Skocz do zawartości

Fiat Multipla GT Turbo , nowy filmik


KRROL

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że to napiszę, ale przypomina mi to auto postać Glottisa z mojej ukochanej gry z dzieciństwa "Grim Fandango".

Aż się wzruszyłem beksa.gifzlosnik.gif

glottis01.jpg

Jeśli chodzi o napis to albo zaproponowany przez kolegę katorznika albo żaden waytogo.gif Tylko że to na szybę pasuje i nigdzie indziej.

A na pewno nie wulgarne ani prostackie jak te co są teraz modne typu cycki, ciastko, dupa, kupa, sikam, olewam, ssij itp... icon_rolleyes.gifooniee.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Hejko Ejko

> Mam wielką prośbę o podsunięcie pomysłu na jakiś pomarańczowy napis lub wzór na FMIC Wcześniej był

> NOVITEC.

> Końcowy efekt naszej burzy mózgów będzie można obejrzeć niebawem w TV

> poozdroffka i dzięki

Gratuluję występu w TVN Turbo w OPT ok.gif (choć emisja dopiero będzie ale już zajawki pokazywali biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratuluję występu w TVN Turbo w OPT (choć emisja dopiero będzie ale już zajawki pokazywali

hejko Mr Dzida wink.gif

No coo Tyy już coś pokazują smile.gif Jeszcze nie widziałem smile.gif

Mamy być na wizji 22 pazdziernika o 17:30 wink.gif Jestem mega ciekaw co z tego wyjdzie wink.gif Zawsze jest dobra zabawa, ale jak włączyli kamery to już usmieszek mi zniknął z twarzy hihi

poozdroffka

P.S

Nagrywali w końcu bez żadnego napisu na FMIC wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hejko Mr Dzida

> No coo Tyy już coś pokazują Jeszcze nie widziałem

> Mamy być na wizji 22 pazdziernika o 17:30 Jestem mega ciekaw co z tego wyjdzie Zawsze jest dobra

> zabawa, ale jak włączyli kamery to już usmieszek mi zniknął z twarzy hihi

> poozdroffka

> P.S

> Nagrywali w końcu bez żadnego napisu na FMIC

Tak, zapowiedzi już pokazują smile.gif

gratulacje występu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajnie wyszło. Biedny Tede lekko się zdziwił jak Multipla podaje Auto robi mega dobre wrażenie.

> Dla mnie bomba !

hyhy smile.gif Aż tak zle nie wyszło, co nie?? hehe :

Nie myślałem że ten projekt wzbudzi aż takie zainteresowanie wink.gif Jak zwykle przy tematach związanych z Fiatem Multiplą są baaardzo podzielone zdania wink.gif

Wiele osób się dziwi po co i dla czego wlasnie najbrzydsze auto Świata..... Nie chcę wyjść na jakiegoś odmieńca co będzie głośił i wszystkim wmawiał że jest to piekne auto.... bo sami wiemy że tak nie jest hihi

Ale jest duże , wygodne, szybkie i nie oklepane a do tego mieście też robi nie małe zamieszanie wink.gif

Jak chcecie poczytac fajne komentarze po programie to wskakujcie na facebooka TVN Turbo wink.gif

poozdroffka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wg mnie Fiat Multipla jest tak brzydki, że aż piękny

> Niewątpliwie jedno z najbardziej kontrowersyjnych aut Fiata,

> projekt naprawdę zacny ... wszystko w tym aucie mi się podoba

Hejko

No i bardzo fayowo że się podoba smile.gif podziękować waytogo.gif

Jak by co to można już na TVN player sobie pokukać i poprawić humor panic.gif

OPERACJA TUNING MULTIPLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do zderzaka dokupiłeś auto rozwaliło mnie to heheheh

Qurcze, tak jak za czasów PReLu smile.gif Brało się szafy jak jeszcze mieszkania sie nie miało hehe

Jeszcze pare nie złych anegdot związanych z budową by się znalazło wink.gif

Jusz nie chciałem gadac na wizji że klosze reflektorów robiliśmy sami w kuchennym piekarniku yay.gif

poozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Zdecydowanie jestem fanem Tego Samochodu

> Fajny odcinek

Hjko

Mega dzięki smile.gif Tesz kibicuje kilku innym projektom smile.gif

Jak by co to ja się żegnam bo mulpa na całą zimę już poszła spać w cieplutkim garażu smile.gif Także macie spokój i dziwoląg jusz nie będzie męczył smile.gif

OPERACJA TUNING FIAT MULTIPLA GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.