Skocz do zawartości

Światła dzienne


terminux

Rekomendowane odpowiedzi

> no a tym bardziej u mnie, jak robi sie autem 2x11km

Rano robię 6km i popołudniu tą samą trasą wracam, jakoś problemów z aku nie widzę, altek 85A (klima) aku 50Ah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakiej marki masz aku i od ilu lat?

Aku akcel 50Ah mam od roku bo tyle mam hienę grinser006.gif

Aku wzięty od kumpla z sklepu po tym jak ktoś mu zdał na wymianę jako szrot od jakiegoś clio hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie założył u siebie światła do jazdy dziennej z prostego powodu: Pokonuję jednorazowo (od odpalenia do zgaszenia) przeważnie dystans do 10 km po mieście i w szczególności zimą akumulator nie ma okazji przy takiej jeździe porządnie się doładować. Niestety Siena ma tak fatalny pod względem kształtu przedni zderzak że tylko dłubanie w nim i przeróbki pozwalają na montaż takich świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no zderzak jest jaki jest, ale da sie to założyc w miare przyzwoicie, bez rżnięcia plastiku.

> widziałem juz kilka sien z dziennymi i wyglądały spoko. jak sie ociepli, to tez bede zakładał

Żeby założyć zgodnie z przepisami i jednocześnie żeby to wyglądało w miarę (czytaj nie wystawało przed zderzakiem wink.gif ) to raczej ciężko zmieścić bez rzeźby frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Ciekawe czy te wejdą w miejsce halogenów

> LINK DO AUKCJI ALLEGRO

jak wejdą daj znać, założył bym też, bo dieselem grinser006.gif krótkie trasy robię ostatnio, i zżera mi za dużo pradu

/edit/ tak patrzę ale takie chyba lepiej by wkomponował w zderzak do paliowozu linka

ale nie mam wymiarów :/

Edit/mam

FT55Prys.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.