Skocz do zawartości

Fiat Multipla GT Turbo , nowy filmik


KRROL

Rekomendowane odpowiedzi

> Mogles ladniejsze auto na baze wybrac Ale tak poza tym to pewnie ladnie sie odpycha, szkoda tylko,

> ze jedynie na prostej

Hejko

Wiadomo że nie jest to CRX ale.... czekam na gwinta FK i zobaczymy jak to bedzie. Bo teraz siedzi całe zawieszenie z FC ale już lekko wylatane wink.gif Ogólnie Mulpa bardzo dobrze sobie radzi na winklach. Zobaczymy jak to bedzie wink.gifDobrze że duże lusterka to się odepchnie najwyżej hehe smile.gif

poozdroffka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> , szkoda tylko,

> ze jedynie na prostej

nie koniecznie. Sądze ze tam jest visco (w dawcy było w serii na 99,9%) to pewnie zostało przełożone do biorcy z całym napędem. To taka "prawie szpera" do cywilnego zastosowania bardzo dobrze działająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hejko

> Wiadomo że nie jest to CRX ale.... czekam na gwinta FK i zobaczymy jak to bedzie. Bo teraz siedzi

> całe zawieszenie z FC ale już lekko wylatane Ogólnie Mulpa bardzo dobrze sobie radzi na

> winklach. Zobaczymy jak to bedzie Dobrze że duże lusterka to się odepchnie najwyżej hehe

> poozdroffka

Heh, nie koniecznie musi byc CRX 270751858-jezyk.gif Zreszta wielkim plusem jest to, ze to chyba jedyna taka multipla wink.gif Hond, beemek czy innych uturbionych wynalazkow jest pelno. Chcialbym zobaczyc mine jakiegos kolesia w civicu z b18/k20 pod maska, ktory zostaje w tyle za multipla grinser006.gif To musialoby byc piekne shocked.gif Tak czy inaczej, gratuluje fajnego auta 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie koniecznie. Sądze ze tam jest visco (w dawcy było w serii na 99,9%) to pewnie zostało

> przełożone do biorcy z całym napędem. To taka "prawie szpera" do cywilnego zastosowania bardzo

> dobrze działająca.

Bardziej chodzilo mi o sporo mase i dosc "wysoki" srodek ciezkosci auta 270751858-jezyk.gif Ale skoro wlasciciel mowi, ze calkiem fajnie jezdzi w zakretach, to napewno tak jest ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie koniecznie. Sądze ze tam jest visco (w dawcy było w serii na 99,9%) to pewnie zostało

> przełożone do biorcy z całym napędem. To taka "prawie szpera" do cywilnego zastosowania bardzo

> dobrze działająca.

Tiaaa, masz rację Visco siedzi i jeszcze działa, na całej długości jak przypaliłem to dwa ślady szły do końca parkingu smile.gif

poozdroffka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardziej chodzilo mi o sporo mase i dosc "wysoki" srodek ciezkosci auta Ale skoro wlasciciel mowi,

> ze calkiem fajnie jezdzi w zakretach, to napewno tak jest

No az tak super to, to nie jest wink.gif Ale żle też nie hehe Fizyki się nie da się oszukać, ale mozna lekko nagiąć.... byle by nie na drzewie hehe

pozdroffka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> teraz siedzi

> całe zawieszenie z FC

duży był problem z adaptacją?

raczej rzeźba czy p&p (przy czym jako p&p rozumiem, że np. łapy zmieniane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> duży był problem z adaptacją?

