Skocz do zawartości

Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2012


Rekomendowane odpowiedzi

> Dziś SLS widziałem nr ZIZI czerwony ale za póżno było na fote...Robi wrażenie na drodze...

gdzie go widziałeś? mnie mijało takie cudo na A2 między Słupcą a Wrześnią w okolicach godziny 17:30 oczywiście foto z www, bo zrobić nie było szans - przy moich 130 km/h minął mnie jakbym jechał co najwyżej 50... cały czas lewym pasem z włączonym lewym kierunkowskazie sciana.gif

mercedes_sls_amg_09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oj, jest potencjał do działania

> Ja akurat w Łodzi znalazłem coś nieklasycznego:

> Łódź, 24.05.2012r.

tego samego dnia widziałem go na orlenie na rogu szczecińskiej i aleksandrowskiej ok.gif Pięknie brzmiał smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tego samego dnia widziałem go na orlenie na rogu szczecińskiej i aleksandrowskiej Pięknie brzmiał

Zatankował, by dojechać do Manufaktury pewnie. A w tych okolicach również "mieszka".

Zmieniając temat dodaję znalezionego w Warszawie Facela Vega:

a5ca4f193351556.jpg a85113193351574.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zatankował, by dojechać do Manufaktury pewnie. A w tych okolicach również "mieszka".

to ten gość nie jeździł, albo nie jeździ jeszcze czerwonym SLS'em ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to ten gość nie jeździł, albo nie jeździ jeszcze czerwonym SLS'em ?

EDIT: czerwony SLS byl związany z F430.

Zmieniając temat znów, to ostatnio spotkałem znajomego, który mi mówił, że nie słyszał o Imprezie WRX STI (GH) w wersji sedan. Otóż jest i jeździ tego dość sporo:

zdjcie0713f.jpg

I taka Impreza ma być grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W okolicach Wawy kilka widziałem...

> Dużo niebieskich i 1 biały...

Tak, w Warszawie sporo się kręci. Ja akurat trafiam na same białe. Choć jeszcze nie dogoniły chyba w ilości Focusów RS, których każdego dnia można kilka spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, w Warszawie sporo się kręci. Ja akurat trafiam na same białe. Choć jeszcze nie dogoniły chyba

> w ilości Focusów RS, których każdego dnia można kilka spotkać.

u mnie na wsi pod Gliwicami stan wyrownany bo jest jedno Evo X i jedna Foka RS zlosnik.gif

a STi w sedanie tez widuje na stacji czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najlepsze to to, ze jak za kierownicą siedzi łysy pan tak jakby kark to na bank ten sam samochód

> ale jak go stać na takie auto to i na podróże

Ten pan posiada najlepiej prosperujący kantor w Krakowie, rejestracja to KR600SL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakiś prawdziwy fan Mercedesa nim jeździ, bo postanowił sobie wstawić celownik na maskę. Szacun

Swoją drogą, dopóki nie miałem - nie wiedziałem - jest to rewelacyjnie przydatny wynalazek. W Omedze nie raz przygniotłem właśnie przednią tablicę przez długi przód, teraz nie ma z tym żadnego problemu waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Swoją drogą, dopóki nie miałem - nie wiedziałem - jest to rewelacyjnie przydatny wynalazek. W

> Omedze nie raz przygniotłem właśnie przednią tablicę przez długi przód, teraz nie ma z tym

> żadnego problemu

W Mercedesach (i nie tylko) są czujniki zbliżeniowe w przednim zderzaku które służą do tego celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Mercedesach (i nie tylko) są czujniki zbliżeniowe w przednim zderzaku które służą do tego celu.

które mogą się zepsuć w każdej chwili albo w opcji nowego mietka kosztują tyle ile pół mojego auta. A tu w serii zwykły gadżet z amelinium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale parkowac to nie potrafi

pewnie celowo tak stanął, znając beztroskę co poniektórych w otwieraniu drzwi to poniekąd się nie dziwię zlosnik.gif

ja po prostu nie jeżdżę w takie miejsca starym samochodem (nowym też nie ale to raczej kwestia światopoglądowa) zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.