polecam warsztat zajmujący sie szybami od długiego czasu męczyłęm się z wodą wewnątrz auta nie potrafił naprawić tego mechanik nie potrafił blacharz a oni dali radę . I nie naciągneli mnie na kasę smile.gif

AUTO SZYBY

Sprzedaż monaż szyb, naprawa pęknietych.

Racibórz woj. śląskie ul. Rybnicka 29 tel 501 585 882

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Napisalem w ten sposob bo znajomy prywatnie po godzinach ma w domu warsztat, cennik wymiana paskow wszystkich to koszt okolo 60zl,dzisiaj regulowal mi zawory,wymienil olej, filtr oleju,paliwa,przejrzal auto w kanale, chcial za wszystko 20zl, dalem mu 30 zl, dla zainteresowanych z okoli Bydzi moge dac namiar na taniego a dobrego fachowca przy ktorym czlowiek widzi co i jak robi i nie odwala fuszerki.

• 1 month later...
  • 1 month later...

Zakład mechaniki pojazdowej Adam Żelazny

naprawy bieżace,ustawienie geometrii kół , diagnostyka komputerowa

Koronowo ul. M.Konopnickiej 6

523822812

Warsztat prowadzony czysto,mila obsluga, ,dobrze wyposazony, niskie ceny, bylem na diagnostyce komputerowej dwa razy w ciagu miesiaca, za drugim razem diagnostyka gratis, koszt pierwszej diagnostyki 50zl .

• 1 month later...

Polecam warsztat Moto-Kor na Danusi 6, Warszawa. Robiłem rozrząd z pompą + pasek alternatora i wspomagania. Robota zrobiona z dnia na dzień, wygląda ok. Cena z 20 czerwca - 375 zł w tym 160 rozrząd z pompą oraz 35 paski. Można przyjechać z własnymi częściami, ale wtedy brak gwarancji. Dostałem potwierdzenie naprawy na piśmie oraz wpis i stempel do książki serwisowej.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ZDECYDOWANIE ODRADZAM warsztat EKO NAFT, warsztat wymaga pouczania mechaników czytać praktykantów bo innych tam nie ma jak maja co robić na chwile jednego zostawiłem dosłownie 2 min an papierosa nie włożył tulejki dystansowej w łożysko przednie chyba nie zdawął sobie sprawy z tego co zorbił bo jak go zapytałem upierał sie że włożył. Sprawa wachaczy podobnie wyszełem na fajka nie dokręcił pod obciązeniem i tulejki w nich padły..

olej i wymieniali wlali prawie cały 4l baniak...

NAPRAWDE ODRADZAM WSZELKI KONTAKT Z NIMI

• 2 weeks later...

Witam

Pragnę polecić warsztat w którym naprawiałem ostatnio Matiza

Warsztat mieści się w Sosnowcu przy trasie blisko rozjazdu drogi 86 i 94 z Warszawy i Krakowa zaraz za salonem chyba WW

Jest pomalowany z trasy wjazd w prawo, na tereny SZKŁOBUDOWY trzeba przejechać ten teren prosto 100 m i wyjedziemy do drogi poprzecznej publicznej tu skręcamy w prawo i jedziemy kolejne 100 m Jest brama z budką dozorcy wjeżdżamy śmiało w prawo jedziemy 200 po tym terenie jakiejś firmy sprzedającej podnośniki ( widać je zresztą z drogi gdy jedziemy do wjazdu) Jedziemy dalej i skręcamy w prawo 50 metrów prosto i są hale . Tu młodzi mechanicy mają swój warsztat. Trzeba się z nimi umówić telefonicznie bo jeden tydzień są od 5 do 12 a w następny od 17 do 21 .

Wymieniałem u nich rozrząd pasek altka, wymieniałem wahacze , linkę sprzęgła . Jestem zadowolony.Solidna firma

Wiem że na emeryturę zarabiają w jakimś serwisie aut no tych droższych zlosnik2.gif

ale są świetni kilku moich kolegów już tam naprawiało swoje autka

i mi ich polecili.

Więc polecam dalej. Ceny niższe niż w ASO wyższe niż u pana Jasia w garażu Polecam

Kontakt do nich tel 606 371 308

łoj daję mapeeeeee

post-60655-14352495781214_thumb.jpg

• 3 weeks later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Nie polecam:

Akropol ul. Balicka 117

Wymieniałem wahacz, dostałem samochód ze skręconą kierownicą i po miesiącu coś zaczęło stukać.

Nie polecam:

MCM, ul. Radzikowskiego 4

Do regulacji zaworów chcieli pozostawienia samochodu na 24h. Na luzy w zawieszeniu stwiedzili, że wszystko ok i nie podjęli tematu.

Polecam:

MCM al. Pokoju 81

Robiłem różne rzeczy, solidnie, ale drogo.

Polecam:

Auto-Wydech ul. Bieńczycka 3

Robiłem tam remont wydechu, solidnie, ale drogo.

Szukam natomiast jakiegoś nie drogiego, ale dobrego blacharza w Krakowie lub okolicach. Może kogoś mi polecicie?