> raczej rzeźba czy p&p (przy czym jako p&p rozumiem, że np. łapy zmieniane)

hejko

Ogólnie wszystko dało radę się zrobić profesjonalnie bez naruszania elementów strategicznych, wpływających na bezpieczeństwo smile.gif

poozdroffka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> Bardziej chodzilo mi o sporo mase i dosc "wysoki" srodek ciezkosci auta Ale skoro wlasciciel mowi,

> ze calkiem fajnie jezdzi w zakretach, to napewno tak jest

Hejko smile.gif

Wreszcie była chwila czasu to pokombinowaliśmy trochę w garażu, tak.... by nie został tylko mistSZem prostey wink.gif

mulpagwint1.jpg

mulpagwint3.jpg

mulpagwint.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo lubię ten projekt

> Trzymam kciuki za kolejne mody

hejko smile.gif

Dzięki bardzo za kibicowanie smile.gif

Przez ten project to pewnie nie wyjadę na wakacje przez najbliższe kilkanaście lat yay.gif Ale mimo wszystko, warto było smile.gif

Jak już uporamy się w końcu z brudną mechaniką to wpadamy wreszcie do kabiny by co nie co trochę pozmieniać smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prawda jest taka, że dzięki Tobie odkryłem stylistyczny potencjał Multipli

> Świetna jest

hejko

Jak faynie usłyszeć dobre słowa o Mulpie hehe smile.gif

Jeśli nie jest się zrażonym od początku i z zasady do tego modelu Fiata to można się z nim zaprzyjaznić wink.gif Widząc po ruchu na forum Multipli, klubowiczów przybywa i to w dużym tempie, może dla tego że się stała dużo tańsza a dzięki temu, dla mlodej rodzinki z bobasem idealna smile.gif Niestety jak wpiszesz, tuning multipla, to wyskakuję tylny spoiler i ... super wycieraczki szyby przedniej wink.gif Nic do niej nie ma za bardzo, ale jest w razie czego to doby biznes by wypełnić tą niszę , bo kupców by się znalazło, i to sporo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> mnie by interesowalo jakie tam tlumiki siedza bo fajnie "gada"

Za gadanie odpowiada ilość cylindrów w tym przypadku, a nie tłumiki.

PS. Gratuluję projektu- podoba mi się (no, może oprócz tego wszechobecnego pomarańczu we wnętrzu) ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Chcecie ten skan?

> Artykuł jak i auto zacne! Kibicuję od początku, oby tak dalej

Hejooo smile.gif

Noooo i dzięki bardzo za pozytywne opinie smile.gif

Tak się rozchasaliśmy, straciliśmy czujność i ....... aleee urwał beksa.gif

Niby taka mała niecka w drodze + studzienka i Mulpa nie dała rady frown.gif

Do miski olejowej była przykrecona jeszcze blacha, która niby trzymała wydech i to Ona zahaczyła frown.gif

286244921-4.jpg

286244921-3.jpg

286244921-1.jpg

286244921-2.jpg

286244921-8.jpg

286244921-7.jpg

286244921-IMG_20120823_163624.jpg

post-651-14352517356059_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardziej chodzilo mi o sporo mase i dosc "wysoki" srodek ciezkosci auta Ale skoro wlasciciel mowi,

> ze calkiem fajnie jezdzi w zakretach, to napewno tak jest

multipla i WYSOKI srodek ciezkosci? hahaha.gif nie znasz tego auta ok.gif wlasnei caly trick polega na tym ze jest bardzo nisko ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w sierpniu widziałem ta Multiplę we Władysławowie, brzydal ale robił wrażenie i ten dźwięk...

Ja się jaram tym projektem niesamowicie ok.gif

Tak jak mówiłem, dzięki KROLL'owi dostrzegłem potencjał w tym samochodzie. Stylistyka bardzo kontrowersyjna, ale jest naprawdę grubo! ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Hejko Ejko

> Mam wielką prośbę o podsunięcie pomysłu na jakiś pomarańczowy napis lub wzór na FMIC Wcześniej był

> NOVITEC.

> Końcowy efekt naszej burzy mózgów będzie można obejrzeć niebawem w TV

> poozdroffka i dzięki

proponuje skromny napis "spier...aj z lewego pasa" napisany tak, aby był widoczny w lusterku wstecznym samochodu jadącego przed tobą grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.