Pozdrawiam,

Staszek KR

Wrocław, ul. Sulmierzycka, Karłowice, boczna Milickiej (naprzeciw Marino)

Wjeżdżamy w Milicką i na krzyżówce T skręcamy w prawo. Za zakrętem jakieś 50 metrów po lewej! jest dobry fachman.

Wymiana od katalizatora do końca tyłu, rura i dwa tłumiki z robocizną 320 zł.

Od ręki smile.gif

Polecam ok.gif

Ja mogę polecić Autoryzowany serwis (8lat już rodzinne Daewoo tam jeżdżą i naprawdę świetny jest!)

AUTOPOL

ul. Popiełuszki 2

87-100 Toruń

telefonu nie pamiętam 270751858-jezyk.gif

• 3 months later...

> MOTO-KOR w W-wie na ul Danusi 6, tel. 22/675 76 57, jeżdżę tam bardzo

> często, mają chyba najniższe ceny za usługi w stolicy, mają też

> sklep z częściami, na które chętnie dają rabacik

Witam.Ja po sąsiedzku. Podpinam się pod tą opinię. Naprawiam tam samochody ( już 3 z kolei daewoo) od 7 lat.

Ceny są niskie, obsługa sympatyczna,można sobie zrobić kawkę/herbatkę. Na naprawę trzeba się umawiać telefonicznie (dzień,2 do przodu),bo mają kolejki. Można pogadać z mechanikami ( Marek i Marcin), ale chcę przestrzec przed kupowaniem elementów zawieszenia. Częściowo są to tanie zamienniki (stylizowane na oryginały), które nie starczają na długo.Chyba dlatego wisi informacja,że na elementy zawieszenia nie udziela się gwarancji angryfire.gif . Zapis co prawda nieprawny i można się procesować,ale to sciana.gif . Ale generalnie mogę ich polecić z czystym sumieniem smile.gif

Tu odnośnik do ich stronki: moto-kor

• 2 months later...

> Zapewne każdy z użytkowników czasami musi udać się do warsztatu/mechanika dlatego chciałem w tym

> wątku zapoczątkować spis dobrych i złych warsztatów.

> Kolega KRISSu zaczął podobny wątek ale ograniczył się tylko do złych warsztatów...dlatego

> postanowiłem napisać nowy wątek. Moderatora prosiłbym o podwieszenie tego wątku.

Nie polecam

Firma Chrzanowscy S.C. Chrzanowski Eugeniusz, Mariusz, Adrian woj. śląskie

43-100 Tychy, al. Piłsudskiego 23

Mechanika pojazdowa wymiana opon

Kiedyś robili bardzo dobrze teraż zeszło na psy

-przyjedz pan rano to zrobimy jako pierwsze, auto stoi nie ruszane do południa

-wymiana filtra paliwa Efekt urwany wezyk od filtra. Naprawa wykonana z wezyka stosowanego w akwarystyce i kawałka jakiegoś wezyka Odpowiedz mechanika panie to będzie trzymać Rzeczywiście trzymnało do rana następnego dnia

- wymiana tłumika srodkowego efekt urwanie wieszaka od tłumika, mało tego inny mechanik w innym warsztacie musiał poprawiać bo był kiepsko zamocowany,

-firma nie posiada magazynu z częsciami

Ja nie polecam

• 1 year later...

Auto serwis Krakowiak Wrocław Krzywoustego 6

www.spedmax.pl

Byłem u nich Matizem żony w ostatni Piątek po godz. 17. Skończyły mi się klocki a musiałem autem w Niedziele wyjechać poza miasto (także zależało mi żeby je szybko wymienić) Zajeli się autem od ręki mimo że zaczeli już Piątkowe sprzątanie . Okazało się że i tarcze były już porządnie zjechane. pojechali sami po części do hurtowni i o 18. miałem już gotowe auto. yikes.gif

Polecam: Szybko, Dokładnie, Ceny umiarkowane, Znają się na różnych autach.

• 2 months later...

UWAGA OSZUST Z ALLEGRO klnie.gif

Może nie warsztat ale sprzedawca z Allegro : Sprzedwca Allegro

Ma same pozytywy jednak chętnie sprzedaje poza Allegro i wtedy już nie jest tak kolorowo. Zamówiłem kilka rzeczy do Matiza których nie miał wystawionych. Przysłał cztery z ośmiu z tego jedna nie do mojego auta, a jedna uszkodzona. Wymiany na dobre nie mogę się doprosić nie mówiąc o przysłaniu pozostałych.

UWAŻAJCIE NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !!!!!!

• 1 year later...

Bardzo polecam tego mechanika :

WIELGUS AUTO SERWIS

Adres:

Bartycka 116 , Mokotów

00-715 Warszawa

Długo szukałem dobrego mechanika yay.gif w Warszawie, zanim znalazłem tego właściwego. Trzykrotnie oddawałem samochód do poważnych napraw. Ceny były niepoważne, czas i podejście do klienta.

Szybko sprawnie i tanio. Stały kontakt z właścicielem warsztatu.

Na pewno nie polecam warsztatu:

Wacar

02-601 Warszawa (Mokotów), Racławicka 9

Chcieli wymieniać sprawne części i naciągnąć na kase.